Mizah Anlayışın ve Karakterin Ne Kadar Uyumlu?

-
Abone ol

Güldüğün, eğlendiğin sana hitap eden şeyler karakterini ne kadar yansıtıyor? Çöz ve öğren!

1. İlk olarak senden bu tweetleri puanlamanı istiyoruz.

2. Bunu da puanlayalım.

3. Bakalım bunu beğendin mi?

4. Ya bu?

5. Bunu da puanladıysan bir sonraki aşamaya geçelim.

6. Arkadaş grubundaki rolün daha fazla hangisi?

Lider
Uyumlu
Organize eden
Neşe kaynağı
İnatçı
Geveze

7. Kolay ağlayabilen biri misin?

Evet
Hayır
Bazı durumlarda evet.

8. Olmadık yerde güldüğün olur mu?

Aşırı ciddi ortamlarda gülesim geliyor.
Güleceğim varsa kendimi tutamıyorum.
Güldükten sonra "Ayyh sinirlerim bozuldu." diye kendimi koruma altına alıyorum.
Yeri değilse gülmem.

9. Birlikte çalıştığın kişide asla olmaması gereken özellik hangisi?

Bencillik
Tembellik
Ruhsuzluk
Yılışıklık

10. Son olarak yaşını öğrenelim.

Tamamen uyumlu!

Verdiğin yanıtlara göre karakterin ve mizah anlayışın %100 uyumlu. Güldüğün, eğlendiğin, keyif aldığın şeyler karakterinin sana verdiği özelliklerden dolayı sana komik geliyor. Karakterin neyse, nasıl oturup nasıl kalkıyorsan o tip şeylere gülüyorsun.

Yeterince uyumlu!

Verdiğin yanıtlara göre mizah anlayışın ve karakterin tamı tamına olmasa da yeterince uyumlu. Bu yüzden karşındaki kişiler de seni tanıdıkları için ona göre davranıp şakalarını ona göre seçiyorlar. Davranışların ve güldüğün şeyler arasında bir uyum söz konusu ama arada kendini tutamayıp olmadık şeylere kahkahayı bastığın oluyor.

Fazla uyumlu değil!

Verdiğin yanıtlara göre mizah anlayışın ve karakterin arasında çok fazla uyum olduğunu söyleyemeyiz. Günlük hayatında, tanımadığın insanlara karşı ilişkilerinde biraz ketum görünüyorsun. Seninle çok samimi olmayan kişiler aşırı ciddi olduğunu düşünüyor ama mizah anlayışı olarak çok zor gülen biri değilsin. O an ruh halin nasılsa ona gülüyorsun.

Tamamen farklı!

prnt.sc

Verdiğin yanıtlara göre mizah anlayışın ve karakterin tamamen farklı. Günlük işlerinde çok titiz, her detaya önem veren biri olabilirsin ancak mizah konusunda insanın kendisini kasmaması gerektiğini düşünüyorsun. Sana göre insanın neye gülüp gülmemesi gerektiği kimsenin tekelinde olmamalı. Senin için mizahi bir şey varsa ve hoşuna gidiyorsa insan kendini tutmamalı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
benayanablan

Verdiğin yanıtlara göre karakterin ve mizah anlayışın %100 uyumlu. Güldüğün, eğlendiğin, keyif aldığın şeyler karakterinin sana verdiği özelliklerden dolayı sana komik geliyor. Karakterin neyse, nasıl oturup nasıl kalkıyorsan o tip şeylere gülüyorsun.

kimligibelirlenemeyenkisilerce

editör. tamamen uyumludur herkesin karakteri ve mizah anlayışı. mizah zeka karakter diyeyim sen anla. ben de bir analiz yaptım nacizane, gelişmeye ihtiyacınız var. kırılmayın hepimiz insanız hepimizin ihtiyacı var tabi.

hicran-ozcan1

Fazla uyumlu değil!

Gizli Kullanıcı

Tamamen uyumlu!  Verdiğin yanıtlara göre karakterin ve mizah anlayışın %100 uyumlu. Güldüğün, eğlendiğin, keyif aldığın şeyler karakterinin sana verdiği özelliklerden dolayı sana komik geliyor. Karakterin neyse, nasıl oturup nasıl kalkıyorsan o tip şeylere gülüyorsun.

Gizli Kullanıcı

Tamamen uyumlu!

Görüş Bildir