Görüş Bildir

Pınar Altuğ, Nihal Yalçın'la Gerginlik Yaşayan Tamer Karadağlı'ya Destek Verdi: "Çok Konuşma Nihal"

Haberler
> Pınar Altuğ, Nihal Yalçın'la Gerginlik Yaşayan Tamer Karadağlı'ya Destek Verdi: "Çok Konuşma Nihal"

Pınar Altuğ eski rol arkadaşı Tamer Karadağlı ile Nihal Yalçın arasındaki gerginlik hakkında konuştu. Bilindiği gibi 58. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde sahnede yaşanan gerginlik uzun süre konuşulmuştu. Pınar Altuğ ise Nihal Yalçın'a tokat gibi bir cevap verdi. İşte konuyla ilgili detaylar...

58. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görülen Nihal Yalçın ile Tamer Karadağlı arasında ödül töreninde yaşanan gerginliğin yankıları sürüyor. Yalçın'ın konuşması sırasında Tamer Karadağlı, saatine bakarak ve çeşitli mimikler göstererek sıkıldığını belli eden tavırlar gösterdi. Bir süre sonra ise dayanamayarak konuşmaya devam ederken oyuncuya ödülünü uzattı. Bunun üzerine Yalçın ise 'Kim verdi ödülü? Sus mu dediniz? Artık sus mu diyorsunuz?' ifadelerini kullandı. Bu gerginliğin gündem olmasının ardından Tamer Karadağlı'ya eski partneri Pınar Altuğ'dan destek geldi.

Pınar Altuğ'dan Nihal Yalçın'a Tokat Gibi Cevap

Pınar Altuğ'dan Nihal Yalçın'a Tokat Gibi Cevap

Geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda kameraların karşısına geçen oyuncu Pınar Altuğ muhabirlerin sorularını yanıtladı. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde eski partneri Tamer Karadağlı'nın yaşadıkalrı sorulması üzerine Altuğ,''Ödül almaya çıkan kişi sahnede çok fazla konuşmamalı. Hem ödül törenlerinde ağzınıza geleni söyleyemezsiniz. Tamer'in arkada öylece durması hoş bir görüntü oluşturmadı. O da orada misafir sonuçta' yanıtını verdi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
17
9
6
3
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?