Kocası İçin Komşusunun Eşini Ayarlamaya Çalışan Kadın ve Eşiyle Birlikte Evli Kadını İstemeye Giden Adam

2bPAYLAŞIM

Şu sıralar bunun üstüne olay tanımam ben...

"Bu dünyanın çivisi çıkmış arkadaş" dedirten bir olay var yine. Gelin size bu olayı anlatayım. Şimdi fotoğraftaki Ali bey, 5 aylık hamile eşinin komşusu Muraç Dinç ve eşi Yurdagül tarafından kaçırıldığı iddiasıyla Esra Erol'un kapısını çaldı.

Evet, yanlış duymadınız; torun sahibi karı-koca Ali'yle evli olan Gamze'yi kaçırmış. 2017 yılından beri komşuları Murat Dinç, Gamze'yi gerek telefonla arayarak gerekse yolda önünü keserek rahatsız etmeye başlamış.

Bu kaçırma olayı ilk de değilmiş. 2019'un ilk ayında Murat Dinç Gamze'yi 4 ay boyunca eşiyle birlikte kendi evinde zorla tutmuş.

Ali'nin söylediğine göre Murat Dinç kendine kuma, eşi Yurdagül de kendisine hizmetçi aradıkları için eşini kaçırıyorlarmış.

Murat Dinç, ilk kaçırılma vakasından eşini kurtaran Ali'yi "Onun elini tutma, onunla gezme" diyerek rahatsız ediyormuş.

Murat mevzusu bir kenara Murat'ın eşi Yurdagül de çok ilginç. Ali ve Gamze'nin evini arayıp eşi Murat'la Gamze'yi konuşturmaya çalışıyormuş. "Kocam Gamze'yi seviyor, konuşsunlar" diyormuş bir de. Kumalığa razı anlayacağınız.

Bir insan başka kadınla kocasının arasını yapmaya çalışır mı yahu!

Bunla da yetinmemişler, hazır olun bomba geliyor. Bu Yurdagül ve Murat Dinç, Gamze'nin ailesinin evine gidip evli olan kadını Murat'a istemişler. Bunlar neyin kafasını yaşıyor anlamış değilim...

Gamze'yi tekrar kaçıran Murat Dinç'in oğlu, Ali'nin iddialarına yanıt vermek için de telefonla canlı yayına bağlandı ve onun da söyledikleri şok ediciydi. Murat'ın oğlu, Gamze'nin isteyerek geldiğini, annesinin de kuma olarak kabul edip fedakarlık yaptığını söyledi.

Bunu duyan Ali de Gamze'nin gizlice kendisine "beni kurtar" mesajları attığını söyledi.

Yayından sonra Gamze, Murat Dinç, eşi Yurdakul ve oğlu ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü. Gamze ifadesinde çocuğuna zarar vermelerinden korktuğu için sessiz kaldığını söyledi ve Murat Dinç'ten şikayetçi oldu. Böylece Ali'nin iddiaları da doğrulanmış oldu.

Birbirleriyle günler sonra ilk kez konuşan Gamze ve Ali gözyaşlarına da hakim olamadı. Kıyamam size be!

Bakalım Murat Dinç ve eşinin akıbeti ne olacak? Gelişmeler oldukça sizlere aktaracağız. 

Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
moonandlight

durdurun dünyayı inecek var. yok durdurmuyorsanız çıkışı gösterin la

syb

Reklam kokusu buram buram.Değilse Allah akıl fikir versin diyeceğim de ; Allahtan da o kadar çok şey istenir mi bilemedim şimdi.

gokhan-bayer

Mümkünse hiç bir gelişmeyi aktarmayın ya. Bu nedir şimdi haber mi? Mizah mı? Dram mı?

liar

Olum adamı da alın aranıza da tam olsun. Ne gariban bırakıyorsunuz tek başına.

u_umut

swinger lobisi, dış güçler.

Görüş Bildir