Görüş Bildir
Haberler
Pelin Çini Yazio: Mayıs Ayı Yeniden Doğuş Ayımız Olacak!

etiket Pelin Çini Yazio: Mayıs Ayı Yeniden Doğuş Ayımız Olacak!

Pelin Çini
02.05.2021 - 22:02 Son Güncelleme: 03.05.2021 - 12:25

O memleketin en tanınan astrologlarından biri. Ama bana sorarsanız onu diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerinden biri hazırladığı özel meditasyonlar ile binlerce kişiye aynı anda tarif etmesi zor deneyimler yaşatması. Ben çalışmalarından birine katılmış, yarım yamalak yapmış olmama rağmen çok etkilenmiştim.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Anıl Can'ı yakından tanımanızı istiyorum. Üstelik güzel haberleri de var.

Anıl Can'ı yakından tanımanızı istiyorum. Üstelik güzel haberleri de var.

* Youtube Kanalında ' Mayıs, yeniden doğuş ayı' başlıklı bir videonu izledim. Moralim düzeldi... Covid yavaş yavaş yakamızı bırakıyor mu ?

Evet, Mayıs gerçekten önemli çünkü bir çok önemli planet burç değiştiriyor. Ama benim bakış açıma göre her gün yeniden bir doğuş günüdür ve istediğin hayatı yaşamak için bir fırsat aslında. Yaşamamayı da seçebilirsin o da senin özgür iraden. Hep söylüyorum harita bir kaderin değil, harita istersen değiştirebileceğin bir şey. Bu ay yaşanacak gökyüzü hareketlerinden en önemlilerine bakalım: 

Satürn geri hareketine başlıyor ve 14 Mayıs günü Jüpiter balık burcuna geçiyor. Bu ne demek? Covid ile alakalı enteresan olaylar gündeme gelecek. Balığın Jüpiter'e geçişi ile koruyucu bir etki altına gireceğiz diyebilirim. Yeni ilaçlar gündeme gelecek. Aşılarla ilgili çok konuşmak istemiyorum ama şu kadarını söyleyeyim: Bazı büyük ilaç şirketlerinin ilerde başlarına iş açacak adımları bu dönemde atabileceklerini söyleyebilirim. Satürn'ün geri hareketi ilaç sektöründe bir takım skandallara sebebiyet verecek gibi gözüküyor. Kısaca maskeler düşecek, biz arka planda oynanan oyunları görüyor olacağız. Ayın sonunda 29'unda ise meşhur Merkür Retrosu başlayacak.

* Genellikle Merkür Retrosundan korkuluyor. Sen aksini düşünüyorsun. Neden?

Ben geri hareketleri çok seviyorum. Korkulacak şeyler değiller aslında. Sen de biliyorsun 4 tane büyük holdinge danışmanlık veriyorum. Şimdi ben bu insanlara '3 hafta sakın imza atma, hayatını askıya al' desem ne kadar mantıklı olur? Üstelik bu Merkür gerilemesi senede 3-4 kere gerçekleşen bir durum. Yani o dönemde yaşamayı, bu etkiyi minimuma indirmeyi hatta fırsata çevirmeyi bilmek gerekli.

* Nasıl olacak bu?

Retrolar kaçırdığımız fırsatlar, yerine getiremediğimiz sorumluluklar, tamamlanması gereken  konular için çok güzel olanaklar verir. Yani gökyüzü sana yarıda bıraktıklarını bitirme şansı tanır.

* "Merkür Retroda karar alma, eski sevgilin dönerse sakın kabul etme" bunları o kadar duyuyoruz ki...

* "Merkür Retroda karar alma, eski sevgilin dönerse sakın kabul etme" bunları o kadar duyuyoruz ki...

Merkür Retro iken 'pat diye' aklınıza bir iş kurma fikir geliyorsa durup biraz ağırdan almak gerekir, evet. Ama bir de şöyle durumlar var. Uzun zamandır istediğiniz bir iştir ve retrodayken sizi ararlar, gidersiniz onaylanır. Bu bambaşka bir şey. Sevgili için de aynı mantık geçerli. Uzun zamandır özlüyordur yani Merkür Retrodan önce de onun aklındasındır bu dönemde iletişime geçer o başka bir şey.

* 'Satürn geri gidecek' dedin bir de. Bu çok duyduğumuz bir durum değil sanki...

Evet, önemli bir durum. Satürn'ün geri hareketinde sorumluluklar gözden geçirilmelidir. Satürn bunu hatırlatır. Sonra dikkatsizlik yapılmamalı ve zaman yönetimi önemsenmelidir. Satürn zaman ile ilişkilidir çünkü.

* 14 Mayıs'ta da özel bir meditasyon yapacağız. Neden o gün? Daha öncekilerle bağlantılı mı? diğerlerine katılmamış olsak da bundan başlayabilir miyiz?

* 14 Mayıs'ta da özel bir meditasyon yapacağız. Neden o gün? Daha öncekilerle bağlantılı mı? diğerlerine katılmamış olsak da bundan başlayabilir miyiz?

14 Mayıs gecesi enerji merkezleri üzerine çalışacağız. Biletli bir etkinlik olacak. Şu an 3890 katılımcı olduk. Bundan önceki çalışmalarda Kalbin Uyanışı'nda  3200, Eş Zamanlılık gecesinde ise 5840 kişi vardı. 14 Mayıs'taki son çalışma olacak. Neden o gün? Çünkü Jüpiter en önemli 'iyicil gezegen'dir. Son 2 yıldır zararlı konumdaydı ve şimdi artık kendi evine geçiyor kısa bir süre de olsa. Bu manevi ve ruhsal kapıların açılmasıyla ilgili bir durum.

Önce çalışma ardından da 60 dakikalık meditasyon olacak. Haritanızda eksik olan enerjileri güçlendirecek ve yıldızınızı bereketlendireceksiniz. O günden sonra da meditasyonunuzu düzenli yapmanızı öneriyorum. Bu bir çeşit koruma kalkanı görevi görecek diyebilirim. Katılmak için daha öncekileri deneyimlemek gerekmiyor. Özel bir inanca sahip olmak ya da hazırlık yapmak da gereksiz. Kulaklık, niyet ve kuvvetli bir internet bağlantısı yeterli.

* Ben bu meditasyonlara bir ekiple çalıştığını biliyorum. Biraz detay verebilir misin hazırlık aşamasına dair? Sanırım müzik çok önemli bir unsur...

İnan bana çok detaylı bir çalışma gerektiriyor. Ben her şeyi kendim yapmayı seviyorum, biliyorsun. Birlikte yol aldığım iyi bir ses mühendisi ve onun ekibi var. Saatlerce dinliyorum, 60 dakikalık müzik tasarımı için 100 küsur kez revizeye gittiğimizi bilirim. Doğru ton olmalı ki doğru betin dalgalarını tetiklesin. Sonra üzerine meditasyonu yazıyorum.

Instagram

Facebook

Twitter

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
6
4
3
1
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın