Görüş Bildir
Haberler
Opare'den Beşiktaş Taraftarına Mesaj

Opare'den Beşiktaş Taraftarına Mesaj

Enver K.
02.04.2015 - 12:38

Beşiktaş'ın sezon sonuna kadar Portekiz temsilcisi Porto'dan kiraladığı Daniel Opare, Beşiktaş Dergisi'nin nisan sayısına açıklamalarda bulundu.

Siyah-beyazlı futbolcu, Beşiktaş Dergisi'nin nisan sayısına açıklamalarda bulundu. Mutlu olduğu sürece adaptasyon sorunu yaşamayacağını belirten Opare, 'Çıkar ve topumu oynarım. Beşiktaş gibi büyük bir takımda forma şansı bulmaktan dolayı da çok mutluyum ve bunun oyunuma yansıması için elimden geleni sahaya yansıtmayı sürdürmek istiyorum' dedi.

'FUTBOLDA GEÇMİŞ YOKTUR'

'Futbolda geçmiş yoktur' diyen Ganalı futbolcu, 'Dün geride kalır. Futbolda yarın ne yapacağınız daha önemli. Taraftarın beklentisinin çok büyük olacağı belli. Benim de bu aşamadan sonra tek yapmam gereken standardımı yükseltmek. Benim için yapmam gereken tek şey takımımın galip gelmesi için çabalamaktır. Tabii ki taraftar iyi oynadığın süreçte seni destekleyecektir' diye konuştu.

Taraftarlara seslenen Opare, 'Taraftarlarımız şunu iyi bilsinler ki, desteklerini esirgemedikleri zaman, arkamızda durup varlıklarını hissettirdikleri anlarda gerçekten itici bir güç olarak bizi ateşliyorlar. Sadece kendim için söylemiyorum, tüm takım arkadaşlarım için geçerlidir; hissettirdikleri sevgi sahada bizleri daha da motive ediyor ve daha iyi oynamamızı sağlıyor. Bu yüzden kendilerine çok teşekkür ediyorum' ifadelerini kullandı.

Maraton

Kaynak: http://www.maraton.com.tr/opareden-ta...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın