Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Obama ve Clinton Adlarının da Geçtiği Ürkütücü Bir Pedofili Skandalı İddiası: Pizza Gate

-

Pedofili skandalı ülkemizin çok da uzak olduğu bir şey değil hatırladığınız gibi.

Bu seferki pedofili skandalı henüz bir iddiadan öte olmasa da çok konuşulacak, yankıları da çok büyük olacak gibi...

Öncelikle olayın en derinlerine inerek başlayalım konuyu deşmeye.

Olayın geçmişinin çok eskilere dayandığı fakat bu skandalın içinde olan kişilerin sahip oldukları para ve mevki sayesinde bu olayların üstünü örttükleri iddia ediliyor. İddiaya göre ortada bu kişilerin de dahil olduğu büyük bir pedofili dosyası var. Hatta bu kişiler arasında Clinton ailesi, Barack Obama gibi isimlerin olduğu bile söyleniyor.

Olaylar büyüyor, yankı buluyor ve gizli kalan iğrenç yanları da ortaya çıkmaya başlıyor.

Olay ortaya çıkıp, dillendirilmeye başladıktan sonra ortaya atılan iddialara da başka boyutlar eklenmeye başlanmış. Sadece pedofili değil, bu çocuklara işkence ettikten sonra tecavüz gibi olaylar olduğu da konuşuluyor şu aralar. Hatta bu mevki sahibi kişilerin bu çocuklara işkence ve tecavüz edilirken izlemekten zevk aldıkları bile iddialar arasında.

Yaşanan olayın Pizza Gate boyutu ise şöyle;

Olayın Pizza Gate olarak anılmasının arkasında yatan olay ise ABD’de bu pedofili olaylarını yönettiği iddia edilen kişinin, aynı zamanda meşhur bir pizza markasının da sahibi olması ve bu pedofili olaylarında gizli şifre olarak pizza kodlarının kullanıldığının düşünülmesi. 

Örneğin, cümlede peynir geçtiği zaman kız çocuğu, makarna geçtiği zaman ise erkek çocuğu anlamına geldiği söyleniyor. Bir başka iddiaya göre ise ünlüler parti verecekleri zaman bu pizzacı ile irtibata geçiyorlar ve yüklü miktarlar karşısında ‘çocuk’ sipariş ediyorlar.

Not: Bu kısımdan sonra Ekşi Sözlük yazarı jean baptiste jacqueline'in izniyle şu yazıdan alınmıştır.

Olaya biraz daha derinlemesine bakacak olursak eğer:

Hillary Clinton'un kampanya danışmanı John Podesta'nın, ticaret ve yüksek bürokrasi çevresinden kimselerle Comet Ping Pong adında bir pizzacıda düzenlenecek "pedofili" organizasyonuna ilişkin mail alışverişi Wikileaks üzerinden sızdırılıyor. Pizzacının sahibi, John Podesta'nın kardeşi Tony Podesta ile yakın ilişkileri olan James Alefantis adında bir girişimci. Üstelik Georges Soros'un en büyük bağışçısı olduğu American Bridge Pac'in geçmişte Comet Ping Pong ile maddi ilişkileri var.

Şurada da Comet Pizza'da düzenlenen bir etkinliğin afişini görebilirsiniz:

Şunlar da Comet Pizza'nın sahibi James Alefantis'in Instagram'ından pedofili iması içeren kimi fotoğraflar:

Şu da:

Şu da bu kişilerin arasında geçen bir mailleşme esnasında paylaşılan bir görsel. Sanki aralarında oluşturdukları bir şifreleme yönteminin çözümlenmiş hali gibi.

Şu da adı geçen pizzacının fiziksel olarak hemen yanında bulunan, sahipleri yine aynı Besta Pizza'nın logosu ile.

FBI tarafından yayımlanmış pedofili notasyonu arasında bir benzerlik göreceksiniz.

Olayın Obama ile bağlantısı:

Obama geçmişte Comet Pizza'ya bağışta bulunmuş ve fFed Burton'ın, Don Kuykendall'a yolladığı bir e-postada "Obama'nın, özel bir parti için, Chicago'dan Washington'a 65 bin dolarlık pizza sipariş ettiğinden söz ediliyor, pizzanın neye işaret ettiğini sanıyorum anlamışsınızdır. Comet pizza ve Alefantis'in Demokrat partiyle olan ilişkileri bununla da sınırlı değil: James Alefantis, Hillary Clinton'ın fundraiser toplantıları için hizmet veriyor.

Geçmişte daha ilginç ilişkiler de var:

Bill Clinton, pedofiliyle yargılanmış Jeffrey Epstein'in sahibi olduğu Little St. James adasına tam 26 defa Epstein'in, adına dikkat, The Lolita Express adlı uçağıyla gidiyor. 

Dailymail, adaya "underage sex slave island" lafıyla refere etmiş.

Detaylar bitmiyor:

Sızdırılan dokümanlar arasında Clinton Foundation'ın geçmişte Marina Abramovic adında bir performans sanatçısına 10 bin dolar hibe ettiğine ilişkin birtakım veriler ve Marina Abramovic'in John Podesta ile Hillary Clinton'ı "Spirit Cooking" adını verdiği bir etkinliğe davet ettiği e-postalaşmalar da var.

Marina Abramovic'in bir çalışması:

Podesta ve Clinton'ın, Marina Abramovic ile olan garip ilişkisi pedofili zincirinin dışında kalıyor fakat yine de irdelenmeye değer.

Konu hakkında ortaya atılan son iddia da şu:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
deryadrn

Hakiki orspu çocukları! Parayı artık nerelerine süreceklerini şaşırmış ahlaksız piçler! Ulan sizi kesip o çok ünlü meydanınızda parça pinçik sallandırmak lazım! Trump malı mı iyice açığa çıkardı (Defalarca açığa çıkmış üstünü kapatmış puştlar!) acaba malum seçim falan... Biden bariz sapık! Kart it yavşıyor çocuğuna ama hala sırıtıyor anne baba! Yuh ne pis bi dünya!

haralagurele

ne olur sadece bir teori olsun ne olur!!!

metehan5678

Bu pis insanların yaptığı pisliklere yıllardır inanmadınız,açığa çıkanlar ise komplo teorisi denilerek önemsizleştirilmeye çalışıldı.Bunlar daha hiçbirşey...

moki85

Amberin Zaman twitter hesabından pizzagate skandalının yalan olduğunu söylerken Türkiye deki cinsel istismar yasasına karşı olduğunu belirtti bu yavşaklık değilde nedir, Türkiye deki çocukta amerika daki çocuk değil mi şerefsiz!!!!!!!!

wimpy

Clinton'un mahkemede pedofili suçu işleyen birinin az ceza almasını sağladığını da okumuştum zaten daha önce. O zamandan belliydi böyle bir şey çıkacağı

kenanturanff

Konunun daha anlaşılır bir özeti için: https://onedio.com/haber/skandal-unlu-simalarin-yer-aldigi-uluslararasi-pedofili-agi-ifsa-edildi--739417

Görüş Bildir