Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Oturup Kalkıp Rakı Adabı Anlatan Erkeklerle İlgili Aklınızda Bulunması Gereken 14 Bilgi

295PAYLAŞIM

Hayır hayır, yanlış yazım yok. Tabii siz hep alıştınız rakı içen kadınlar, bira içen kızlar, şarapçı hatunlar, kola tayfası fıstıklar, vb. içerikler görmeye, bir anda rakı içen erkekler çıkınca şaşırdınız. Şaşırmayın, rakı içen kadınların her yönüyle incelenmesi garibinize gitmiyor da neden söz konusu erkek olunca yadırgıyorsunuz?

Gelin şimdi hep beraber rakıcı erkeklere bir göz atalım. Nedir, nasıldır, kalçaları diri midir? memeleri sağlam mıdır, yatağa atmalık mıdır bakalım.

Merak etmeyin, rakı içen erkek deyince akla ilk gelen Aydın Boysan Beyefendi bu içerikte yok.

1. Rakı içen bir erkek rakı içmesiyle övünür, belki ikinci kadehten sonra ciğerlerini kusuyordur ama yine de övünür.

2. Rakı içen her erkeğin, kendine göre mutlaka olması gereken bir rakı adabı vardır, ama hiçbirinin temeli, mantığı, akıllı bir izahatı yoktur.

3. Rakı içen erkek, birinci kadehten sonra maçolaşır, aslında buna maçolaşmak demeyelim içindeki gerçek kimliği ortaya çıkar.

4. Rakı içen her erkeğin geçmişinde bir sırtından bıçaklanma olayı mutlaka vardır, bu gönül işi de olabilir, normal iş de.

5. Rakı içen her erkek kendisinin seçilmiş, özel, harika bir erkek olduğunu düşünür ki hiç ama hiç alakası yoktur.

6. Rakı içen erkeklerin empati yeteneği sıfırdır, zira rakıdan başka bir alkol alanları bir türlü anlamazlar… Off o anason kokusu var ya o anason…

7. Ama garip bir şekilde rakı içen erkeklerin ezici bir çoğunluğu rakıyı sevmez, sadece rakı içmenin onları özel kıldığını düşündükleri için rakı içer.

8. Kolay bağlanamayan, ben seni üzerim diyen, daima uzun süreli bir ilişkiden çıkmış olarak gezen, zor erkeklerin(!) %99’u rakı içen erkekler arasından çıkar.

9. Rakı içen erkekler anlaşılmaz erkeklerdir, o kadar ki kendileri bile ne olduklarını bilmezler.

10. Rakı içen erkeklerde mübalağa sanatı oldukça gelişmiştir, üçüncü kadehten sonra çoğu dünyanın kurtuluş reçetesini yazmaya başlar.

11. Sahiplenici, çevrenizdekilere güvenmeyen, attığı mesaja 13 saniye içinde geri dönüş bekleyen, vs. erkeklerin ekseriyeti rakıcıdır.

12. Rakının yanında tükettiği içeceğe göre bir erkeği tasnif etmek mümkün değildir, ama buna rağmen rakının yanında şalgam, ayran, su, çay, vs. içen erkekler kendi aralarında bölünmüş durumdadır.

13. Eğer bir içki sofrasında kavga çıkıyorsa, o sofrada rakı içiliyor olma ihtimali %99’dur, rakı bir erkek için gereksiz özgüven aşısıdır.

14. Rakı içen erkekler dışında, aldığı alkol ile gurur duyan başka bir kesim yoktur, mesela İskoçya’da viski içen erkeler oturup bunu saatlerce anlatmaya gerek duymaz.

Bonus – Oturup kalkıp rakı adabı ile ilgili konuşan erkeklerde başka türlü sıkıntılar vardır, konu tartışmaya kapalı.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
harun-sirin

Hangi raki masasinda harcadiniz editoru. Kim uzdu bu kadini cabuk ciksin ortaya

ersin-ucan

Editör rakı içip içerik hazırlamış :)

irlilja

rakı içen adamdır ve adamlık cinsiyetle olmaz kudurun by

volkan-gulumser

Bomontiden başka alkol bilmeyen(içemeyen) ve de rakıyı seven eski sevgilisi, bunun mal olduğunu anlayıp tekmeyi vurunca böyle bi edit açmış bir bayan editörün saçma sapan bi yazısı :)

jaymz-jetfeeld

Ulan bu kadın muhtemelen ya sevgilisinden ayrıldı ya da fırendzon yedi, o yüzden sallıyo bize dedim. Fotoya baktım mis gibi kızıl küt kahküllü hayalimdeki kadına benzeyen hatun, herif nasıl ayrılır veya siktiri çeker dedim. Ta ki fotoyu aratana kadar. Feyk çıktı rıza baba :(

Görüş Bildir