Kim Kardashian İlaç Almayı Reddeden Bipolar Eşi Kanye'nin Ataklarıyla Nasıl Başa Çıktığını Anlattı!

-

"The Keeping Up With The Kardashians" yıldızı, eşinin ruh sağlığıyla savaşı konusunda konuştu. Attığı adım bile olay olan Kim Kardashian'ın bu paylaşımlarını sizler için The Sun'dan derledik.

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/tvandshowbiz/88...

Kim Kardashian, eşi Kanye West'in bipolar tedavisinde kullanılan ilaçları kullanmayacağını ve eşinin zor zamanlarıyla nasıl başa çıkacağını bildiğini belirtti.

Ünlü yıldız eşinin sağlık durumuyla ilgili Vogue röportajında konuştu. Kanye her ne kadar ilk başlarda yanlış teşhis konulduğu ve yalnızca uyku yoksunluğu yaşadığını düşünse de, şu an bipolar olduğunu kabul etmiş durumda.

"Bence şu an iyi durumdayız. Bu duygusal bir süreç, orası kesin. Şu an her şey gerçekten sakin ilerliyor. Ama atakların geldiğini kesinlikle hissediyoruz ve nasıl başa çıkacağımızı biliyoruz. Kanye için ilaç bir seçenek değil, çünkü olduğu kişiyi değiştiriyor. Seyahat etmek de aynı şekilde tetiklediği için, eskisi kadar seyahat de etmiyor."

Üç çocuk annesi Kim, eşinin düşüncelerinden ötürü kendisini sosyal medyada taciz edenlerden sıklıkla sorun yaşıyor.

Bütün bunları da eşine yansıtmamak ve durumu sakinleştirmek için elinden geleni yaptığını söyleyen Kim, bazı durumlarda sevgili eşinin söylediklerini bile alttan alıyormuş. Ama eşiyle bu durumu konuşmak istemediğini belirtiyor Kim.

Kanye'nin psikolojik sorunu 2016 yılında acile kaldırıldığında ortaya çıkmıştı aslında.

Ama nedeniyle ilgili sessiz kalmayı tercih etti. Saint Pablo turunun geri kalanını iptal etti. Geçen yıl ise sonunda bipolar teşhisi konulduğunu kabul etti. Hastaneye kaldırıldığı an, Keeping Up With The Kardashians programında Kim'in aldığı bu üzücü haber karşısında ağlaması görülmüştü. 

Dördüncü çocuklarını bekleyen çiftin bu süreci en rahat şekilde atlatmalarını diliyoruz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
smile2die

porno videosuyla ünlü olanları paylaşmak yeni moda sanırım.

azad85941329

ne anlattınız amk ne yazdınız amk

musa-evis

Bende diyorum nerde kaldı bu içerik. Ya kardashian ya da subaşı. Haber bültenlerimizde olmazsa olmazımız. Onedio içeriklerinizi iyi seçin git gide basitleşiyorsunuz gerçekten. Diyeceksiniz ki burada ne işin var. Sadece burayı takip etmiyorum. Kıyaslama için benzer özelliklere sahip şeyleri takip etmem gerek. Neyse siz para kazanın ben çenemi yorayım.

Görüş Bildir