Görüş Bildir
Haberler
PCR Testi Kimlerden İstenecek? Şehirler Arası Ulaşımda PCR Testi Zorunlu Mu?

PCR Testi Kimlerden İstenecek? Şehirler Arası Ulaşımda PCR Testi Zorunlu Mu?

Türkiye’de bugün yeni dönem başlıyor. Milyonlarca öğrenci ve öğretmen ders başı yapacak. İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı son genelgeye göre; aşı olmayan öğretmenlere PCR testi zorunluluğu bugün itibariyle başladı. Ayrıca şehirler arası ulaşımda da zorunluluk olacak. İşte 6 Eylül’de PCR testi zorunluluğu ile ilgili tüm bilgiler…

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Türkiye’de aşı olmayan vatandaşlara karşı yeni önlemler bugün (6 Eylül) itibariyle yürürlüğe giriyor. Aşı olmayan veya aşısı tamamlanmamış kişiler, birçok yere sadece PCR testi ile girebilecek. Okullar, konser, tiyatro ve şehirler arası ulaşım PCR testi zorunluluk olacak. İşte detaylar…

ÖĞRETMENLER HAFTA İKİ KEZ PCR TESTİ YAPTIRACAK

Milyonlarca öğrenci bugün itibariyle ders başı yaptı. Yayınlanan genelgeye göre aşı olmayan öğretmenler, haftada iki kez PCR testi beyan edecek.

Öğretmenler, PCR testlerini devlet hastanelerinde ücretsiz olarak yaptırabilecek.

ŞEHİRLER ARASI ULAŞIMDA PCR TESTİ OLACAK MI?

Şehirler arası toplu taşıma araçlarına biniş öncesi aşısız veya aşısı tamamlanmamış kişiler için PCR testi istenmesi uygulaması başladı.

Uçak, otobüs ve trenler ile şehirler arası ulaşım yapacak ve aşı olmayan vatandaşlar, azami 48 saat önce yapılmış negatif PCR testi istenecek.

Ayrıca PCR testi uygulaması konser ve tiyatro gibi kalabalık ortamlarda da uygulanacak.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın