Görüş Bildir
Haberler
Mehmet Barlas: '28 Milyon Aracın Türk Vatandaşları Tarafından Sahip Olunduğu, Eskiden Rüyada Bile Görülemezdi'

Mehmet Barlas: '28 Milyon Aracın Türk Vatandaşları Tarafından Sahip Olunduğu, Eskiden Rüyada Bile Görülemezdi'

Türkiye'nin tarihinde hiç görmediği başarıların bir kesim tarafından yok sayıldığını iddia eden Sabah yazarı Mehmet Barlas, 'Şu anda 28 milyon özel aracın Türk vatandaşları tarafından sahip olunduğu eskiden rüyada bile görülemezdi..' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Sabah gazetesi başyazarı Mehmet Barlas, bugünkü yazısında Türkiye'yi düşman olan ülkelerin başında ABD'nin geldiğini belirterek, 'Ancak akla sığmayanlar sadece dış politikada değil. Mesela eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, önceki gün eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile tam 3 saat baş başa görüşmüş. Bu ikili acaba Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan başka hangi konuyu görüşmüşlerdir?' diye yazdı.

'Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osmangazi Köprüsü gibi tesisler ancak masallara konu olurdu'

'Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osmangazi Köprüsü gibi tesisler ancak masallara konu olurdu'

Türkiye'nin tarihinde hiç görmediği başarıların bir kesim tarafından yok sayıldığını iddia eden Barlas, 'Şu anda 28 milyon özel aracın Türk vatandaşları tarafından sahip olunduğu eskiden rüyada bile görülemezdi. Ya da Çanakkale Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osmangazi Köprüsü gibi tesisler ancak masallara konu olurdu.

Şimdi bunların hepsi gerçek, ama bir kesime bakarsınız Türkiye'nin tek derdi Amerikan Doları'nın Türkiye'ye hâkim olması. Oysa biliyoruz ki böyle bir şey mümkün değil. Çünkü Amerika Birleşik Devletleri, dolar basan matbaalara sahip olmasına rağmen kendisine sahip değil. Amerikan Başkanı olarak ilan edilen Biden'ın akıl sağlığı bile tartışmalı.

Bu yapısıyla Türkiye'yi hem askeri hem de finansal açıdan tehdit edebilmesi ne kadar mümkündür ki?' ifadelerini kullandı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
18
11
9
2
1
1
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
tahsin tepek

Dalga mı geçiyorsun vatan haini? ÖTV’yi kaldırsınlar o zaman herkesin güzel arabası olur. Milleti düdüklemek mi başarı?

SO_FAR_SO_GOOD

aaa bu şey değil mi? FETOŞU ÖVEN KİTABIN YAZARI mehmet barlas. fetoşçu barlas

Sedat Yılmaz

Adam 70lerde kalmış, birisi günümüz dünyasını ve teknolojilerini anlatsın.