Mehmetleri Dumur Edecek 10 Hediye Önerisi

-
Mehmetleri Dumur Edecek 10 Hediye Önerisi

Türkiye'de isim sıralamasında 2.826.306 ile 1. sırada bulunan Mehmetlere kendilerini özel hissettirmek, biz geri sıralarda kalmış insanların boynunun borcu. Şimdi sizin hayatınızda olan ve sizin için diğer Mehmetlere açık ara fark atan Mehmet'i dumur edecek en güzel hediye seçenekleri ile karşınızdayız.

1-) Size hayatı zehir eden değilde ayaklarınızı yerden kesen bir Mehmet'e hediye almak için vurucu bir şeyler düşünmelisiniz. Mesela; ayaklarımı yerden kesiyorsun Mehmet diyebilirsiniz.

Ürüne Git

Ayakları yerden kesilen Mehmet hediyenizi gördüğünde dumur olacak.

2-) Hangi Mehmet'in cebi kalitesiz bir cüzdanı hak eder ki? Siz siz olun ona hak ettiği yani üzerinde "Mehmet" yazan ve kesinlikle deri olan cüzdanı hediye edin.

Ürüne Git

3-) Mehmet gibi erkek adamın cebinde, üzerinde ismi yazılı olan çakısı da bulunur, kalemi de anahtarlığı da. Adam gibi adam Mehmet'e kişiye özel çok amaçlı seti hediye ettiğinizde yüzündeki dumur ifadesi mutluluğunun kanıtı olacak.

Ürüne Git

Hediyeleriniz depresyona girmiş Mehmetlerin keyfini yerine getirecek. :)

4-) Rakı muhabbetleri bir başka olan Mehmetlere kendilerini özel hissettirmenin bir diğer yolu, onlara üzerinde isim yazılı olan rakı bardaklarından hediye etmek.

Ürüne Git

5-) Tüm Mehmetler çok beceriklidir. Hünerlerini de, üzerinde isimleri yazılı olan mutfak önlükleriyle gösteririrler. Becerilerini sizinle daha da çok paylaşsınlar diye erkeklere özel mutfak önlüklerini Mehmetlere özele dönüştürmelisiniz

Ürüne Git

Mehmet'e aldığınız hediyeyi görenler başka hediye beğenmeyecekler.

6-) Baba olmuş bir Mehmet'e alınacak en güzel hediyelerden biri babalığının ağırlığına yakışan şık bir köstekli saattir. Bu saatin en önemli özelliği de üzerinde mehmet yazması olacaktır.

Ürüne Git

7-) Tavlada en usta olan kişiler, her zaman Mehmetlerdir. Mehmetlere hediye edeceğiniz tavlanın üzerinde Mehmet yazmalıdır ki, o hediyenin manevi değeri çok çok fazla olsun.

Ürüne Git

8-) Mehmetlerin kupa kazanmak için top peşinde koşmalarına gerek yok. Onlar dünyaya Mehmet olarak geldikleri için Türkiye Kupası'nı hak eden insanlar. Sonuçta isimleri Türkiye'de birinci.

Ürüne Git

Aldığınız hediyeyi gören Mehmet, mutluluktan ne yapacağını şaşıracak.

9-) Orta doğu ve balkanların en yakışıklı erkeği tabi ki Mehmetlerdir.

Ürüne Git

10-) Mehmetlere yakışacak olan çakmağın rüzgarda sönen, dandik çakmaklardan olmaması gerekir. Onlar Mehmettir ve hak ettikleri, rüzgarda sönmeyen ve üzerinde Mehmet'in baş harfi "M" bulunan şık bir çakmaktır.

Ürüne Git

Mehmetlere hediye alan herkese kocaman bir alkış!

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir