Müge Anlı'nın Baskılar Yüzünden Aleyna Çakır ve Gülay Uygun Dosyasını Kapattığı İddialarına Kapak Gibi Cevap

1.6bPAYLAŞIM

O anne babanın göz yaşı dinene kadar, suçlular adalete teslim edilene kadar biz de senin arkandayız Müge Anlı!

Aleyna Çakır dosyası artık bütün ülkenin gündemindeki en önemli konulardan bir tanesi. Ortada ölümü şüpheli bir genç kadın ve elini kolunu sallaya salaya dolaşan şüpheliler var.

Aleyna'nın ölümündeki baş şüpheli Ümitcan Uygun, hâlâ daha sosyal medya hesapları üzerinden paylaşım yapıp istediği yerde istediği zaman konuşabiliyor.

Müge Anlı ise bu dosyanın peşini başından beri bırakmadı. Aleyna'nın anne ve babası her gün stüdyoda acısını yeniden yaşarken ekran başındaki milyonlar da kahrolmaya devam ediyor. Bu üzüntü artık yerini isyana bıraktı desek yalan olmaz çünkü herkes adaletin tecelli etmesini bekliyor.

Müge Anlı, Aleyna'nın dosyasını didik didik ettikçe baş şüpheli Ümitcan Uygun'un herkesi tehdit ettiği de ortaya çıktı.

"Bak Ümitcan programda konuşan herkesi tehdit ediyormuşsun, programa nasıl katılabilirim, nasıl içeriye silah sokabilirim diye konuşmalarından bahsediyorlar. Valla istersen yanıl da gel, bak Allah seni bir kere daha yanıltsın. Hani bir kere yanılttı dövdün kızı canlı yayın yaptın ya. Gelsene hadi gel gel."

Aleyna'nın sır ölümü aydınlatılmaya ve deliller toplanmaya devam ederken, Ümitcan Uygun'un annesi Gülay Uygun'un da intihar ettiği haberi geldi. Ancak bu intihar da şüpheli ölüm olarak değerlendirildi çünkü Gülay Uygun ölmeseydi iki gün sonra Aleyna dosyası ile ilgili ifade verecekti.

Müge Anlı tehditlere yine boyun eğmedi ve bu gelişmeyle ilgili şöyle bir açıklama yaptı: "Kim tehdit ederse etsin bu yoldan dönmeyeceğim. 3 buçuk aydır tüm medya kuruluşlarında Ümitcan'ın haberleri yapıldı. Tüm bunlar yaşanırken psikolojisi sağlam kalan bir hanımefendi kendisi hakkında soruşturma başlatılınca mı intihar eder?"

Dün sosyal medyada Müge Anlı'nın Aleyna Çakır ve Gülay Uygun dosyasını kapattığı iddia edildi. Bu söylenti kısa süre sonra neredeyse tüm Türkiye tarafından duyuldu.

İşte Müge Anlı'nın bu dosyaları kapattığına dair gelen cevabı: "Siz benim bu kadar arkamdayken sizin arkanızda duran bir konuyu bırakmak namussuzluk olur"

Sosyal medya bu açıklamadan sonra Müge Anlı'ya destek vermeye devam etti.

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Arkandayız Müge Anlı. Mağdurların ve mazlumların hakkını savunduğun için, elin kolunu sallayarak dolaşan suçluların adalete teslim edilmesine çaba sarf ettiğin için arkandayız! Bu anne ve babanın gözyaşları artık bitsin!

Aleyna Çakır Dosyası: Baştan Sona Tüm Yaşananları Tek Tek Detaylarıyla Anlatıyoruz! - onedio.com
Aleyna Çakır Dosyası: Baştan Sona Tüm Yaşananları Tek Tek Detaylarıyla Anlatıyoruz! - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
etiketinyarisicom

ya bunlar nasıl kendilerinin ifşalanacağını bilerek tv ye çıkıyorlar anlamıyorum.

ts_1907

aynı hassasiyeti ve dik duruşu Rabia Naz dosyasında da bekliyoruz Müge Anlı'dan...

galatacimbm1905

Ailesi başvurdu mu Müge Anlı'ya? Merak ettiğim için soruyorum. Çünkü Aleyna'nın ailesi yargı tarafından mağdur edildikleri için çıktılar Müge Anlı'ya.

johnfrusciante

Dilan Bayram Rabia Naz'ın ailesi de başvurdu tvye de çıktılar lakin artık nerden tepki geldiyse müge anlı ilgilenmedi ve vefat eden kızın babasından da şikayetçi oldu. Bu kadar abartmayın bu da paralı çalışan birisi patronları yapma derse yapmaz. Rüzgar nerden eserse oraya döner

ts_1907

evet hatta sonrasında Rabia Naz'ın babası Müge Anlı'ya dosyanın üzerine gidilmemesi için talimat geldiğini iddia etmişti

galatacimbm1905

Oha bilmiyordum. Şok oldum resmen

depresifon

bu olayı bir şekilde yine kapatacaklar..ümitcan tutuklanacak.herkesin çenesi kapansın diye.sonra hopp serbest kalacak.delil yetersizliği falan diyecekler.bu çocuğu koruyan güçler var arka planda.her katil gibi müebbet yemiyecek.bi kaç ay yatar sonra çıkar.demedi demeyin.

metin-uzun3

Ucu kime dokunursa dokunsun kesinlikle ustu ortulmemesi gereken bir dava. Vicdansizlar alayiniza hodri meydan : Lafa gelince hepiniz insan haklari savunucusu kesiliyorsunuz . Ölen insan degilmiydi ? Duygulari hayalleri umutlari yokmuydu ? Cinayet bu kadar bariz ve kanitlanmisken nasil 3 maymunu oynayabiliyorsunuz ? Siz insansaniz o zaman ben neyim ? Yok ben insansam siz nesiniz? Maskenizi cikarin ne oldugunuzu anlayayim ikiyuzlu namussuzlar.

hakan-cinar3

ortada iki şüpheli ölüm, twitter da çok vahim iddialar var. cevap verilmesi gereken onlarca soru olmasına rağmen ne bir tutuklama ne bir gözaltı var. Bir tv programı sayesinde konu ayakta kalabiliyor. Adalet bakanı daha dün twitter'da adalet arayanları eleştirdi. Ülkecek herşeye susmamız isteniyor. Genç bir kadının ölümüne tepki göstermek yanlış kabul edilir oldu. adaletin kestiği parmak acımaz ama adaletsizliğin ezdiği vicdan ömür boyu sızlar

Görüş Bildir