Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Öğretmen, Dayının 9 Yaşındaki Çocuğa Cinsel İstismarını Ortaya Çıkardı; Baba 'Öyle Şey Yapmaz' Dedi!

 > 
299PAYLAŞIM

Adana'da yeğeninin 9 yaşındaki kızına cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan 56 yaşındaki şüpheli tutuklandı. İstismarı kız çocuğunun derse ilgisizliğinden şüphelenen rehber öğretmen ortaya çıkardı. Kızın babası ise "O öyle bir şey yapmaz, çocuğum iftira atıyor" dedi ve şikayetçi olmadı...

Çocuk istismarlarını önlemek ve ortaya çıkarmak için okullarda çalışma yapan rehber öğretmenler, bazı öğrencileri takibe aldı. 

Doğan Haber Ajansı'nın aktardığı habere göre Merkez Yüreğir İlçesi'ndeki bir ilkokulun 3'üncü sınıf öğrencisi F.A.'nın derse ilgisizliği ve içine kapanık halinden şüphelenen rehber öğretmen, kendisi ile görüşme yaptı. 

F.A., 2'nci sınıftayken annesinin dayısı olan Ş.K.'nin okula kadar gelip kendisini aldığını ve eve götürüp istismarda bulunduğunu söyledi.

Rehber öğretmen durumu polise bildirdi ve şüpheli gözaltına alındı: 'İftira'

Bu olayı daha sonra da defalarca tekrarlandığı anlatan küçük kızın verdiği bilgiler üzerine rehber öğretmen durumu polise bildirdi. 

Pedagoglar gözetiminde küçük kızın ifadesi alındıktan sonra ailesine de haber verildi. 

F.A., ailesinden alınarak devlet korumasına verildi.

Gözaltına alınan Ş.K., Emniyet Müdürlüğü'ndeki ifadesinde F.A.'nın kendisine iftira attığını öne sürerek cinsel istismar suçlamasını kabul etmedi...

'Baba', kızının hayal kurduğunu söyledi ve şikayetçi olmadı!

Kızının hayal kurduğunu ileri süren baba M.A., da şüphelinin cinsel istismarda bulunmadığını savunarak "Ş.K. bunu yapmaz, ben inanmıyorum. Kızım iftira atıyor" diyerek şikayetçi olmadı.

Sağlık kontrolü için Adli Tıp'a götürülen Ş.K., 'Küçük yaştaki mağdureye cinsel istismar' suçlamasıyla tutuklandı.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir