Görüş Bildir
Haberler
Partnerinizle Birlikte Olacağınız Ortamı Daha Cezbedici Yapmak İçin Kullanabileceğiz 8 Koku

etiket Partnerinizle Birlikte Olacağınız Ortamı Daha Cezbedici Yapmak İçin Kullanabileceğiz 8 Koku

nida
02.02.2022 - 23:00
İçeriğin Devamı Aşağıda

Koku cinsel hayattaki en etkili uyarıcı! Afrodizyak etkisi yaratan bu kokuları mutlaka deneyin. Partnerinizle birlikte olacağınız ortama tütsü yakarak veya aşağıdaki aromalardan birini kullanarak farklı bir atmosfer katabilirsiniz.

1. Vanilya

1. Vanilya

Vanilyanın doğal bir afrodizyak olduğu çok eskiden beri bilinmektedir. Hatta 18. yüzyılın başlarında doktorlar performans sorunu olan erkek hastalarına vanilya tavsiye etmekteydiler.

2. Lavanta

2. Lavanta

Hoş kokusu ile dikkat çeken lavanta, cinsel hayata olumlu katkı sağlıyor. Birkaç damla lavanta kokusu çiftlerde afrodizyak etki yaratıyor. Bir bardak su içinde kaynatın ve odanın bir köşesine koyun. Bu koku isteği arttıracak.

3. Yasemin

3. Yasemin

Çiçeksi parfümlerin vazgeçilmez kokusu yasemin, bahar ve yaz aylarındaymışsınız gibi taze ve ferah hissettiriyor. Karşı cinsin kalbini fethetmek için birebir

4. Elma

4. Elma

Hemen her mevsimin meyvesi olan elmanın da kokusu cinsel isteği artıyor. Afrodizyak denince akla ilk gelen yiyecek ve kokulardan biri.

İçeriğin Devamı Aşağıda

5. Sandal Ağacı

5. Sandal Ağacı

Bu ağaç olmasa kozmetik ve parfüm sektörü ne halde olurdu bilemiyoruz. Birçok üründe kullanılan bu muhteşem kokunun afrodizyak etkisi olmasa şaşardık.

6. Kakao

6. Kakao

Hepimizin vazgeçilmezi davetkar bir koku olan kakao, özellikle biz kadınlar sadece çikolata kokusunu bile duyduğumuzda ne kadar mutlu oluyoruz değil mi?

7. Sümbülteber

7. Sümbülteber

Halk arasında 'Gece Kraliçesi' olarak bilinen sümbülteber çiçeği, kokusuyla adeta büyülüyor. Sümbülteber çok güçlü, yoğun ve sarhoş edici bir kokuya sahiptir. Bu çiçeğin yağı, libido eksikliği tedavisinde de etkili olmuştur.

8. Orkide

8. Orkide

Kendine has duruşu şıklığı ve mis kokusu ile bizi kendine hayran bırakır. Karşı tarafı da kendine hayran bırakmak için bu kokuyu kullanmaktan korkma!

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
3
3
3
2
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın