Memleketin Süper Kahramanı Haluk Levent'e ve AHBAP'a Olan Hayranlığını İçine Sığdıramayan Aşırı Haklı İnsanlar

7.5bPAYLAŞIM

Keşke Haluk Levent ve AHBAP'tan daha fazla olsa şu memlekette! ❤️

Kim derdi ki çocukluğumuzun rock starı gün gelecek tüm memleketin en vefalı, en yardımsever adamı olduğunu gösterecek ve biz bir kere daha ona hayran kalacağız diye... Haluk Levent işte tam olarak bunu yaptı!

1. Haliyle insanlar sosyal medyadan hayranlıklarını ve minnettarlıklarını haykırmaya başladı Haluk Levent'e. O kadar haklılar ki... Az bile!

dentinho

2. 

alpjuan

3. 

oya

4. 

Jade

5. 

Votkaiçmiş Kelebek

6. 

cem erinçin

7. 

Özgür Marcus

8. 

yEyE

9. 

Leydi Milena

10. 

tuğba

11. 

ümit uslucan

12. 

anaortmen17

13. 

Gülşah

14. 

Esiii

15. 

Depresif Shrink

16. 

Raşit Keskin

17. 

Kemal Süreya

18. 

mesut süre

İyi ki varsın Haluk Levent, iyi ki varsınız AHBAP! İnsanın umutları sizinle her gün yeşeriyor, her gün yüzü gülüyor. Bu yazılanlar az bile! ❤️

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
her-sey-farkli-olabilirdi-apta

süper kahramanlık dedğiniz şey insanlık olarak hepimizin yapması gereken başlıca vazifelerimiz. ama insanlıktan o kadar uzaklaşmışız ki olması gereken bir davranışı görünce şaşırıp kahraman ilan ediyoruz.

metin-akalp

Şimdi yere göğe sığdıramadığımız Haluk Levent'in Vaktiyle "yapmayın, etmeyin, haksızlık ediyorsunuz." diye lince mani oldu diye epey linç yemişliği vardır.

erci-e

Yersiz bir temenni olacak, biliyorum ancak yine de söyleyeceğim: KEŞKE HER SANATÇI HALUK LEVENT GİBİ YARDIMSEVER VE DUYARLI OLSA! Bu ülkeye hatta bu dünyaya daha çok Haluk Leventler lazım!!!!

nurselenkaya

İletişim kurmak için mesaj atıyoruz biz de bir şeyler yapabilir miyiz diye cevap veren yok. Bu ülkede her şey yalan dolan bunlara da inanmıyorum

sercan-lale

Kimseyi kötülemek istemiyorum sakın yanlış anlaşılmasın böyle insanlar daha da çoğalmalı ülkemizde, fakat Haluk Levent o kadar yanlış işler yaptı ki ülkeden kaçmak durumunda kaldı sadece 1 kişi tanıyorum 22 yıl önce ona 375 bin tl sini kaptıran.bu kişi bu işi gönüllülük ilkesine bağlı olarak yapmadı. Yaptığı iyilikler sayesinde tekrar konserler vermeye başladı para kazandı ve kötü imajını silmeye başladı.Kimse hatasız değildir hatalarından ders alıp mağdur ettiği insanların zararlarını tazmin ediyorsa gerçek bir iyiliksever olur.inşallahta öyle yapıyordur.Haluk Levent gibi insanların çoğalması dileğiyle.

erci-e

Kendi de dedi zaten "ben o kadar da iyi bir adam değilim" diye. İnsanın kendini bilmesi de güzel bence

sercan-lale

Kesinlikle katılıyorum sana

Görüş Bildir