Ortalık Cayır Cayır Gıybet Oldu! Geçen Haftanın İnsana Aklını Oynattıran Fişek Gibi Gıybetleri

357PAYLAŞIM

Gıybet kazanımız her hafta olduğu gibi bu hafta da sizlerle. 2018'e daha yeni girdik ama ünlüler dünyasında yeni bir yılın getirdiği rehavetten eser yok maşallah. Gıybetler tam gaz, hatta öncesinden daha da ateşli. Buyurun bakalım kazanımızda bu hafta neler varmış?

1. Bu haftanın gıybet yıldızı tartışmaya kapalı bir şekilde Yeliz Yeşilmen'in kahvaltı yapan kocasının fotoğrafı oldu.

Mutlu yıllar aşkım 😍 bugün dogumgünü 🎉🎊

yelizyesilmen (@yelizyesilmen)'in paylaştığı bir gönderi ()

Yeliz Yeşilmen Instagram hesabından kocasının yatağına kahvaltı götürdüğü bir fotoğrafını paylaşınca büyük mevzu koptu. Eşinin beyaz atletiyle poz verdiği fotoğraf önce Deniz Akkaya'nın dikkatini çekti ve ilk yorumu Şebnem Ferah'ın "Günaydın sevgilim, kahvaltıdan önce biraz daha sevişelim mi? şarkı sözleriyle sosyal medyada paylaştı. Daha sonra olay çığrından çıkınca Yeliz Yeşilmen sert cevaplarla fotoğrafa gelen yorumları eleştirdi.

Olayın tam detaylarını öğrenmek isteyenleri şöyle alalım:

Ne Atletmiş! Yeliz Yeşilmen'in Eşine Doğum Günü İçin Hazırladığı Sürpriz Yatak Kahvaltısı Ortalığı Karıştırdı! 😂 - onedio.com
Ne Atletmiş! Yeliz Yeşilmen'in Eşine Doğum Günü İçin Hazırladığı Sürpriz Yatak Kahvaltısı Ortalığı Karıştırdı! 😂 - onedio.com

2. Kıvılcım Ural, ismi gibi yine ortalığı alevlendirmeye devam etti. Bu kez de Duman grubunun gitaristi Batuhan Mutlugil'in eşine sataştı.

Kıvılcım Ural, Kaan Tangöze ile birlikte olduktan sonra tartışmaların odağındaki isim olmaya devam ediyor. Bu kez de Duman'ın gitaristi Batuhan Mutlugil'in eşi Leyla Mutlugil'le tartıştı. Leyla Mutlugil Instagram hesabından "Vokal dersi almak istiyorum, var mı bildiğiniz hoca?" yazınca Kıvılcım paylaşımdaki yazım hatalarını kastederek "Canım ya, olacaksın sen de inşallah ellinden önce bir şeyler ama önce Türkçe dersin verin buna" diye yorum yaptı.

3. Hadise'nin "Sıfır Tolerans" klibi RTÜK tarafından erotik bulununca Hadise'nin tepesi fena attı ve tepkisini gösterdi.

Hadise sosyal medya hesapları üzerinden tepkisini şöyle dile getirdi: "Ben klibime verilen “erotik” damgasına katılmam ve izin vermem! Bir kadın bir aşkı anlatan ve yansıtan sahneler çekince “erotik” oluyor ama erkek sanatçılarımız istedikleri gibi kadın mankenler/oyuncularla çektikleri sahneler nedense hiç ama hiç “erotik” kategorisine girmiyor. Ben bir kadın olarak buna boyun eğmek zorundamıyım? HAYIR. "Erkektir yapar, kadındır susar" zihniyetine sonuna kadar karşı çıkıyorum! Maalesef ülkemizde kadın erkek ayrımı hala 2018 yılında bu kadar yoğun bir şekilde var ise, işimiz zor. Ama ben bir kadın olarak bunun için savaşmaya ve özgürce sanatımı yapmaya ve yaşamaya devam edeceğim. #AhlaksızlıkSizinKafanızda"

Sıfır Tolerans Klibi RTÜK Tarafından Erotik Bulunan Hadise Çok Sert Tepki Gösterdi: "Ahlaksızlık Sizin Kafanızda!" - onedio.com
Sıfır Tolerans Klibi RTÜK Tarafından Erotik Bulunan Hadise Çok Sert Tepki Gösterdi: "Ahlaksızlık Sizin Kafanızda!" - onedio.com

4. Gezegenlerin havada çarpışması gibi üzerimizde etki bırakan olay ise yıllardır küs olan Yıldız Tilbe ve Sezen Aksu'nun barışma fotoğrafları oldu.

