Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kırışıklığın Önüne Geçmek İsterken Botoks Kurbanı Olmaktan Kurtulamamış 15 Ünlü

4.8bPAYLAŞIM

Karşınızda yaşlılığa savaş açayım derken, kendi güzelliğinden olan ünlü isimler;

1. Tom Cruise

Plastik cerrah Papageorgiu'ya göre, Tom Cruise'un yüzüne daha genç görünmek için bir işlem yaptırdığı çok açık. Hatta yüzündeki çarpıcı ve dikkat çekici değişime bakılırsa, bu işlem sırasında bir kazaya uğramış. Yüzün ortasındaki abartılı şişlik, yapılan işlemin bir dolgu olduğunu gösteriyor.

2. Mickey Rourke

63 yaşındaki Rourke'un genç görünmekle kafayı bozduğu ve tam bir estetik bağımlısı olduğunu bilmeyen yok. Öyle ki yaptırmadığı estetik de kalmamış durumda. Rourke'nin dudakları, yanakları ve alnında dolgu var. Yüz hatlarındaki değişim de aynı zamanda bir yüz kaldırma operasyonu geçirdiğini gösteriyor.

3. Sylvester Stallone

Estetik cerrahlarına göre Stallone de tam bir estetik kurbanı. 69 yaşındaki aktörün yüzündeki kırışıklıklardan kurtulmak için dolgu yaptırdığı son derece belli oluyor. Yüzündeki şaşkın ifade ise göz kapağı kaldırma operasyonundan yadigar kalmış. Eh bütün bunların üzerine bir de yüz kaldırma operasyonuyla cila çekince, sonuç korkunçtan da öte bir şey olmuş.

4. Simon Cowell

56 yaşındaki Cowell ise yaptırdığı estetik operasyonları hiçbir zaman gizlemedi. Cowell sık sık botoks ve dolgu yaptırıyor. Dış görünüşü konusunda oldukça hassas olan Cowell'in cildine fırsat buldukça kimyasal peeling yaptırdığı da söylentiler arasında.

5. Vladimir Putin

Dış görünüşü konusunda hassas isimlerden bir diğeri de Putin. Estetik cerrahlarına göre Putin'in yüzüne dolgu yaptırdığını anlamak hiç de zor değil. Zira yanaklarındaki değişim kendisini kolaylıkla belli ediyor. Ancak Putin bununla da yetinmemiş. Bir de cilt tonunu düzeltmek için lazer uygulaması yaptırmış.

6. Barry Manilow

72 yaşındaki Manilow'un neresinden tutsak elimizde kalıyor. Zira kendisinin yaptırmadığı estetik operasyon yok desek yeridir. Sonucun ise felaketle sonuçlandığını söylememize gerek var mı?

7. Billy Crystal

67 yaşındaki Crystal, yaptırdığı botoks ve dolgu işlemlerinden dolayı rahatça gülemiyor bile. Ne yazık ki bu işlemler Crystal'ın ten rengini de büyük ölçüde değiştirdi. O eski halinden eser yok şimdi!

8. Bruce Jenner

Caitlyn Jenner, cinsiyet değiştirmeden önce de, vücuduyla barışık değildi. O da çok genç yaşlarda cilt gerdirme, botoks ve bitkisel detoks yöntemlerinden nasibini aldı.

9. Michael Jackson

Bir estetik bağımlısı olarak Jackson da, botoks, yüz gerdirme ve kaldırma operasyonları geçirdi. Öyle ki yüzündeki tüm mimikler neredeyse teker teker silindi.

10. Wayne Newton

"Gerçekten bunda değer miydi?" diye sormadan edemiyor insan...

11. Kuşum Aydın

Ülkemiz ünlüleri arasında yayılmakta olan botoks ve dolgu işlemlerinden ilk nasiplenenler arasında Kuşum Aydın da vardı. Ne yazık ki sonuç onun için de çok iç açıcı olmadı.

12. Fatih Ürek

Çok sık botoks ve yüz gerdirme işlemleri yaptıran Ürek, tüm yüz hatlarını kaybetti. Gerdirmekten yok olan yüz şekli, estetik bağımlıları için en korkunç son olan 'kedi yüz'ü  andırıyor.

13. Yılmaz Morgül

Onsuz bir botoks listesi, takdir edersiniz ki düşünülemez bile!

14. Ray Liotta

Liotta da genç görünmekle kafayı bozan ünlüler arasında. Yaptırdığı işlemlerden sonra ise, tanınmayacak bir hale geldi.

15. Carrot Top

Carrot Top için ne biz bir şey söyleyelim, ne de siz dinleyin.

Bonus: Don Johnson

66 yaşındaki Johnson'ın bu işlemleri yıllardır yaptırdığı iddia ediliyor. Bulduğu her fırsatta bu iddiaları reddeden Johnson'ın yüz hatlarını ve mimiklerini kaybetmediğini gören estetik cerrahları, nihayet ona hak verdi. Johnson doğal yaşlanmanın en güzeli olduğunun yaşayan kanıtı! 👏👏👏

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
widi

Saçlarımdaki yıpranmalardan kesmeden kurtulmak için doğal keratin kullanıyorum. Saçlarımdaki yıpranma kalmıyor doğal keratin sayesinde bunun yanı sıra uzama da oluyor evde keratin botoksu yapmak için patentli keratin vazgeçilmezim oldu. Saçlarım ilk defa bu kadar sağlıklı, bakımlı ve uzunlar.

gokhan-sezer2

Ben anlamıyorum gerçekten insanları. Yaşlanmak da doğanın bir kanunu. Doğar büyür yaşlanır ve ölürsün. Tamam herkes güzel görünmek ister ama düşününce ameliyat yerine spor, dengeli ve doğal beslenme ile sağlayabilirsin bunu. Kırışıklıklardan kurtulayım derken insanlıktan çıkmak benim aklıma yatmıyor pek.

unknown_member

Galerinin ismi "15 ünlü erkek" olmalıydı

melek-soyluu

Yüce Alah her insanı özene bözene yaratır ve insan oğlu nankördür bunu görmez bile Alahın size verdiği yüzü beyenmeseniz bu size az bile alah akıl fikir versin ne dim ki

bekir.kahraman.180

ula carbon fiber misin eşek oğlu eşek

Görüş Bildir