Nil Karaibrahimgil Sadece Sözelcilerin Değil Sayısalcıların da Kafasını Yakan İlginç Açıklamasıyla Yine Gündemde!

211PAYLAŞIM

Bilerek mi yapıyor acaba?

Nil Karaibrahimgil son zamanlarda beyinlerimizden kıvılcım çıkaran söylemleriyle gündem oluyor. Onu biraz anlamakta güçlük çekiyoruz desek abartmış olmayız.

Ruhunu ılık suya batıracağını ve pandemi sürecini bir koza zamanı olarak düşünmemiz gerektiğini söylemişti.

Ruhunu Ilık Suya Basacağını Söyleyen Nil Karaibrahimgil'in Anlamakta Zorluk Çekilen Açıklaması Olay Oldu! - onedio.com
Ruhunu Ilık Suya Basacağını Söyleyen Nil Karaibrahimgil'in Anlamakta Zorluk Çekilen Açıklaması Olay Oldu! - onedio.com

Bu tespitleriyle de elbetteki sosyal medya kullanıcılarının diline düşmüştü. Formundan hiçbir şey kaybetmeyen Karaibrahimgil, yeniden ilginç söylemleriyle gündem yerini aldı.

Pollyanna İşine Baksın! Nil Karaibrahimgil'in Kafa Yakan Söylemlerini Dalgaya Alanlardan Aşırı Yaratıcı Alternatif Cümleler - onedio.com
Pollyanna İşine Baksın! Nil Karaibrahimgil'in Kafa Yakan Söylemlerini Dalgaya Alanlardan Aşırı Yaratıcı Alternatif Cümleler - onedio.com

Karaibrahimgil, “İnsan günde aklından 70 bin düşünce geçirir. Bunun %85’i negatif, %90’ı bir önceki günle aynı düşünceler. Halbuki endişelerimizin %85’i gerçekleşmiyor, gerçekleşen %15’inin de %79’u bir şekilde oluyor. Yani endişelerimizin %97’si negatif düşünceler yüzünden.” açıklamasıyla yine beyinlerimizden alev çıkarmaya devam etti.

E yine özgür kızımız birazcık dalga konusu oldu tabii. Bu sözlerine sosyal medya kayıtsız kalamadı. :)

@CaKizil

@tatyosbey

@SinanAlper_

@jaxteeller

@egzozmanifoldu

@melikovskisova

Siz açıklamasını nasıl buldunuz? 😂

@jeandpardaillan

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ocreatus

Ben burda endişelerimin yüzde 15inin gerçekleşeceğine odaklandım.

virtuoz-sr

matematik sorusu gibi lan. bu soruyu televizyondaki yarışmalarda final sorusu olarak sorsalar kimse geçemez aq

suspicious

"İnsan günde aklından 70 bin düşünce geçirir. Bunun %85’i negatif (59.500), %90’ı bir önceki günle aynı düşünceler (63.000). Halbuki endişelerimizin %85’i gerçekleşmiyor, gerçekleşen %15’inin de %79’u (gerçekleşmeyen %88.15, gerçekleşen % 11,85 yapıyor) bir şekilde oluyor. Yani endişelerimizin %97’si negatif düşünceler (bu tamamen götünden uydurma) yüzünden.” yani diyo ki, küçük taşla kıçını silme, ya taş kıçına kaçar (%50) , ya eline bok bulaşır (%50).

merve-cindoruk

Şimdi; olumsuz düşünceler %85, bunun da % 90 ı önceki endişerlerimizden oluşarak toplanıp gelmiş. Diyor ki, her olumsuz düşüncemiz gerçekleşmiyor, gerçekleşenin % 79 u, yok pardon, % 15 inin % 97 si... Şey.. arkadaşlar ben buraya kadar gelebildim, devam edemiycem...

ladyd

Reklamcı abinin torpilli kardeşi .Her reklamın birbirine benzeyen saçma sapan şarkısının mimarı,güftecisi,icracısı... Yazlık dizi gibi Nil .Her reklam aforizmalardan aforizmaları koşar,her köşe yazısında içine dönüp ne var ne yok bakar ve bize Ferrarisinden bilgelik satar . Nil'im hayat Cihangir ve Teşvikiye dışına çıkınca çok başka aplam ? Adamın köpeğini bıçaklamışlar şikayet etmiş göz altına aldırmış,mahkeme adamı serbest bırakmış gitmiş bıçakladığı köpeği öldürmüş. Sen bunun neresindesin matematiksel olarak Özgür kız ?

Görüş Bildir