Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Clark Kent İle Kapışacak Sayıda Yeteneğe Sahip 6 Medyatik İsim

 > -

6. Rasim Ozan Kütahyalı

Bu nevi şahsına münhasır abimiz, bünyesinde barındırdığı bir çok özellikle henüz mesleğe adım atmamış bir çok iletişim öğrencisine rol model olmaktadır. Kendisi hem bir köşe yazarı, hem de  futbol yorumcusu olmakla birlikte kendine has hitabet tarzıyla kitleleri peşinden koşturan bir kanaat önderidir.

5. Hülya Avşar

Kendisi adını güzellik yarışmasında birinci olarak duyurmuş. Daha sonra kariyerini sırasıyla oyunculuk, ses sanatçılığı, talk show sunuculuğu ve kadrolu jüri üyeliği yaparak sürdürmüştür.

4. Mahsun Kırmızıgül

Kitleleri peşin den koşturan mesleğinin zirvesinde bir türkücüyken. Sırf Türk halkını bünyesinde barındırdığı yeteneklerden mahrum bırakmamak için türkücülüğü bırakmış ve kariyerine önce oyuncu sonrada yönetmen olarak devam etmiştir. Çektiği filmler sayesinde ülkemizdeki akan göz yaşı oranı yüzde yüz artmıştır.

3. Sergen Yalçın

Başarılı bir futbol kariyerinin ardından önce spor yorumculuğu sonra jüri üyeliği yapmaya başlamış. Bu kısa kimlik bunalımının ardından  bir spor adamı olduğu hatırlamış ve teknik direktör olarak yeşil sahalara geri dönmüştür. Yeşil sahaları aslında o kadarda özlememiş olacak ki kariyerine oyuncu olarak devam etme kararı almıştır.

2. Nihat Doğan

'' Benim olmazsan taciz ederim ederim.'' İsimli şarkıyla Türk müzik dünyasını derinden sarsmış. Daha sonra  tanrının kendisine bahşettiği tüm yetenekleri bir kenara bırakıp filozof olarak insan oğlunu aydınlatmaya karar vermiştir. O günümüzde yeterince anlaşılmasa da gelecek nesiller tarafından hakkında araştırma kitapları yazılacak  lider bir  kişiliktir.

1. İbrahim Tatlıses

Ona bir süper kahraman desek az olur. Bir insan hem türkücü, hem yönetmen hem talk show sunucusu, hem bir aktör hemde bir iş adamı olabilmesi mümkün mü? Adı İbrahim Tatlıses ise evet mümkün.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kaya-keleri

Süper adam hepsini de donuna koyar çalkalar!

tansu.torenli

Adam aynı zamanda ölümsüz, headshot yedi bana mısın demedi!

Görüş Bildir