Yıldız Tilbe bu anın fotoğraflarını Twitter üzerinden yayınlamaya başlayınca herkes fena sevindi. Çünkü bu birliktelikten bomba gibi işler çıkacağını tahmin etmek hiç de zor değildi. Ve ne oldu dersiniz?

Herkesin büyük bir heyecanla beklediği o haber Yıldız Tilbe'den geldi. Hadi inşallah şöyle bir kendimizden geçeceğimiz şarkı gelsin...

Kıskananlar Çatlasın! Yıldız Tilbe ve Sezen Aksu'nun Barıştıktan Sonraki Yanak Yanağa İlk Fotoğrafları - onedio.com
Kıskananlar Çatlasın! Yıldız Tilbe ve Sezen Aksu'nun Barıştıktan Sonraki Yanak Yanağa İlk Fotoğrafları - onedio.com

5. Cem Yılmaz'ın merakla beklenen Arif V 216 filmi gösterime girdi. Filmin galasına Cem Yılmaz'ın yeni sevgilisi Özge Sabuncu ve eski eşi Ahu Yağtu da katıldı.

Hatta ufak bir gerginlik yaşandığı da konuşuldu ama kulağımıza hiç "Olay çıktı" gibi bir şey gelmedi. Sadece Ahu Yağtu bu işe biraz bozulmuş deniliyor, bilemiyoruz...

Gümbür Gümbür Geliyorlar! Cem Yılmaz'ın Merakla Beklenen Arif V 216 Filminin Galasına Ünlüler Akın Etti! - onedio.com
Gümbür Gümbür Geliyorlar! Cem Yılmaz'ın Merakla Beklenen Arif V 216 Filminin Galasına Ünlüler Akın Etti! - onedio.com

6. Madonna'nın kızı Lourdes ile paylaştığı yeni yıl fotoğrafı gümbürtü koparttı.

Çünkü Lourdes'in koltuk altı tüyleri bir çok kişinin tepkisini çekti ama bundan Madonna'nın haberi yok tabii.

Madonna ve Kızı Lourdes'in "Çok da Tın" Diyerek Paylaştığı Koltuk Altı Tüylü Fotoğrafları Olay Yarattı - onedio.com
Madonna ve Kızı Lourdes'in "Çok da Tın" Diyerek Paylaştığı Koltuk Altı Tüylü Fotoğrafları Olay Yarattı - onedio.com

7. Ata Demirer'in paylaştığı yeni yıl fotoğrafı sayesinden eski sevgilisi Alara Bozbey ile yeniden birlikte olduğu ortaya çıktı.

❤️

Ata Demirer (@atademirerofficial)'in paylaştığı bir gönderi ()

8. Hakan Baş ve Bensu Soral yılbaşı tatili için gittikleri Avusturya'dan döndü. Bensu, sevgilisine olan aşkını adeta haykırdı.

"Tatilden çok keyif aldım, çok eğlendim Bu arada Hakan'a bir kez daha aşık oldum" dedi. Ne diyelim, Allah tamamına erdirsin...

9. Alişan, yeni sevgilisi Buse Varol'un kendisine terliklerini getirdiği bir video yayınladı.

Alişan'ın terlikle ilgili bir sıkıntısı olduğunu daha önceki nişanlısı Eda Erol ile birlikteyken yaptığı açıklamalar sayesinde öğrenmiştik hatırlarsanız. Bu sefer de yeni sevgilisine terliklerini getirtmiş. İlginç...

10. Arda Turan'ın fitness eğitmeni Elif Güngör'e Instagram DM'den yürüdüğü iddia edildi.

Elif Güngör bu mesajları kısa süreliğine ifşa etmiş ancak Arda Turan, mesajların photoshop olduğunu söylemiş. İddia edilene göre Arda "Survivor'a gideceksin sanırım, ben öyle anladım" diye mesaj atmış. Ancak kısa süre sonra Arda bu iddiaların hepsini yalanladı.

11. Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni çekilecek bir filmde Atatürk'ü canlandıracağı haberi geldi.

