Kişilik Özelliklerine Göre Hangi Dönem Kıyafetlerinin Sana En Çok Yakışacağını Söylüyoruz!

-

Kişilik özelliklerine göre kıyafet tercihlerinde hangi dönemden esinlenmen gerektiğini öğrenmek ister misin?

Öyleyse hadi teste!

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim!

Kadın
Erkek

2. Şimdi de burcunu öğrenelim!

3. Günlük giyim tercihin hangisine en yakın?

4. Şimdi de yılın en sevdiğin mevsimini seç!

İlkbahar
Sonbahar
Yaz
Kış

5. Kendinde en sevdiğin özellik ne peki?

Daima doğal olmak!
Koşullar ne olursa olsun eğlenceli olmak!
Kim ne derse desin duygusal olmak!
Yardımsever bir insan olmak!
Her şeyden önce gururlu olmak!
Tutkulu olmak!

6. Bu hayatta en çok değer verdiğin şeyin ne olduğunu öğrenelim!

7. Peki, hangi alanda tüm dünyada tanınmak isterdin?

8. Son olarak, en yakın arkadaşına sorsak, senin en kötü özelliğinin hangisi olduğunu söylerdi?

Aşırı duygusal
Memnuniyetsiz
Sorumsuz
Egoist
Duyarsız
Kibirli

Sana en çok 1950ler'in kıyafetleri yakışır!

Verdiğin cevaplara göre, sen klasik zevklerden uzaklaşmadan sade ama şık olabilen birisin. Ayrıntılara önem veriyorsun, şıklığını tamamlayan aksesuarlar da vazgeçilmez senin için. Ancak minimalist yapın, abartılardan kaçınmana yardımcı oluyor. Daima yalın ve zariflikten yanasın. Bu yüzden kişiliğine en uygun dönem 1950ler!

Sana en çok 1960lar'ın kıyafetleri yakışır!

Verdiğin cevaplara göre senin ruhun oldukça özgür! Ne zaman yıkılacak gibi olsan küllerinden doğuyorsun ve hayatın için önemli adımları atmaktan asla kaçınmıyorsun. Hareketi seviyorsun, durağanlık ise hiç sana göre değil! Senin için önemli olan pahalı giysiler giyinmek değil, paranın senin için pek önemi yok! Bu sebeple sana en uygun kıyafetler 1960lar'a ait!

Sana en çok 1970ler'in kıyafetleri yakışır!

i.pinimg.com

Verdiğin cevaplara göre sen daima doğallıktan yanasın. Hayatında zaman zaman gösterişe yönelsen de, dalgalanıp duruluyorsun. Ancak ne kadar doğal olursan ol, tekdüzelikten hiç hoşlanmıyorsun! Senin için pastel renkler büyük önem taşıyor. Zarafetine ise söylenecek söz yok! Tüm bu özelliklerine bakılırsa, senin kişiliğine en uygun kıyafetler 1970ler'e ait!

Sana en çok 1980ler'in kıyafetleri yakışır!

Merhaba ihtişamın, hareketliliğin ve renklerin insanı! Sen bu dünyaya dikkat çekmeye, ışıklar içinde parlamaya gelmişsin. Senin için para oldukça önemli. E malum, gösteriş ve eğlencenin yolu paradan geçiyor, seni de anlıyoruz. Sana göre insanların bakışları hiç önemli değil! Önemli olan senin aynaya baktığında nasıl hissettiğin! Tüm bunlara bakınca, sana en uygun kıyafetler 1980ler'e ait!

Sana en çok 1990lar'ın kıyafetleri yakışır!

Verdiğin cevaplara göre sen daima uyumsuzluk içinde uyum arıyorsun. Bu senin için yalnızca tercih ettiğin renklerde geçerli değil. Örneğin bir an çok duygusal, bir an çok umarsız olabiliyorsun. Bu durum elbette kişiliğinin bir yansıması. Kıyafetlerinde de kişiliğini yansıtıyorsun, zıt renkleri üzerinde taşımak sana mutluluk veriyor. Paranın senin hayatında hiçbir değeri yok! Buna göre sana en çok 1990lar'ın kıyafetleri yakışır!

Sana en çok 2010lar'ın kıyafetleri yakışır!

Verdiğin cevaplara göre sen son derece modernsin. Yaşadığın dönemin gelişmelerinden asla geri kalmıyorsun. Ancak moda demek senin için trend olan her şeyi kendi kıyafetlerinde uygulamak demek değil! Sen beğenilerine göre hareket ediyorsun. Trend parçaları kendince yorumluyor, kendini en iyi hissettiklerini tercih ediyorsun. Yani hem çok modern, hem de tarzsın. Bunları göz önüne alırsak, sana en uygun kıyafetler 2010lar'a ait!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
efe-kagan-mehmet-kerem-kasli

1980

duru_ozdogan

Sana en çok 2010lar'ın kıyafetleri yakışır! Sana en çok 2010lar'ın kıyafetleri yakışır! Verdiğin cevaplara göre sen son derece modernsin. Yaşadığın dönemin gelişmelerinden asla geri kalmıyorsun. Ancak moda demek senin için trend olan her şeyi kendi kıyafetlerinde uygulamak demek değil! Sen beğenilerine göre hareket ediyorsun. Trend parçaları kendince yorumluyor, kendini en iyi hissettiklerini tercih ediyorsun. Yani hem çok modern, hem de tarzsın. Bunları göz önüne alırsak, sana en uygun kıyafetler 2010lar'a ait!

nurcii

sen klasik zevklerden uzaklaşmadan sade ama şık olabilen birisin. Ayrıntılara önem veriyorsun, şıklığını tamamlayan aksesuarlar da vazgeçilmez senin için. Ancak minimalist yapın, abartılardan kaçınmana yardımcı oluyor. Daima yalın ve zariflikten yanasın. Bu yüzden kişiliğine en uygun dönem 1950ler!

pedro-pascal

Sana en çok 1990lar'ın kıyafetleri yakışır! Verdiğin cevaplara göre sen daima uyumsuzluk içinde uyum arıyorsun. Bu senin için yalnızca tercih ettiğin renklerde geçerli değil. Örneğin bir an çok duygusal, bir an çok umarsız olabiliyorsun. Bu durum elbette kişiliğinin bir yansıması. Kıyafetlerinde de kişiliğini yansıtıyorsun, zıt renkleri üzerinde taşımak sana mutluluk veriyor. Paranın senin hayatında hiçbir değeri yok! Buna göre sana en çok 1990lar'ın kıyafetleri yakışır!

penguen-geri-dondu

1950 ler mi

Görüş Bildir