Görüş Bildir

etiket MHP, 'Kaseti' Ortaya Çıkan Belediye Başkanı Veyis Baysal'ın İstifasını İstedi

Anasayfa > Gündem

MHP yönetimi, sosyal medyada yayılan 'müstechen' görüntüleri gerekçe göstererek Aksaray Yeşilova Belediye Başkanı Veyis Baysal'ın istifasını istedi. Veyis Baysal 'Kumpas' dedi.

Anadolu Ekspres’ten Harun Atalay’ın haberine göre Genel Merkez'in kararını Veyis Baysal'a MHP  Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen iletti. Çölkesen “Bu konuda partimiz genel merkezinin tavrı nettir” diyerek “Biz de kendisine partiden istifasını talep ettiğimizi söyledik. Bugün mesai bitimine kadar Yeşilova Belde Belediye Başkanı’nın partimizden istifa etmesini beklemekteyiz. Neticede kendisi bağımsız belediye başkanı olarak devam edebilir. Partimizden istifa etmezse parti içi tüzüğümüz gereğince kendisini disiplin kuruluna sevk edeceğiz” diye konuştu.

"Partimize zarar vermemek için istifa ederim"

"Partimize zarar vermemek için istifa ederim"

Odatv’ye konuşanYeşilova Belediye Başkanı Veyis Baysal ise “Zamanı gelirse, istifa etmem gerekirse partimize zarar vermemek için istifa ederim. Bu benim şahsıma yapılan bir olay. Niye partim veya başkaları zor duruma düşsün” dedi.

Baysal, görüntülerin sahte olduğunu söyleyerek “Videonun nasıl sızdığını bilmiyoruz. Ama bir kumpas söz konusu burada. Sizi bir dakikada alıp başkası yerine koyuyorlar, oradaki kişi ben değilim. Bir görüntülü görüşme de değil haliyle. Tamamıyla bir kumpastı” diye konuştu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
73
19
6
3
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
onur gly

Ben asıl büyük kaseti merak ediyorum, her şeye kadir şu en büyük kaset. Nasıl bir kasetse milliyetçi geçinenleri bir anda arap milliyetçisine çeviren tape :)... Devamını Gör

Benim Doğrularım

isinize gelmeyince hemen kumpas , montaj demeye baslarsiniz . ulan yalaya yalaya monitoru vicik vicik yaptin. ondan sonra ben degildim dersin yuzsuz dumbuk. ... Devamını Gör

Liar

Youtube'da bir kısmı var, bu kadar iğrenç bir şey görmemiştim.