Tabii şu an sadece teklif götürüldüğü söyleniyor. Ortada resmi bir anlaşma yok ancak Tatlıtuğ'un "Atatürk'ü oynamak benim için büyük bir onur olur." dediği söyleniyor.

Ayla'nın Yapımcılarından Bir Film Daha Geliyor, Kıvanç Tatlıtuğ Atatürk'ü Oynayacak! - onedio.com
Ayla'nın Yapımcılarından Bir Film Daha Geliyor, Kıvanç Tatlıtuğ Atatürk'ü Oynayacak! - onedio.com

12. Koray Avcı sahnedeyken bir izleyici ile ağır laf dalaşına girdi, ortalık biraz karıştı tabii.

İddia şöyle: İzleyici sahnedeki Koray Avcı'ya "Ne çok bağırdın be, bağırma!" diye laf atıyor. Ardından Koray Avcı da "Bağıracağım ulan bağıracağım, ben buraya bağırmak için geldim" diyor ve başlıyor kendi üstündeki tişörtü yırtıp toplu saçlarını dağıtmaya...

13. Selin Ciğerci, yakında evleneceği futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra tarafından aldatıldı.

Olaydan sonra Selin, "2018 yılında erkek yüzü görmek istemiyorum" dedi. Bu arada Gökhan'dan gelen açıklamayı da şuraya iliştirelim: "Ben barışmak için elimden gelen her şeyi yapıyorum. Ortada tam anlamıyla bir aldatma yok ama yanlış anlaşılma var. Ben onu çok seviyorum. Evlenmeyi düşünüyorum onunla. İlk kez bu kadar aşık oldum birisine. Kendimi affettireceğim. Biz sevgiliyi de geçtik, onunla başka bir şeyiz…"

14. Eski kankiler Özlem Yıldız ve Demet Akalın da barışan ünlüler kervanına katıldı.

Daha önce "Sen beni partiye çağırmadın" meselesi yüzünden küsmüştü bu kankalar. Şimdi ise barışmışlar. Özlem Yıldız şöyle demiş 'Demet ile Acarkent'te karşılaştık, selamlaştık. Eski dost düşman olmaz. Hiçbir şey olmamış gibi konuşmaya başladık…''

15. Barışan barışana maşallah... Lerzan Mutlu ve Seda Sayan da Milano tatilleri sırasında denk gelip kucaklaştılar.

Seda Sayan barışma mutluluğunu "Allahın işi işte karışılamaz Dünyanın bir ucunda karşılaşıp işte böyle sarmaş dolaş oluverirsin . Sorgusuz sualsiz kenetlenirsin. Olay bitmiştir deyip kaldığın yerden devam edersin " notuyla paylaştı.

Peki ne olmuştu? Lerzan Mutlu Seda Sayan için Twitter hesabından “Gençlerle aşık atıp kimsenin ekmeğiyle oynamaya çalışmıyorum. Zangoç olmuşsun hala genç kız gibi davranıyorsun, 58 doğumlu bir dinozor” yazmıştı. Bunun üzerine Seda Sayan da kendisini mahkemeye vermişti.

16. Yeni bir aşka yelken açan Murat Dalkılıç'ın, Hande Erçel için "Hande'ye çok aşığım" dediği iddia edildi.

Valla bize diyecek laf düşmez, anca mutluluklar dileyebiliriz...

17. Paris Hilton, evlilik teklifi aldığı videoyu yayınlayarak sincap kafası kadar olan nişan yüzüğünü gözümüze soktu.

Chris Zylka ile nişanlanan Paris Hilton'un yüzüğü 20 karat ve 2 milyon dolar değerinde. Haliyle Paris'in Instagram sayfası şu an yüzükle verilmiş "habersiz" pozlarla dolu. Bakmayın...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
poyraz-tahsin-hancer

madonnamıydı o

stopwearingfur_kurkgiyme

#15 Lerzan Mutlu ve Seda Sayan iğrenç görünüyorsunuz, hele o kürkleri giyince içinizin de dışınız kadar kötü olduğu anlaşılıyor!

Gizli Kullanıcı

Adam taktı terliğe

kutudakikeci

Iyi de leylanin degil kivilcimin yazdigi yanlis. Kivilcim da anlatim bozuklugu var. Duzelterek yazdıysanız duzeltmeseydiniz keşke.

ceerennnn_

paris hiltona laf atmayın ya 😂

Görüş Bildir