Mahalle Sakininden Gelen İlginç Mesaja Duyarlılık Dersi Vererek Kalpleri Fetheden Çankaya Belediyesi

5.1bPAYLAŞIM

Biliyorsunuz artık sosyal belediye kavramı var ve belediyeler internette, özellikle de Twitter'da oldukça aktifler. Vatandaşlar da belediyelere sosyal medya platformlarından ulaşmayı daha kolay ve etkili olduğu için tercih ediyor. Ankara Çankaya Belediyesi de kendilerine gelen şikayetleri ve mesajları Twitter üzerinden değerlendiriyor. Fakat bazen aşağıda göreceğiniz ilginç mesajlaşmalar da yaşanabiliyor. Buyurun bakalım neler olmuş?

Daha önce yaşanan şu olayı sosyal medyadan görmüş olabilirsiniz. Fatma Hanım camiye giremediği için Çankaya Belediyesi'ne böyle bir mesaj yazmıştı.

Fakat Fatma Hanım'ın başvuru adresi yanlıştı ve belediyeden şöyle bir cevap geldi.

Sümeyye Hanım da AŞTİ'de mescide giremediği için Çankaya Belediyesi'ne sitem etmişti.

Sonra Çankaya belediyesi, Sümeyye Hanım'a şöyle bir cevap verdi.

Fakat Sümeyye Hanım, Google haritalardan baktığında AŞTİ'nin, Çankaya Belediyesi sınırları içerisinde göründüğü konusunda ısrar etmiş ve son olarak da şöyle bir cevap almıştı.

En son olaya da şöyle gelelim. Çankaya Belediyesi, yeni yapacağı parka dünyaca ünlü yazar Gabriel Garcia Marquez'in adını vereceğini duyurdu.

Fakat Sevil Hanım durumdan hiç memnun değildi, olaylara bambaşka bir çerçeveden bakmayı seçmişti.

Çankaya Belediyesi'nin bu cevabı, bir değil birkaç sorunun adeta cevabı şeklinde oldu. Ne diyebiliriz ki?

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gayetnormal

Cankaya beledıyesı chp de ya ondan bu onyargı yazık insanlara akıl herkeste varda kullanmak çoğuna nasıp olmuyor

the-white-knight

çankaya chp de olduğu için "gavur" göstermeye çalışıyolar herhalde

nur-aysun

bide kibar .)

yunus.1yesilmengmail.com

2 tane salağın saçma muhalefeti 3-5 .....insanı fazlasıyla orgazm yapmış yorumlarda :D Şu onedio da içerikler değil yorumlara bakmak daha güzel.

yunus.1yesilmengmail.com

Ulan bu aralar kurduğum her cümlede erotizm var. Ramazan beni iyi etkilemesi gerekirken baya içimde bi ateş yaktı :D

yunus.1yesilmengmail.com

İyi hoş da kimse de dememiş ki isim verecek başka birini mi bulamadılar neden o kişi? diye... O kadar yazarımız şairimiz edebiyatçımız var ne gerek var yabancı birine? Konu ile ilgili bilgisi olan biri pm atabilir mi :D

benmutlu

Bazı şeyler siyaset üstüdür ve sınırları yoktur. Bilim gibi, sanat gibi... Bu beylik bir laf gibi gelebilir; ama değil. G.G. Marquez Dünya edebiyatının en büyük isimlerinden birisi. Yüzyıllık Yalnızlık okuduğum en güzel romanlardan birisi. Eğer ki birisi bu parkın adına bakıp da "kim bu Gabriel Garcia" diyip kendisini araştıracak ve kitapları ile tanışacaksa ne mutlu ona. Bu ihtimali artırdığı için de ne güzel bir şey yapmış Çankaya Belediyesi. Dünya böyle böyle güzelleşir. Herkesin kafasını kendi milli kumuna gömdüğü salak saçma ideolojilerle değil.

yunus.1yesilmengmail.com

İnsanlar parkın ismine bakıp başka yabancı yazarları, Türk yazarları da araştırıp kendisine katkıda bulunabilir :) Neden bu isim? bunu öğrenmek istiyorum ben ama sanırım bunun cevabını ismi veren kişiden başka kimse veremez :D Her neyse insanlara faydalı olacaksa ne mutlu bize.

Görüş Bildir