Görüş Bildir
Haberler
Lieberman'dan Erdoğan'a: Anti-Semitik Kabadayı

Lieberman'dan Erdoğan'a: Anti-Semitik Kabadayı

Deniz Gök
14.01.2015 - 19:36 Son Güncelleme: 15.01.2015 - 10:50
İçeriğin Devamı Aşağıda

İsrail Dışişleri Bakanı Lieberman, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’dan 'anti-Semitik mahalle kabadayısı' diye bahsetti.

İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, İsrail'in Avrupa ve Asya büyükelçileri ile yaptığı toplantıda, Türkiye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili açıklamalar da yaptı.

Lieberman, Avrupa'nın Erdoğan'a daha fazla sessiz kalamayacağını savundu, 'Avrupa'nın Erdoğan gibi bir anti-Semitik mahalle kabadayısına ve çetesine karşı sessiz kalması bizi 1930’lu yıllara geri götürür' dedi.

Fransa'da 12 kişinin hayatını kaybettiği Charlie Hebdo dergisine saldırıdan sonra Paris'te dünya liderlerinin de katıldığı büyük bir birlik yürüyüşü yapılmıştı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu’nun Fransa’daki liderler yürüyüşüne katılmasını eleştirmiş, 'Sanki tribünde insanlar çok heyecanla onu beklemişler gibi onlara el sallıyor. Hangi yüzle oraya gitti onu da anlamakta zorlanıyorum. Bir defa siz katlettiğiniz yavruların, kadınların hesabını verin” demişti.

  • Kaynak: Reuters
Kaynak: http://www.aljazeera.com.tr/haber/lie...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Kigami Turkoglu

Tayyip'in İsrail'e "terörist devlet" dediği yıllarda en büyük ticaret hacmini yaptığımız yıllar oldu. Van Münit dediği günün sonrasında ise oğulcuğu gemiciği... Devamını Gör

TOLSTOY

ne mutlu anti semitik olana

kartacali

israil yeminle rte calısıyor...rte arayıp bulamadı şeydir secim dönemi israille bozuşmak sonra miss gibi oylar gelsin ne güzel yemeyin bunu