Görüş Bildir

Müge Anlı'da Yayınlanan Eski Bölümler Tekrar Gündem Oldu: Turgut Özyürek'i Kim Öldürdü?

Anasayfa > Cafe

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı koronavirüs nedeniyle bir süredir televizyonlarda yok. Bu nedenle eski bölümleri yayınlanıyor. Son olarak 2019 yılında meydana gelmiş olan Turgut Özyürek cinayeti tekrar gündeme geldi. Biz de sizler için araştırdık.

Turgut Özyürek'e ne oldu?

Turgut Özyürek'e ne oldu?

Turgut Özyürek, Ekim 2019 tarihinde kayboldu. Bunun üzerine kardeşleri, 58 yaşında ve kanser hastası olan Turgut Özyürek'in bulunması için Müge Anlı'nın programına başvurdular.

Kardeşler, Turgut Özyürek'in eşinden şüpheleniyorlardı.

Kardeşler, Turgut Özyürek'in eşinden şüpheleniyorlardı.

Turgut Özyürek'in bir senedir evli olduğu Necla Özyürek'in daha önce 7 kez evlenip boşandığı ortaya çıktı. Telefonla bağlanan birçok insan da Necla Özyürek hakkında dolandırıcılık ve istismar iddialarını ortaya attı. Ayrıca iddialara göre bir de sevgilisi olduğu söyleniyordu.

O iddialar doğru mu çıktı?

O iddialar doğru mu çıktı?

İddialara göre 49 yaşındaki Necla Özyürek, parası biten Turgut Özyürek'ten boşanmak istiyordu ancak Turgut Özyürek, maaşı ve arsalarının olduğunu, bu şekilde rahatça geçinebileceklerini söyleyerek boşanmak istemiyordu.

"Necla ile birlikte olabilmek için öldürdüm."

"Necla ile birlikte olabilmek için öldürdüm."

Bu olay üzerine Necla Özyürek, Turgut Özyürek'in kendisinden boşanmak istemediğini 33 yaşındaki sevgilisi Hayrettin'e söyledi.Yakalandıktan sonra her şeyi itiraf eden Hayrettin, Turgut Özyürek'i öldürdüğünü itiraf etti. Sebep olarak da Necla ile birlikte olabilmek için öldürdüğünü söyledi.

Herkes bana aşık!

Herkes bana aşık!

Eşinin ölümüne sebep olan ve azmettirici olarak suçlanan Necla Özyürek'in ifadesinde kullandığı 'herkes bana aşık oluyor' sözleri de şaşırttı.

İnanılmaz!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
18
4
3
2
2
1
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?