Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ne Tip Bir Boyasın?

-

Bakalım tarzına en uygun boya türü neymiş?

1. Cinsiyetini öğrenerek teste başlayalım!

2. Günün en ilham verici zamanları sence hangisi?

Gece
Gün batımı
Gün doğumu

3. Bir eser seç!

4. Aralarından en sevdiğin aktivite ne?

Sevgiliyle etkinlik
Güneşlenmek
Uyumak
Doğa yürüyüşleri yapmak
Yeni yerler keşfetmek
İnsanları gözlemlemek

5. Grinin bir tonunu seç şimdi de!

6. Genelde ruh halin?

İnişli çıkışlı
Pozitif
Gergin
Huzurlu
Sakin

7. Son olarak renk paletinden birini seçerek testi tamamla!

Yağlı boya çıktı!

Rönesans döneminden günümüze kadar uzanan yağlı boya, çok büyük eserlerin ana maddesi olmaya her geçen gün devam etmekte. Sen da yağlı boya gibi, anlaşması kolay fakat belli başlı kuralları ve düzeni olan bir tipsin. Eğer çevrendekiler bu dengeyi kurabilirlerse, seninle güçlü bir ilişki kuramamaları imkansız!

Sulu boya çıktı!

Çocuk yaşlarda hepimizin kullandığı sulu boyalar gibi sen de çocuksu bir karaktersin. Aslına bakılırsa en zor kontrol edilen ve çizilen resmi çok hızlı sabote etmeye yakın bir boya türü olan suyu boya tam senin gibi. Hızlı öfkelendiğin ya da düşünmeden hareket ettiğin oluyor, ama eğer kafanı toplamış ve sakin halindeysen senden daha tatlısı yok!

Sprey boya çıktı!

Genelde belirli bir zümreye hitap eden bu boya türü gibi sen de kural tanımayan, kafasına göre, özgür ruhlu ve sanatçı bir karaktersin. Baktığın yerde kötülük görmek hiç sana göre değil. Kötü olan bir şeyleri güzelleştirmek bir insanın bu kadar elindeyken kötü görmek de nedir zaten? Özgürlüğüne düşkünlüğünden de bahsetmeden geçemeyeceğiz.

Pastel boya çıktı!

Belki de en zevkli boya türlerinden biri! Yaparken el kol çevre de boyansa da kesinlikle yaratıcılığın konuşturulabildiği bir boya! Sen de pastel boya gibi basit, net ve temiz ruhlu bir insansın. Çok büyük beklentilerin yok, güneşin doğuşunu izlerken de, yağmurun sesini dinlerken de mutlu olmayı biliyorsun. Az ama öz tam sana göre!

Kuru boya çıktı!

Elde etmesi kolay, çeşidi bol, çizimi rahat... Sen de kuru boya gibi her ortama uyum sağlayabiliyor, her yaştan, her kültürden insanla iletişim kurabiliyorsun. Gerekirse sanat üzerine tartışıyor, gerekirse de bir çocukla uzaya gitme hayali kuruyorsun. Kafa yapısı gereği pozitif olman hayattaki en büyük artı senin için!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mustafa_dogan

Gıda Boyası

sekerkadayif

Sulu boya

hamide-aymuge-bacanli

yagli boya

tipikteraziii

Pastel boya çıktı! Belki de en zevkli boya türlerinden biri! Yaparken el kol çevre de boyansa da kesinlikle yaratıcılığın konuşturulabildiği bir boya! Sen de pastel boya gibi basit, net ve temiz ruhlu bir insansın. Çok büyük beklentilerin yok, güneşin doğuşunu izlerken de, yağmurun sesini dinlerken de mutlu olmayı biliyorsun. Az ama öz tam sana göre!

sevil-suna-musul

yağlı boya

Görüş Bildir