Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kötü Finalleriyle Bir Çuval İnciri Berbat Edip Seyirciyi Hayal Kırıklığına Uğratan 21 Film

333PAYLAŞIM

Dikkat SPOILER içerir!

Başarılı bir şekilde kurgulanmış ve kimi zaman gişe rekoru kıran filmlerin bazen kalplerimizi kıran veya bizleri yeteri kadar tatmin etmeyen bir şekilde bittiğine rastlarız. İşte izleyicileri en çok hayal kırıklığına uğratan film sonlarını BuzzFeed'den sizler için derledik. Hadi hep birlikte bakalım!

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/spenceralthouse...

1. The Devil Wears Prada (Şeytan Marka Giyer) filminin sonunda Andy ezik erkek arkadaşının bütün dünyasını yıktıktan sonra ona geri döner ve onunla birlikte Boston'a taşınmaya karar verir.

—spenceralthouse

2. Crazy, Stupid, Love'daki (Çılgın Aptal Aşk) bebek bakıcısı sekizinci sınıf öğrencisine mezuniyet hediyesi olarak nude atar.

—sarahwainschel

3. Grease filminde Sandy, Danny ile birlikte olmak hakkındaki bütün düşüncelerini değiştirmesine rağmen filmin sonunda ironik bir şekilde birlikte uçan arabayla uzaklaşırlar.

—tessah465

4. Gone Girl (Kayıp Kız) filminin sonunda Amy'nin sahte ölümünden, Nick'in arkasından çevirdiği işlerden ve Desi'yi öldürdükten sonra sadece insanlar onun hayatta olduğuna sevindikleri için hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam eder.

—sarahp46fddde74

5. La La Land (Aşıklar Şehri) filminin sonunda hayali bir kesit Mia ve Sebastian'ın mutlu bir şekilde yaşayacaklarını gösterirken aniden kesilip gerçeğe döner ve Sebastian'ın yerini başka bir adam alır.

—katew4e

6. Seven (Yedi) filminin sonunda Mills, John'u alt etmek üzereyken John çoktan amacına ulaşmış olur.

—rachelg49b663c96

7. Boyhood (Çocukluk) filminin sonunda Mason'ın 12 yıllık hayatı tamamen kameraya alınırken film onun bir taş parçasında oturup hiçbir şey yapmamasıyla son bulur.

—katehardman16

8. Atonement (Kefaret) filminin sonunda Briony'nin herkesi Robbie ve Cecilia'nın mutlu yaşadıkları konusunda herkesi kandırması aslında onun söylediği yalanların Robbie ve Cecilia'yı öldürdüğünü ortaya çıkarmak içindi.

—cliffordh3

9. Cast Away (Yeni Hayat) filminin sonunda Tom Hanks'ın canlandırdığı karakter yol ayrımındayken FedEx paketine sahip olan kadını mı yoksa başka bir yolu mu takip ettiği belli değildir.

—laramcd

10. Everthing, Everything (Her Şey, Her Şey) filminin sonunda Maddy'nin annesinin 18 yıl boyunca ölümcül bir hastalığa sahip olmasının bir yalan olduğu ortaya çıkar.

—bscorp13

11. (500) Days of Summer (Aşkın 500 Günü) filminin sonunda Tom, Summer ile yaşadığı acı dolu ve yüzeysel ilişkisinden hiçbir şey öğrenmemiştir ve Autumn ile kesinlikle aynı şeyleri yaşamaya hazırdır.

—salihas

12. The Mist (Öldüren Sis) filminde David herkesin acısını dindirmek için herkesi öldürmeye karar verir ancak dakikalar sonra kendisi ABD Ordusu tarafından kurtarılır.

—tarac460d04ff3

13. You've Got Mail (Mesajınız Var) filminin sonunda Joe'nun Kathleen'in kariyerini, umutlarını ve hayallerini yıkmasına rağmen Kathleen'in hala ona aşık olduğu görülür.

—misscellania

14. Prisoners (Tutsak) filminin sonunda Keller'ın arabanın altında kaldığı an Dedektif Loki'nin onu kurtarıp kurtarmadığı net değildir.

—julietas43397bba0

15. Inception (Başlangıç) filminin sonunda kameranın hızlı çekimi yüzünden Cobb'un bir rüyada sıkışıp kaldığı mı yoksa gerçek hayatta mı olduğu net değildir.

—justinp4fe6b59e2

16. Murder on the Orient Express (Doğu Ekspresinde Cinayet) filminin sonunda yan odasında cinayet işlendiği konusunda haklı olan dedektif trendeki herkesin katil olduğunu öğrendiğinde onları serbest bırakır.

—babygirlxo

17. My Sister's Keeper'da (Kız Kardeşimin Hikayesi) filmin kitabına çok da sadık değildir dolayısıyla film yanlış kız kardeşin ölümüyle biter.

—katiec409

18. Kingsman: The Secret Service (Kingsman: Gizli Servis) filminde eğer İsveç Prensesinin güvenliği sağlanırsa buna karşılık Eggsy'e cinsel iyilikte bulunacağı kendisi tarafından teklif edilir.

—ioz

19. Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 2 (Harry Potter ve Ölüm Yadigârları: Bölüm 2) filminde Harry kendi asasını onarmadan Mürver Asa'yı kırar ve köprüden aşağı atar.

—ryans48f03663f

20. Wonder Woman'da Ares gerçek bir karaktere dönüştüğünde Diana'nın insanlığın aptallığıyla ilgili öğrendiği her şey yıkılır ve bir savaşın sadece bir insanı öldürmekle son bulmayacağını anlamış olur.

—stevenlegits

21. Titanic'de, Rose üzerinde bulunduğu tahta parçasında Jack ile sırayla oturmak yerine onun ölmesine izin veriyor.

—avaclaus05

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ahmet.burma.9

"Ne alaka" dedirtecek cinsten bir liste olmuş.

alkin-yilmaz

bu içeriği oluşturan arkadaşın çok net şekilde açık açık sinema zevkini ve bilgisini sikeyim

culog

Filmin sonu net olacak diye bir yazılı olmayan sinema kuralı mı var?Film sana tüm sürede ne verdiyse sen onu alırsın.Sonunda da sen ona göre kafanda kendi sonunu kurabilirsin.Yada kuramazsın.Demekki sen kuramamışsın.Buda sende sinir yapmış.

gzemacar_

#19 da çok sinirlenmiştim sen kimsin koskoca Mürver Asa'yı kırabiliyosun bu yetkiyi sana kim verdi? Hangi hakla? Allahtan Rowling aynı hatayı yapmamış kitapta Dumbledore'un mezarına götürüp koyuyorlar.

kendineassassin

Kime göre, neye göre "kötü"?? Eğer o muallâk finâller "belki bir şey kaçırmışızdır." dedirtip filmi size tekrar izletiyor ya da "kesin devâmı gelecek." hissi uyandırıyorsa iyinin de ötesinde müthiş finâllerdir..

Görüş Bildir