Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Midemiz Ağzımıza Geldi! Çiftlerin Gizliden Gizliye Yaptığı 21 İğrenç Hareket

163PAYLAŞIM

BuzzFeed ekibinin kullanıcılara sorduğu sorulara gelen cevaplar hem komik, hem garip, hem de oldukça mide bulandırıcı...

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/spenceralthouse...

1. "Kaka yapmadan önce kocamla kilolarımıza bakıyoruz, sonra da en büyük yapana göre evde zafer kazanmış bir edayla geziyoruz."

2. "Erkek arkadaşımla hem tatlı hem ekşi olan şekerleri çok seviyoruz. Ama ekşi tarafına gelince ben biraz korkaklık yapıyorum. O yüzden erkek arkadaşım ekşi tarafını emiyor, ben de tatlı tarafını yiyorum."

3. "Erkek arkadaşım inanılmaz derecede kıllı. Ayda bir bana poposunun yakın çekimden fotoğraflarını atıp ne kadar kıllı olduğunu gösterip duruyor."

4. "Erkek arkadaşımın sivilcelerini patlatmaya bayılıyorum ama neredeyse poposu dışında bir yerde çıkmıyor. Artık öyle bir raddeye geldik ki ben bir şey demeden pantolonunu indiriyor ben de sivilcelerini patlatıyorum."

5. "Kocamın dişimdeki yemek artığını alıp yemişliği var."

6. "Hamileliğim sırasında ve sonrasında, kabız olduğum zamanlar erkek arkadaşım kakamı yapmama yardımcı olup aynı zamanda bana basur kremi sürüyordu."

7. "Dişim kaplama olduğu için elmalardan direkt ısırık almamam gerekiyor. O yüzden bazen bıçak falan bulamadığımızda kocam bir ısırık alıp, eline tükürüp sonra da bana veriyor."

8. "Duştayken her zaman işerim. Yani eğer birlikte duşa giriyorsak, bu onun üstüne de işediğim anlamına geliyor."

9. "Yüzümüzde ve vücudumuzun her yerinde kullandığımız ortak bir jiletimiz var."

10. "Ayaklarım ne kadar kirli olursa olsun, partnerim daima ayak parmaklarımı çıtlatıyor."

11. "Geğireceğimiz zaman erkek arkadaşımla aynı anda birbirimize koşup yüzümüze olabildiğince sesli bir şekilde geğiriyoruz."

12. " 'Gaz bombası' denilen bir şey yapıyoruz. Gaz yaptığımızda oradaki havayı alıp diğerinin suratına atıyoruz. Çok iğrenç bir şey, en başta komiklik olsun diye yapıyorduk ama artık bir savaşa dönüştü."

13. "Birbirimize kakalarımızın fotoğrafını gönderiyoruz. Fetiş gibi değil, aramızdaki bir şaka sadece."

14. "Bazen bir içecekten bir yudum alıp, erkek arkadaşımı öperken ağzına tükürüyorum. Sadece ben yaparken işe yarıyor çünkü o yapmaya çalışırken gülmesine engel olamayıp içeceği üstüme döküyor."

15. "Aynı diş fırçasını kullanıyoruz."

16. "Erkek arkadaşımla evimiz kenelerin bolca olduğu bir göl kenarında. O yüzden her gece kene var mı diye sürekli birbirimizin poposuna bakıyoruz."

17. "Sakızımı çiğnemekten yorulduğumda, ağzımdaki sakızı onun eline tükürüyorum ve o alıp çiğniyor. Eğleniyoruz."

18. "Takıntılı bir şekilde erkek arkadaşımın sivilcelerini patlatıyorum. Ulu orta bir yerde olup olmamamız fark etmiyor. Bir tane bile görsem, hemen oracıkta patlatıyorum."

19. "Erkek arkadaşımın göbek deliğindeki pamuğu sürekli alıyorum."

20. "Eğer erkek arkadaşım güneşlenmişse ve derisi soyuluyorsa, o televizyon izlerken derisini soyuyorum."

21. "Erkek arkadaşımın burnunda büyük noktalar var ve sürekli kirle doluyor. Eğer bir şey için bir iddiaya girersek, ödülüm beş dakika boyunca siyah noktalarını sıkmak oluyor."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
egyptianprincess

Böyle bir ilişkide bulunacağıma yalnız ölürüm daha iyi, benden bu kadar

__lilith

6 gayet doğal bence, hamile eşine yardım ediyor sonuçta. İğrenç bir şey göremedim ben 6 da.

archive

Bu aşk sevgi değil ki bildiğin iğrençlik , hijyen yoksunluğu .

meczupadam55

Banyoda eşinin üstüne işemek nedir? amk...

viyol10sel

öyle deme birazdan evlilerden biri gelir saplar kendini belli ediyor der, evlilik sozlesmesinin 12. maddesi banyoda üzerinize işeyin, 21. maddesi boklariniz ve osuruklarinizla türlü şakalar yapın, 47. Maddesine göre bekarlari aaaa sap bu abaza bu diyerek aşağılayın yazıyor sen bilmiyor muydun

samyeli90

İğrenç benim arkadaşım da erkek arkadaşıyla birbirlerinin ağzına tükürüyorlardı iğrensiniz değince gülüyorlardı ama şimdi arkadaşım başkasıyla evleniyor😁

Görüş Bildir