Kendi Vatandaşları ABD'nin Gizli Üssü 51. Bölge'ye Saldırmayı Planlıyor: "Uzaylıları Görmek İstiyoruz!"

2.7bPAYLAŞIM

Yıllardır gizemini koruyan ve içinde uzaylıların bulunduğu iddia edileni girişin yasak olduğu 51. Bölge'ye 600,000 kişi zorla girmeyi planlıyor! Hem de bir Facebook etkinliğinin sonucu olarak!

Kaynak: https://www.independent.co.uk/news/world...

51. Bölge, belki de gezegenimiz üzerindeki en gizemli nokta...

Öyle ki, Nevada'daki bu halka kapalı ve 24 saat korunan bölgenin varlığı birkaç yıl öncesine kadar ABD hükümeti tarafından doğrulanmamıştı bile! Bir de üstüne Google Maps'te bölge sansürlüydü...

Doğrulandığında ise sadece Hava Kuvvetleri'nin üssü olduğu ve bu tesiste testlerin yürütüldüğü söylenmişti. Oysa 2013 yılında üssün varlığı kabul edilene kadar 66 yıl boyunca bu bölgede uzaylıların bulunduğu iddiaları oldukça popülerdi. Birçok kişi yıllar boyu burada UFO ve dünya dışı varlıklar gördüklerini söylediler. Fakat bölgenin oldukça uzağına bile sivillerin yaklaşmasının yasak olması, çalışanların bölgeye sadece hava yoluyla ulaşması ve hükümetin daha fazla bilgi açıklamaması gibi nedenler hem ABD halkının, hem de dünyanın burayı oldukça merak etmesine neden oldu.

51. Bölge hakkındaki ayrıntılı bilgileri daha önce şu içeriğimizde sizlerle paylaşmıştık.

CIA’in Sır Gibi Sakladığı 51. Bölge Üzerine İlginç İddialar ve Komplo Teorileri - onedio.com
CIA’in Sır Gibi Sakladığı 51. Bölge Üzerine İlginç İddialar ve Komplo Teorileri - onedio.com

Şimdilerdeyse Facebook üzerinde açılan bir etkinlik ile yarım milyondan fazla insan 20 Eylül 2019 günü 51. Bölge'ye zorla girmeyi planlıyor. Etkinliğin adı ise "51. Bölge'ye saldırın, hepimizi durduramazlar."😂

600,000'den fazla kişinin katılacağını belirttiği etkinliğin saat 03:00 ve 06:00 arasında gerçekleşmesi bile planlanmış 😂

Etkinliğin davetiyesinde ise "Eğer Naruto gibi koşarsak kurşunlarından daha hızlı hareket edebiliriz. Haydi o uzaylıları görelim." yazıyor.

Etkinlik içinde yapılan açıklamalarla bu planın bir şaka olduğu anlaşılsa da, 600,000 kişiden kaçının bunun bir şaka olduğunun farkında olduğu merak konusu. Öyle ki insanlar bazı kişilerin bu sayıya inanıp gerçekten bu harekete kalkışabileceğinden korkuyor. Normal şartlarda bölgenin yakınına yaklaşmak bile büyük bir tehlike arz ediyor, görevliler tarafından verilen talimatlara uymayanlar vurulabiliyor. Bölgenin etrafında ise izinsiz girmenin ölümle sonuçlanabileceği konusunda uyarı niteliğinde tabelalar bulunmakta. Bu durumda gerçekten saldırıya geçebilecek kişilerin de canı güvende olmayacak.

Askeri Havacılık sitesi TheAviationist.com, 51. Bölge'nin sınırına turlar düzenleyen bir şirkete daha önceleri üsse ulaşma çalışmalarının "oldukça aptalca" olacağı uyarısında bulunmuştu.

Independent'in haberine göreyse Donna Tryon "51. Bölge şakaya gelmez. Orada ne yapılıyor olursa olsun insanların şunu hatırlaması gerekiyor ki, orası bir askeri tesis. Çok fazla ilerleyemezsiniz." dedi. 

İnternet sitesi ayrıca yanlışlıkla sınırı geçen bir tur şoförünün ve yanındaki herkesin tutuklanışını hatırlattı. Ayrıca bu turlarda insanların üzerlerine silah lazerleri tutulduğu, askeri hava araçları tarafından takip edildikleri de söyleniyor.

51. Bölge'nin işgali bir şaka olsa da, geçen ay Pentagon, Kongre üyelerine ABD donanma pilotlarının sık sık belirlenemeyen hava araçlarıyla karşılaştığı hakkında gizli bir bilgilendirme yaptı.

Bu bilgilendirmeye göre karşılaşılan araçlardan birkaçının görünür motorları yoktu ve hipersonik hızlara ulaşabiliyorlardı.

Bu yılın başında ise, birçok pilot Doğu kıyısında donanma jetleri ile uçarken bu araçları 2014 yazından 2015 Mart ayına kadar neredeyse her gün gördüklerini bildirmişlerdi. Bu karşılaşmalardan bazılarını görüntülemeyi de başarmışlardı. Daha sonraları donanma bu durumun pilotların olayları bildirme şeklini değiştirmek zorunda kalmalarına neden olduğunu açıklamıştı...

Bu konu şimdilerde sosyal medyanın espri malzemesi olmuş durumda...

Altı Yüz Bin Kişinin "Bize Bir Şey Olmaz" Diyerek 51. Bölge'ye Saldırmayı Planlamasını Ti'ye Alan Komik Paylaşımlar - onedio.com
Altı Yüz Bin Kişinin "Bize Bir Şey Olmaz" Diyerek 51. Bölge'ye Saldırmayı Planlamasını Ti'ye Alan Komik Paylaşımlar - onedio.com
Herkeste Merak Uyandıran 51.Bölgede Ne Saklandığına Dair Verilen Birbirinden Komik 20 Cevap - onedio.com
Herkeste Merak Uyandıran 51.Bölgede Ne Saklandığına Dair Verilen Birbirinden Komik 20 Cevap - onedio.com

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sizce 51. Bölge gerçekten böyle gizemleri saklıyor mu? Peki, sizce bu insanlar gerçekten bölgeye saldırmaya kalkarlarsa neler olur? Yorumlarda buluşalım!

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
izabella

The American president took hundreds of leave. Will 600,000 people enter :) However, SCIENCE happens in fiction movies. Another possibility is that everything is a lie.

sircan-ramos

niye amerika amk

memosmuhamed-arac

montaj hemde hepsi yüzdeyüzde yüz garanti var

hasreteslem

ya ahhsahsahhashahh

bombilibom

kurgu-1 hadi oldu da yaptılar. mesela yani, bastılar alana girdiler kurcaladılar bakıyorlar uzaylı muzaylı yok. bi bakıyorlar gizli veri arişvlerine uzay yok, dünya düz. çok gülerim.

doga-zengincoban

Önceden söylemeniz ne iyi olmuş(!) Hazırlansınlar istiyorsunuz heralde! Tuzak bu bir kere 51.bölgeyi kapatıp başka yere taşıdıklarını açıkladılar bile!

ali-efe7

Suleyman Şah Türbesi mi orası?

Görüş Bildir