Lerzan Mutlu'nun Televizyon Dünyasında İflah Olmaz Bir Kavgacı Olduğunun 12 İlginç Kanıtı

1.4bPAYLAŞIM

Lerzan Mutlu'yu biliyorduk ama bu kadar kavgacı olduğunu bilmiyorduk arkadaş! Önüne gelene laf atmış, önüne gelen de ona dava açmış. Gelin hep birlikte karıştığı kavgalara bir göz atalım! 😅

Lerzan Mutlu'yu hepiniz tam olarak tanımasak da televizyondan izlediğimiz kadarıyla az çok biliyoruz.

Yıllardır magazin programı sunan; sunduğu programlarda da asla lafını esirgemeyen bir kadın. Ama olayı biraz abartınca, söylediği laflar ağırlaşabiliyor. Buna bağlı olarak da herkesi karşısına alıyor. Öyle ki bu yüzden kavga etmediği kimse kalmamış neredeyse!

1. Oya Aydoğan

Bir kanalda magazin programı yapan Oya Aydoğan, kadroya Lerzan Mutlu'nun da katılacağını duyunca onun yer almasını istememiş. Lerzan Mutlu da bunu duyunca, canlı yayında açtı ağzını, yumdu gözünü! Hemen hemen her programda kadının burnundan getirdi, her lafına müdahale etti. Ne çekti Oya Aydoğan Lerzan Mutlu'dan! O anları buradan izleyebilir isteyenler.

2. Bülent Ersoy

Oya Aydoğan'a haksızlık yapıldığını söyleyen Bülent Ersoy, Lerzan Mutlu için ağır laflar etmişti. Lerzan Mutlu da Bülent Ersoy'u mahkemeye vermiş, olaylar daha da büyümüştü. Hatta canlı yayında da kavga etmişlerdi. İzlemek isteyenleri şöyle alalım.

3. Seda Sayan

Seda Sayan hakkında, katıldığı bir magazin programında ağzına geleni saymış ve üstüne de "Gençlerle aşık atıp kimsenin ekmeğiyle oynamaya çalışmıyorum. Zangoç olmuşsun hala genç kız gibi davranıyorsun, 58 doğumlu bir dinozor" diye tweet atmıştı. Bunun üzerine Seda Sayan, Lerzan Mutlu'ya dava açmıştı.

4. Banu Alkan

Banu Alkan'a da demediğini bırakmayan Lerzan Mutlu, onunla da canlı yayında birbirine girdi. En son "Senin aklın benim aklıma yetişemez" kavgası yaptılar... 😂

5. Songül Karlı

Gündüz kuşağı sunucularının arasındaki rekabetten dolayı Songül Karlı ile de arası bozuktu Lerzan Mutlu'nun. Sonra bir gün, Songül Karlı'nın "Lerzan, Seda Sayan'a benzemek için kendini yırttı." sözü üzerine olaylar alevlendi ve davalar açıldı... "Zeka yoksunu, silik kişilik" sözleriyle de devam etti aralarındaki gerginlik.

6. Pınar Eliçe

Aynı kanalda, farklı saatlerde program yapan Pınar Eliçe ile Lerzan Mutlu, birbirlerinden hiç haz etmiyorlardı. Bir gün Lerzan Mutlu, programında Yıldız Tilbe'yi ağırlamış bu yüzden ona buna hava atıyordu. Bu sırada koridorda karşılaşan Eliçe ve Mutlu, Lerzan Mutlu'nun "Kıskananlar çatlasın!" demesi üzerine birbirlerine girdiler. İddialara göre Pınar Eliçe, Lerzan Mutlu'nun odasını bastı, küfürler havada uçuştu!

7. Hakan Solaker

Aynı anda farklı kanallarda canlı yayın yapan Renkli Sayfalar ve Lerzan Mutlu'nun programı arasında çıkan bir kavgadan bahsedeceğiz. Hakan Solaker, Renkli Sayfalar'ın konuğuydu. Lerzan Mutlu-Oya Aydoğan meselesi hakkında konuşurken, söylediği sözler Lerzan Mutlu'ya iletildi. Lerzan Mutlu da kendi programında açtığı ağzını yumdu gözünü her zamanki gibi! Mutlu'nun "İblis gibi türüyorsunuz" lafı üzerine olaylar daha da alevlendi ve iki program arasında bir de canlı yayında tartışma iyice büyüdü!

8. Ece Erken

Ece Erken'in sunuculuk yaptığı dönemlerde Lerzan Mutlu'nun adını programda birkaç kere geçirmesi üzerine Twitter'dan zehir zemberek açıklamalar yapmıştı. "Ece Erken denilen sunucu bozuntusu benim adımı desturla an, ben senin gibi aynı aileden iki kardeşi neyse gerisini bütün Türkiye biliyor", "Ben başkalarına benzemem açtırma benim ağzımı. Bildiklerimi anlatırsam Türkiye'de iş bulamazsın. Hadi hadi televizyon ekranı rulet masasına benzemez", "Ne ayaksın sen ya! Doğan bey, nerde Doğan bey rulet için para toplamaya mı gitti?", "Programın reytingi kadar konuş ezik, yazdan beri senin pisliklerini Türkiye gazetelerden okuyor. Ajdar'ın kadın versiyonu." gibi laflarla ortalığı ateşe vermişti.

9. Esra Erol - Alişan

Esra Erol'un kız kardeşiyle nişanlanan Alişan hakkında oldukça kızdıracak söylemlerde bulundu Lerzan Mutlu. "Alişan’ı 20 senedir tanırım. Eğer Esra Erol bugünkü televizyon figüründe iyi bir yere gelmeseydi, şu an da Esra hala Flash TV’de evlilik programına devam ediyor olsaydı, Alişan bu kızla tabii ki flört ederdi ama evlenmezdi." dedi. Kız senden korkulur! 😅

10. Deniz Akkaya

Instagram hesabında yazdıklarıyla üstü kapalı Deniz Akkaya hakkında böyle yorumlar yazmıştı geçen yıl...

Bir de Seren Serengil'e ithafen yazdı galiba. 😅

11. Son olarak Seren Serengil!

Kanal D ekranlarında yayınlanacak Magazin D Yaz programının sunucusu Özge Ulusoy oldu. Programın yapımcısı olan Timuçin Güner de bu haberi Instagram hesabından verdi. Ardından da olanlar oldu işte... 😂

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sadeyeswaitingforyou

orospuluk yapa yapa ünlü oldu aq karısı ya ldknasknks sinir bozucu bir çirkefliği var. Daha ilk videoda kadından nefret ettim, insanda biraz ahlak biraz terbiye olur amk sen televizyona çıkıyorsun nasıl bu şekilde konuşabilirsin ya

cember-kuyruk

Çoğunun çakma sarışın olması dikkatimi epey çekti ama bir sonuca ulaşamıyorum :'(

leydiburj

Kadın öte git diyene dava açmış yuhh😂

agape

Bu kadın ne iş yapıyor?

luna_diana_hades

Arabozucu onun işi hehehe

kbrblc

seviyesiz bir kadın olduğu burdan belli. problem kendinde olmasa bu kadar insanla sorunlu olmazdı. hiç hazetmediğim bir insandı kendisi an itibariyle iyice ifrit oldum. laf kalabalığı yapıp millete sataşıp gündemde kalmaya çalışan bi gereksiz işte. ciddiye bile almamak lazım kendi kendine konuşsun dursun.

Görüş Bildir