Görüş Bildir
Haberler
Menejerimi Ara 24. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Dicle ve Barış Yakınlaşıyor...

Menejerimi Ara 24. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Dicle ve Barış Yakınlaşıyor...

Müge Kakşi
03.02.2021 - 19:41

Menajerimi Ara yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; İnfluencer olan Başak Karahan oyuncu olmaya karar verip Ego Ajans'a gelir. Dicle ise Barış'la baş başayken 'Kim istemez mutlu olmayı ama mutsuzluğa da var mısın?' diyerek Barış'ın gözlerine bakar. Öte yandan morali bozuk olan Felis'e Çınar destek olmaktadır. İşte Menajerimi Ara 24. Bölüm Fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Menajerimi Ara Son Bölüm Özeti

Menajerimi Ara Son Bölüm Özeti

Dicle'nin evinde yaşadığı beklenmedik olay herkesi telaşlandırırken Serkan'ın Gülben Ergen için istediği toplantı herkesi bir araya getirir. Gülben Ergen'in çözülmesi gereken karışık programı için EGO Ajans ilk kez takım halinde çalışır. Feris'in oyuncusunun sette yaşadığı gerginlikler işlerin karışmasına sebep olur. Çınar'ın daha önce Gökçe Bahadır için ayarladığı filmlerin sözleşme ihlali EGO Ajans'ın geleceğini tehlikeye atarken, Kıraç Serkan'la ilgili araştırmalarına devam eder. 

Çınar bir yandan Serdar Ortaç, diğer yandan Gökçe Bahadır meselesi ile ilgilenirken, aldığı sürpriz kararla Serkan'ın karşısına çıkar. Feris yaşadıklarının etkisiyle hiç beklenmedik bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Çınar'ın öğrenecekleri ise herkesi çok şaşırtacaktır.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın