Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

NASA'yı Hackleyen Gary McKinnon'ın Ortaya Çıkardığı Ürkütücü Gerçekler

-

Üzerine yapılan komple teorilerinin bitmek bilmediği ve bu zamana kadar yaşanmış en büyük NASA sızıntısı, inanamayacağınız birçok gerçeği ortaya çıkarıyor. WebTekno'dan derlediğimiz bu gerçekler tüylerinizi ürpertecek.

Kaynak: http://www.webtekno.com/nasa-yi-hackleye...

Şubat 2001 - Mart 2002 tarihleri arasında, enerji üretimi, ufo etkinlikleri ve halka yararlı olabilecek teknolojik gelişmelerin saklanmasına karşı çıkan Gary McKinnon; 16 NASA bilgisayarına, ABD ordusunun düzinelerce bilgisayarına, deniz ve hava kuvvetlerine ve ABD Savunma Bakanlığı bilgisayarlarına bir dizi saldırı düzenledi. Düzenlidiği saldıralar sonucunda toplam 800 bin dolar (3 milyon TL) ABD bütçesine zarar verdi.

Son on yılda, aşırı gizlilik içerisinde faaliyet gösteren dünya hükümetleri içinde sayısız gölgeli örgütün bulunduğunu savunan komplo teorisyenleri yapılan saldırılar ardından ortaya çıkacak bilgileri merak ile bekliyorlardı ki, nitekim soruşturma sırasında ABD’deki "Bilgi Edinme Özgürlüğü Yasası" ile ortaya çıkanlar halka sunuldu.

Enteresan noktalardan biri de, birçok eski astronotun uzaylılar için yaptıkları ilginç yorumlar belgelerin de bir parçasını oluşturuyordu. Örneğin: “Bazı mühendislik ürünleri ve ileri düzey teçhizatlar son 60 yılda inanılmaz şekilde ilerleme kaydetti. Bu belki de görünür ziyaretçilerin desteğiyle olmuştur". Bu sözleri söyleyen astronot, Ay’a ayak basan 6. insan ünvanına sahip olan Dr. Edgar Mitchell’dan başkası değildi.

Eski astronotların ve devlet görevlilerinin yaptığı açıklamalar ile tartışmalar, yavaş yavaş komplo teorisi olmaktan çıkıp bilgi yoluyla desteklenen “gerçek suçlamalara” dönüşmeye başlıyor. Emekli Senatör Daniel K. Inouye şunları söylüyor:

"Kendi hava kuvveti, kendi donanması, kendi bağış toplama mekanizması ve tüm çek ve dengelerden arınmış kendi ulusal çıkarları takip etme becerisine sahip gölgeli bir hükümet var ve yasaları onlar belirliyor.”

Bu aşamada olaya Kanada Eski Savunma Bakanı Paul Hellyer’in açıklamaları da dahil oluyor ve durum biraz daha ilginçleşiyor:

"On yıllar önce, diğer gezegenlerden gelen ziyaretçiler, bizi bazı konularda uyarıp yardım teklifinde bulundular. Fakat biz, en azından bazılarımız, yaptıkları ziyaretleri bir tehdit olarak yorumladık ve öncelikle onlara zarar verdik. Sonra uyarıları hakkında sorular sormaya başladık. Hükümetin gizli tuttuğu projelere milyarlarca dolar para harcandı.”

Peki bu kadar iddiayı kanıtlayan ne var?

NASA saldırılarını gerçekleştiren Gary McKinnon yukarıda ki röportajında ve bir kaç dergiye verdiği röportajda şunları söylüyor: "Amerika'nın uzay savaşları için tamamen işlevsel bir filoya sahip olduğunun kanıtlarını ortaya koyan bilgiler sızdırıldı. Kapıyı kapatacakları korkusuyla belgeleri taramaya aylarca devam ettim. En sonunda “Karasal Olmayan Subaylar” adında bir Excel tablosu buldum. Farklı sıralamalar ve isimler vardı. Gemi listeleri arasında 'malzeme nakli' için sekmeler vardı. İsimleri U.S.S. ile başlayan uzayda kullanmaya elverişli gemiler vardı listede.”

"Türkiye'den de hackerlar vardı."

ABD’ye yönelik yaptığı saldırılarla ülke tarihinin en büyük bilgisayar korsanı olarak suçlanan Gary McKinnon; “Sizinle aynı ayda olan makinelerin listesini ve konumunu öğrenmek için kullanılan bir komut sayesinde, benim gibi bilgilerin peşinde olan Danimarka, İtalya, Almanya, Türkiye, ve Tayland’tan çalışan hacklerı gördüm. Aralıksız olarak 5 ila 7 yıl arası her gece çalıştım”.

Hatta McKinnon hakkında Obama’da konuşmalarında bahsetmişti:

Emekli havacılık ve uzay mühendisi William Tompkins'e göre; "Binlerce insan -sadecebir kaç tane değil- binlerce insan, Birleşik Devletler'de Uzay Donanmasına katıldılar. Üstelik 20 yıllık bir tur için kaydoldular. Gidecek erkek ve kadınlara, neye ihtiyaç duyacakları konusunda çok sayıda bilgi verildi. Çok iyi bir organizasyonla kimin nereye gitmeye daha uygun olduğu kararlaştırıldı. Birçoğu Ay'daki tesislerimize gitti ve bir kısma Mars tesislerine gönderildi.”

Gizli bir uzay filosu olduğunu iddia eden tek kişi Thompson ve McKinnon değil:

Gazeteci Corey Goode, "Mars ilk olarak 1930'larda Almanlar tarafından ziyaret edildi ancak 70'li yıllarda ABD uzay programları aktif olarak Mars'ı ve farklı tesisler kurmak için diğer gezegenleri keşfediyorlardı" diyor. 1980'de gerçekleştirilen Solar Warden projesi ile Mars’taki insan yaşamının büyük gelişme kaydettiğini savundu ve "Yaşam alanları Mars yüzeyinin altında inşa edildi” şeklinde konuştu.

Ek olarak eski bir NASA çalışanının, 20 yıl önce Mars'ta gizli görevler için bulunduğunu iddia eden Goode, söz konusu NASA çalışanının, Mars’taki insanlar hakkında kendisine bilgiler verdiğini söyledi.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nebusimdi

Kayışı koparınca böyle oluyor demek ki.

shadow123

Kesin ip var amk...

pmomer

haaaa....

izliyorum

Bizim sorulmadan neler yapılıyor kim bilir, bu kararları alan kişilerle görüşüp bir kaç yumruk atasım var.

abdullah-savan

Bana daha çok NASA kendi kendini hacklemek suretiyle bizi keklemek istiyor gibi geldi.

Görüş Bildir