Görüş Bildir
Haberler
Misafir Gibi Giriş Yapmışlar: Üç Kadından Lüks Sitede Milyonluk Soygun

Misafir Gibi Giriş Yapmışlar: Üç Kadından Lüks Sitede Milyonluk Soygun

İstanbul'da lüks bir siteye aile görünümü ile giren 3 kadın hırsız, sitede bulunan Libya Başkonsolosunun evi ve komşusunun evinden 800 bin liralık altın çaldı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

İstanbul Sarıyer'de lüks bir siteye aile görünümü ile giren 3 kadın site içerisinde bulunan Libya Başkonsolosunun evi ve komşusunun evinden 800 bin liralık altın çaldı. Ardından hiçbir şey olmamış gibi siteden çıkıp gittiler. Konuyla ilgili çalışma başlatan polis 3 kadını gözaltına aldı.

Sabah'tan Yunus Emre Kavak'ın haberine göre geçtiğimiz günlerde Sarıyer'de bulunan lüks bir sitede meydana gelen hırsızlık olayında Libya Konsolosunun evine giren 3 kadın hırsız evdeki ziynet eşyalarını çaldı.

Ardından komşu daireye geçti ve oradaki eşyaları da çalıp kayıplara karıştı. Eve gelen ev sahipleri durumu fark edince önce güvenliğe ardından polise haber verdi.

Sabıkaları kabarık çıktı

Sabıkaları kabarık çıktı

Yapılan incelemelerde düzgün giyimli 3 kadın ve 1 de çocuğun siteye misafir gibi giriş yaptıkları ardından boş daireleri tek tek gezip içeri girdikleri öğrenildi.

Konsolosun evine de giren hırsızlar orada bulunan 500 bin liralık ziynet eşyasını aldıktan sonra yan daireye geçip oradaki 300 bin liralık altınları da çalıp kaçtı.

Konuyla ilgili çalışma başlatan polis 3 kadını bir miktar altın ile birlikte Maltepe'de gözaltına aldı. 44 suç kaydı olan Ebru Ulutekin, 17 suç kaydı olan Ayşe Çelik ve kardeşi Mine Çelik, sevk edildikleri nöbetçi mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
6
6
3
3
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Burak B.

44 Suç kaydı. Benim mesela 0 suç kaydı. Arada bir şeylerin fark etmesi gerekmiyor mu? Ben mesela 44 e kadar gidebilir miyim şimdi denesem ?

Rw Tunahan Ağgül

Haklısın bunun bir limiti olmalı, Suçların cezaları katlanarak artmalı, 10 kayıttan sonra cezalar öyle üst düzey olmalı ki müebbete kadar gitmeli. 1-2 sabıka... Devamını Gör

Pasif Kullanıcı

misafir olarak nasıl giriliyor ki kime gelindiyse güvenlik daireyi arıyor ulaşamazsa telden arayıp soruyorlar onay verilmezse alınmıyor içeri

Charlie Brown

Misafir umduğun değil bulduğunu götürmüş...