Nişanlısının 3 Yaşındaki Çocuğunu Düğünlerinde Görmek İstemeyince Eleştiri Yağmuruna Tutulan Öfkeli Gelin

-

Nişanlısının küçük çocuğunu kesinlikle düğününde görmek istemeyen gelin, ne yapabileceğiyle ilgili fikir almak için yazdığı Facebook grubunda beklemediği tepkilerle karşılaştı. Haberin detayları için TheSun kaynaklı içeriğimize buyurun!

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/fabulous/912589...

İsmi bir bilinmeyen kadın geçtiğimiz pazartesi günü bir Facebook grubuna "Nişanlıma kızını düğünümde istemediğimi nasıl söyleyebilirim?" yazarak fikir almak istedi.

Daha sonra "Davetiyeye 'çocuk yok' yazdım böylece olayı anlayabileceğini düşünmüştüm ama sürekli olarak kızının da orada olacağından bahsedip duruyor??" diye de ekledi.

Beklediği tepkileri alamayan kadın yaptığı paylaşımdan sonra insanların öfkeli yorumlarıyla karşı karşıya geldi.

Acımasız yorumlarıyla karşılaşan kadın geri adım atmak yerine şiddetli yorumlarına devam etti.

"Kız 3 yaşında. Ben nişanlımla evleniyorum onun küçük şeytanıyla değil. Bu onun hatası benim değil. Onun orada olmasını istemiyorum çünkü ilgiye muhtaç ve ÇOCUK YOK dedim!"

Bütün bu yazdıklarından sonra 1000'den fazla yorumla karşılaşan kadın adeta eleştiri yağmuruna tutuldu.

Gelinin acımasız yorumları aynı acımasızlıkla karşılık buldu ve düşünceleri 'kesinlikle iğrenç' olarak yorumlandı.

Bir kullanıcı şu yorumları yaptı: "Eğer partnerinin çocuğunu hayatında istemiyorsan o insanla birlikte de olmana gerek yok!"

Başka bir kullanıcı ise evliliklerinin çok uzun sürmeyeceğini söyledi, "Eğer bu evlilik olursa ya hemen biter ya da uzun sürerse de korkunç bir evlilik olur.

"Korkunç bir insansın!"

Öfkeli gelin "Kimsenin sana güzel bir şey söylememesinin iyi bir nedeni var çünkü sen korkunç bir insansın" gibi birçok eleştiriye maruz kaldı. 

Birçok insan "Eğer onun bir çocuğu olması problemse neden onunla hala bir ilişki içerisindesin?" gibi sorular sordu.

"O kızını sevmeye ve büyütmeye devam edecek bu yüzden ya biraz büyü ve üvey anne olarak üzerine düşeni yap ya da tutamayacağın sözler verme."

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşın 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
izmirli-deli-35

KAMU SPOTU: KADINA SİDDETE HAYIR ! ama bu kahpeye Evet ! ne zararı var o çocuğun sana ey sürtük karı aklımdan ne pis pis şeyler geliyor inşallah anlar da gerdek gecesinde karısına sevişirken güzel bir ders verir orosbu kıçının üstüne 1 hafta oturamaz halde bulur kendisini ne olur du ne olurdu ! kendi çocuğun gibi görsen ne olurdu melek la o daha inşallah nişanlısının eski karısı ölmemiştir inşallah o nişanlı kahpenin hesabı gizli değildir de ABD adaleti gerçekten iyi yargıç Anneye verir bebeği temelli lanet oslun bu gibi kadınlara pislikler ya sinirim bozuldu okurken ....

selen-ergunalp

herkes geline kızıyorda bence asıl sorun nişanlıda!!! sen nasıl bı mal erkeksin de senın çocuğunu düğününde ve hayatında istemeyen bi kadın ile hala evlenmeyi düşünüyorsun!! külkedisinden ders al biraz amk!!

bunedirya

S.kmişim düğününü, bu kadın o çocuğa her türlü kötülüğü yapar ileride. Nişanlısına durumu iletip düğünü iptal ettirebilmişlerdir umarım.

ercy

BENCİL KALTAK!!! BUNUN GİBİLERİ DİNLENE DİNLENE DÖVESİM VAR!!! NE YAPTI ULAN SANA EL KADAR ÇOCUK???

susuyuyorum

inşallah adam terk etmiştir bu kadını.yoksa o çocuk bu kadınla aynı evde huzur bulamaz gibi geldi.

Görüş Bildir