Görüş Bildir
Haberler
LG Akıllı Temizleme Dolabı ile Çamaşır ve Ütü Derdine Son

LG Akıllı Temizleme Dolabı ile Çamaşır ve Ütü Derdine Son

Batuhan
13.01.2015 - 15:59
İçeriğin Devamı Aşağıda

LG ‘nin geçtiğimiz yıllarda geliştirdiği akıllı kıyafet temizleme dolabı LG Styler , CES 2015’te bu kez daha gelişmiş özellikleriyle görücüye çıktı. Çamaşır makinesi ve ütü derdini ortadan kaldıran cihaz, bu işlere vakit ayıramayanlar için ideal bir çözüm olarak dikkat çekiyor.

Kıyafet temizliği için çamaşır makinesine, kırışıklıkları gidermek içinse ütüye ihtiyaç duymayan LG Styler, tüm bunları hızlı ve kolay bir şekilde kendi başına hallediyor. Koku Giderme özelliğiyle sigara, yemek ve ter gibi istenmeyen kokuları bertaraf ederken, Hızlı Tazeleme özelliğiyle de askı taşıma sırasında küçük dalgalanmalarla buruşmuş kıyafetlerdeki tüm kırışıklıkları gideriyor. Ayrıca Pantolon Kırışıklık Önleme özelliğiyle, yarım saat içerisinde birçok pantolonu temizleyerek ütülü şekilde kullanıma sunuyor.

Akıllı temizleme dolabı, LG’nin çamaşır makinelerinde kullandığı TrueSteam teknolojisinden yararlanıyor. Basit bir dokunmatik tuşla sıcak akım, bakteri ve mikroplara savaş açarak takım elbise, mont gibi bakımı zor olan kıyafetler için derin temizlik sunuyor.

Yeni nesil LG Styler’ın sunduğu yeni özellikler arasında Akıllı Teşhis (Smart Diagnosis) ve NFC de yer alıyor. Akıllı Teşhis, cihazın bakıma ya da tamire ihtiyacı olduğunda kullanıcıyı akıllı telefonla uyarıyor. Kullanıcılar ürünlerinde bulunmayan programları akıllı telefonlarına yükledikten sonra NFC ile bir dokunuşla Styler’a gönderebiliyor.

LG Stler’ın satış fiyatı henüz açıklanmış değil. Ancak cihazın piyasaya çıkar çıkmaz kullanıcılar tarafından fazlasıyla rağbet göreceğini şimdiden söyleyebiliriz.

LOG

Kaynak: http://www.log.com.tr/lg-akilli-temiz...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın