Görüş Bildir

etiket Nevşin Mengü, Erdoğan'ın 'Meral Akşener' Çıkışını Değerlendirdi: 'En Tehlikeli Siyasi Açıklamalarından Birisi'

Haberler
> Nevşin Mengü, Erdoğan'ın 'Meral Akşener' Çıkışını Değerlendirdi: 'En Tehlikeli Siyasi Açıklamalarından Birisi'

Nevşin Mengü, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e yönelik AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapmış olduğu açıklamaları eleştirdi.

Partisinin bugünkü grup toplantısında Erdoğan Akşener'e yönelik olarak, 'Nerede nasıl bir adım atılacağını bilmek lazım. Sen Rize'nin uşağına hakaret edip, Netanyahu gibi bebek katilleri ile aynı kefeye koyarsan yapılacak olan işte budur. Çok ileri gitmeden gelin hanıma bir ders verdiler. Bu da Rizelinin edebini adabını gösterir. İkizdere yetmedi, Çayeli'ne gittin, orada da gerekeni yaptılar. Sonra Trabzon'a gitti, ortalarda görünmeden uçağa bindin döndün. Bunlar daha iyi günler. Daha neler olacak neler…' ifadelerini kullandı.

Twitter hesabından paylaşım yapan Mengü, Erdoğan'ın sözlerini eleştirdi.

Twitter hesabından paylaşım yapan Mengü, Erdoğan'ın sözlerini eleştirdi.
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
408
128
24
21
15
7
5
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

3. Dünya ülkelerinde iç savaşlar böyle böyle çıkıyor işte. Birilerinin bu kutuplaştırmaya, nefret diline son vermesi gerekiyor artık.

feyk

ic savas mevcut kurumlar demokratik sistemler insanlarin sorunlara cevap veremediginde, onlari yok saydiginda cikiyor. su an turkiyede bir patlama olmamasini... Devamını Gör

Gökberk

Bu kadar terbiyesiz birini daha seçmek imkansız gibi

O sürekli dengesizce açıklama yapar ki. Ülkenin varacağı nokta, halk arasında çıkabilecek olası bir kaos umrunda bile değil onun.

grandport

işiniz gücünüz kaos