Neden Evlenemediğini Söylüyoruz!

-

Neden evlenemiyorsun? Öğrenmek için; 

Haydi teste! 

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Kaç yaşındasın bakalım?

3. İlk olarak, daha önce kafana estiğinde şehir ya da ülke değişikliği yaptın mı?

4. Peki sevgilinle şu an bunlardan hangisini birlikte yapmak isterdin?

Kitap okumak
Dans etmek
Uyumak
Arkadaşlarımla buluşmak
Ailemle vakit geçirmek
Diğer

5. Senin için evleneceğin insanın aldığı maaş çok önemli midir?

6. Immm... İlişkilerinde genel olarak güven problemi yaşayanlardan mısın?

Ne yazık ki evet.
Kişiye ve ilişki durumuna göre değişir.
Yok pek yaşamam.

7. Ve son olarak, 1 senedir birlikte olduğun sevgilin seninle evlenmek istediğini söylese kabul eder miydin?

Evet, neden olmasın?
Hayır asla!
Bilemedim.

Evliliğin sana göre olmadığını düşünüyorsun!

Senin evlenememenin sebebi kesinlikle kendine güvenmiyor olmandan kaynaklanıyor. Yapabileceklerinin farkında bile değilsin, kendine hiç güvenmiyorsun. Sanki hayatta hiç mutlu olmayı hak etmiyormuş ya da başına gelen güzel şeyler gelip geçiciymiş gibi düşünüyorsun. Bir evliliği yürütecek cesareti kendinde bulmuyorsun..Çünkü evlilik demek büyük bir sorumluluk demek. Bu yüzden kaçıyorsun resmen insanlardan. Halbuki sen her şeyin en güzeline layıksın. Ne yazık ki, sendeki bu özgüven problemi karşı cinsin de sana yaklaşmasını engelliyor. Biraz daha rahatlasan hayatında harika şeyler olacak aslında. Bundan sonra kendine güven lütfen, başına gelen her güzel şey senin hakkın bunu sakın unutma. Biz inanıyoruz ki sen aşık olacağın kişiyle evlenecek ve mutlu mesut bir evlilik yaşayacaksın. Bizden söylemesi. :)

Çünkü evlenmeki istemiyorsun!

Senin evlenememenin sebebi kendi başına aşırı mutlu olmandan kaynaklanıyor. Yalnızlığına aşık birisin sen! Çeşitli beklentilerin olduğu doğru ancak bu beklentiler bir aşktan ,evlilikten çok daha farklı. Başarılı olmak, istediklerini gerçekleştirmek, güzel bir hayat yaşamak senin için çok daha önemli. Sen her şeyden önce kendine yatırım yapmak istiyorsun. Kafanı dağıtacak, senin hedeflerinden alıkoyacak bir ilişkiye ihtiyacın yok. Sana göre evlilik demek dert demek. Ama kafana göre birini bulursan, sana çok şey katacak biriyle tanışırsan da, belki ilişki yaşamayı düşünürsün. Bakalım umduğunu bulacak mısın? :) Bizce bulacaksın ve muhteşem bir evliliğe imza atacaksın!

Çünkü kimseleri beğenmiyorsun!

Valla senin evlenememe sebebin kimseyi beğenmiyor olman. Evet, sen gerçekten çok iyi birisin. Herkesin bir şekilde aklına girmeyi ve orada kalmayı başarıyorsun. Ama evlilik işleri senin aklına girmeye gelince pek de öyle olmuyor. Sen kimseyi beğenmiyorsun. Biri gözüne güzel gelse bu sefer farklı bir eksik buluyorsun. Bir buluşma kusursuz olmalı mesela sana göre. Eğer en ufak bir eksik bulursan fersah fersah uzaklaşırsın o insandan. "Amann ben bununla evlenemem" deyip çat diye ilişkiyi bitiriyorsun. Zor bir insansın öyle kimse senin nazını çekemez. Çeken kişi zaten seni gerçekten seviyordur. O kişiyi bulduğun an zaten evlenirsin ama bu devirde böyle birini bulmanın ne kadar zor olduğunu da biliyorsun. Amann elbet birini beğeneceksin çok da kafaya takma. Bekarlığın tadını çıkar, keyfine bak!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Çünkü evlenmeki istemiyorsun! Senin evlenememenin sebebi kendi başına aşırı mutlu olmandan kaynaklanıyor. Yalnızlığına aşık birisin sen! Çeşitli beklentilerin olduğu doğru ancak bu beklentiler bir aşktan ,evlilikten çok daha farklı. Başarılı olmak, istediklerini gerçekleştirmek, güzel bir hayat yaşamak senin için çok daha önemli. Sen her şeyden önce kendine yatırım yapmak istiyorsun. Kafanı dağıtacak, senin hedeflerinden alıkoyacak bir ilişkiye ihtiyacın yok. Sana göre evlilik demek dert demek. Ama kafana göre birini bulursan, sana çok şey katacak biriyle tanışırsan da, belki ilişki yaşamayı düşünürsün. Bakalım umduğunu bulacak mısın? :) Bizce bulacaksın ve muhteşem bir evliliğe imza atacaksın!dogru.aşka ve insanlara güvenim kalmadı.ne diye başıma dert alayımki,gider hayvan alırım aq..

kedi-dili

"Çünkü evlenmek istemiyorsun!" Zaten kedi köpek sahiplenmek yerine niye bi adamı eve alırlar hiç anlamam.

ozge-robyn

Evliliğin sana göre olmadığını düşünüyorsun!

orhan-ulusoy

Evliliğin sana göre olmadığını düşünüyorsun! Aynen öyle

kurtay-kayihan

Fakirlikten s*k*mız kalkmıyor awq :D Evlenmeye kalksan boru gibi 100 bin gircek :D

Görüş Bildir