Okuduğunuz An Bekar Olduğunuza Binlerce Kez Şükredeceğiniz Birbirinden Korkunç 15 Düğün Anısı

-

Çoğu insanın hayatının en büyük günü olan düğünlerde, gelin ve damat ne kadar problem çıkmasın istese de çoğu zaman başlarına gelmeyen kalmaz. Biz de birbirinden 'aman düşmanımın başına gelmesin' diyeceğiniz korkunç düğün anılarını sizin için Buzzfeed'ten derledik!

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/spenceralthouse...

1. "Ben bir düğün organizatörüyüm bu yüzden şimdiye kadar bir sürü korkunç olayın yaşandığını gördüm. Ama en korkunç olan bir nedimenin pasta masasına doğru sarhoş bir şekilde dans ederek gitmesi ve onu devirmesiydi. Pasta çok güzeldi ve çok güzel görünüyordu. Ama öylece gitti..."

—Sophie Barry, Facebook

2. "Nişanlım düğün yeminini ettiği sırada inanılmaz bir ishalim vardı. Ve bir anda içimden çıkıp bacaklarımdan gelinliğime doğru akmaya başladı. Değiştirmek için koştum ama gelinliğimin kuyruğunda herkesin görebileceği kocaman bir kaka izi vardı..."

—supremepizza

3. "Bir keresinde bir düğüne gitmiştim ve gelinin annesini hiçbir yerde bulamıyorduk. Daha sonra bir otel odasında bulundu... Uygunsuz bir halde... Hem de kız arkadaşı o sırada düğünde bekleyen sağdıçla birlikteydi..."

—jenner82

4. "Gelinin inanılmaz şekilde gergin olduğu bir düğündeydim. Gelin, rahip tam 'Bugün burada bulunma sebebimiz...' dediği sırada gerginlikten kustu. "

—Susan D. Atherly, Facebook

5. "Birçoğumuz damadın kendinden geçmesinden sonra gelinin, damadın babasının masasının altına doğru girdiğini gördük..."

—Barry Harding, Facebook

6. "Kocasından boşanmış olan damadın annesinin konuşma sırasında 'Büyükanne ve büyükbaban seni aldırmamı istediği halde aldırmadığım için çok mutluyum' dediğine şahit oldum..."

—Natasha Wilson, Facebook

7. "Tam merdivenlerden inerken inanılmaz gazım geldi bu yüzden ben de korkunç bir gaz çıkardım. O kadar kötü koktu ki kız kardeşimi düşürdü. Çiçekçi kızın üstüne düştü ve kızın kolu korkuluğa sıkıştı. Kız bağırıyordu ve o gece herkes benim gaz problemimi öğrendi."

—faithd484

8. "Birisi arkadaşımın düğününde havai fişek patlattı. Daha sonra tek gördüğüm gelinin çığlık atmaya başladığı ve gelinliğindeki patlayan havai fişeklerle koşturduğuydu. Eğlenceli zamanlardı."

—secludedanxiety

9. "Sağdıcı düğün başlamadan önce gelinle bastım. Deneme odasının kapısını kilitlemeyi unutmuşlardı. Tek kelime etmedim. Hatta bazen keşke bir hafıza silme butonum olsa ve o kabusu kafamdan silebilsem diye hayal ediyorum."

—Robert Rasmussen, Facebook

10. "Kız kardeşimin düğününde nedimeydim. Nedime elbisesinin üstü biraz fazla sıkıydı. Karşılama sırasında dans ediyordum. Üstüm yırtıldı ve dans pistinin ortasında düştü."

—Emma Gammello, Facebook

11. "Bir düğündeydim, girişimizi şarkı ve dansla yaptık. Moonwalk yaparak arkadaşlarımı ve ailemi geçip tam düğün pastasına doğru gittim ve üstüne düştüm. Çift çok sinirlendi tabii ama en azından yaptığım moonwalk çok güzeldi."

—Chris Jones, Facebook

12. "Fotoğrafçımız çok sarhoştu ve katlanır sandalyenin üstüne çıktı. Tam biz 'EVET' derken sandalyeden düştü ve 'HAS*KTİR' diye bağırdı. Hemen onu sıkıştığı sandalyeden çıkarmaya koştuk. Gerçekten büyülü bir andı."

—Monelle Burrus Fore, Facebook

13. "Bir keresinde düğünde bir bıçaklanmaya şahit oldum. Sağdıçlar arasında büyük bir kavga çıktı ve damadın bıçaklanmasıyla son buldu."

"Bu hikayeyi kocamla paylaştığımda anlaşıldı ki o gün ikimizde aynı düğündeymişiz. O sıralar beş ya da altılı yaşlarımızdaydık. Bizim birlikte ilk travmatik anımız."

—Bitsy Esparza, Facebook

14. "Kız kardeşim evlenirken telefonunu tutma görevi bana verilmişti. Elbisemin cebi yoktu bu yüzden sütyenimin içine koydum ama sesini kapatmayı unutmuşum. Rahip tam 'Ya şimdi konuşun ya da sonsuza dek susun' dediği anda Lady Gaga bağırmaya başladı. "

"Bütün gözler üzerimde olduğu sırada sütyenimin içinden telefonu çıkardım ve 'Biri seninle konuşmak istiyor' dedim. Herkes gülmeye başladı ve bunu planladığımızı düşündü. Tam olarak öyle değildi tabii..."—Bethany Anne, Facebook

15. "Ben bir düğün fotoğrafçısıyım. Bir keresinde düğünün ertesi günü gelin beni arayıp bütün fotoğraflardan nedimenin birini Photoshop'la silmemi istedi. Çünkü o gece o nedime kocasıyla yatmıştı. "

"Damadı silmenin muhtemelen daha iyi bir fikir olduğunu düşündüm tabii..." 

—Tracey Cavallari, Facebook

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
taylan43

Düğünümde el öpmekten, oynayamamıştım bile. Allah'tan sarhoşluktan hatırlamıyorum... "After Party" güzel bir şey ama :)

Gizli Kullanıcı

Bunların hepsi saçma sapan hikayeler ve bence biri fantezilerini yazmış hiç bir gelinin hele ki düğün günü böyle bir pislik yapacağını düşünmüyorum istediği kadar karaktersiz olsun yok damadın babasına saxo çekmişte bilmem neymiş senin amk onedio editörü insanlara iğrenç şeyler aşılıyorsunuz

atacerozlemgmail.com

Bunlar nasıl şeyler yahu ? Düğün günü karısını aldatmak nedir ? İğrençler ya.

hic-iste

Tam düğün günü başkasıyla yatanlar niye evlenmeye kalkışıyor acaba?

atacerozlemgmail.com

Orospu çocuğu yaratık oldukları için.

albino-zencu

gelinle sadıcı basan kişi damada haber vereymiş keşke,ben öyle yapardım herhalde,bundan daha kötü ne olabilir ki

Görüş Bildir