Ken Bebek Olarak Tanıdığımız Sosyal Medya Ünlüsü Rodrigo Alves Kadın Oldu, Yeni Haberi Türkiye'den Duyurdu

224PAYLAŞIM

Meğer Ken değil, Barbie olmak istiyormuş.

Rodrigo Alves, estetik ve sosyal medya çağı ile tanıdığımız ilginç insanlardan biri.

Sıradan bir uçuş görevlisiyken kendini değiştirmeye başlayan ve şaşaalı bir hayat sürmeye başlayan Rodrigo Alves, "yaşayan Ken bebek" olarak ünlendi.

Küçükken dış görünüşü ve kiloları nedeniyle yaşadığı zorbalığın kendisini estetik operasyonlara yönelttiğini açıklamıştı.

Kilolu olması sebebiyle akranlarının kötü davrandığı bir çocuk olarak önce hormon ilaçlarına başlamış. İlaçlar işe yaramamış ve her şey daha da kötüye gitmiş.

Bugüne dek 50'den fazla ameliyat geçiren 36 yaşındaki yıldız, kötü sonuçlarla da karşılaştı.

Daha önce Amerika'nın ünlü kötü estetik operasyonları düzeltme programı "Botched"a katılan Alves, burnunu düzelttirmek istemiş ama reddedilmişti. Geçtiğimiz yıl çene operasyonu sonucu et yiyen bakteri kapan yıldız, Türkiye'ye geldi ve çenesindeki problem temizlendi.

Defalarca ölümden dönmesine rağmen estetik bağımlısı olmadığını iddia eden Rodrigo Alves, şimdi yine şaşırtan bir değişimle karşımızda.

Bugüne dek Ken bebek olmaya çalışan ve etrafı kadınlarla çevrili olan Rodrigo Alves, artık bir kadın olduğunu açıkladı.

Sosyal medyadaki tüm paylaşımlarını sildikten sonra paylaştığı ilk fotoğrafların ise Kapadokya'da çekilmiş olması dikkat çekti.

Hayatına artık bir kadın olarak devam edeceğini Türkiye'den duyurdu.

"Ken gibi görünüyordum ama Barbie gibi hissediyordum" diyen televizyon yıldızı, nihayet kendisi gibi olabildiğini söylüyor.

Artık tam olarak kendisi gibi, feminen ve göz alıcı hissettiğini söyleyen Rodrigo Alves, yıllarca sahte kaslarla erkeksi bir görünüme sahip olarak kendini kandırdığını itiraf etti. Her zaman bir kadın gibi hissettiğini ve kadın beynine sahip olduğunu da ekledi.

Dönüşüm sürecinde geçireceği bir dizi ameliyat için heyecanlı olduğunu söyleyen Alves'i uzmanlar uyardı.

Cinsiyet geçiş operasyonunun yanı sıra göğüs implantı, yüz feminenleştirme, alın ve adem elması operasyonu geçirecek olduğu için çok heyecanlı olsa da, daha önce defalarca ağır operasyonlar geçirmesi ve yoğun bakımda kalması sebebiyle uzmanlar endişeli.

"İnsanlar bana baktıklarında tuhaf bir erkek görüyordu. Umarım artık güzel bir kadın görecekler."

Cinsiyet algı bozukluğuna sahip olduğunu söyleyerek insanların kendisine tuhaf baktığını ve şimdi kendini daha iyi hissedeceğini söyleyerek insanların kendisi hakkında düşündüklerini ne kadar önemsediğini yine vurguluyor.

Oysa insanların tepkisi hala çok olumlu değil.

Onun için endişelenen takipçileri yanlış doktorlara gittiğini, öncelikle psikolojik destek alması gerektiğini söylüyor.

Şu an dönüşümüyle açılışlara, televizyon programlarına katılan; fotoğraf çekimleri gerçekleştiren ve hayli yoğun olan isim yeni halinden oldukça memnun görünüyor.

Umarız ki bu kararı sağlıklı bir psikoloji ile almıştır ve gerçekten mutludur.

Siz bu dönüşümü nasıl buldunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
stpanda

bi kaç tane sorum var benim. 1-bu herif ne iş yapıyor da bu kadar estetik yapacak parası var? 2-herifin bedeniyle ilgili felaket takıntıları var etrafında bi tane mi arkadaşı yok olum napiyon kendine diyecek? 3- millet bunu niye sürekli medyaya taşıyıp bu adamı ünlü yapıyor? adamın burnu çürümüştü bi ara eminim bu ameliyatlar sonrası felaket acılar çekmiştir. biriniz de programa çağırıyom ayağına psikiyatrla görüştüreydiniz ya.

Gizli Kullanıcı

deniz akkaya'nın biraz etli butlusu gibi olmuş

panik-anne

FEMİNEN HULK.

tuncatutkun

Seda Sayan ayol bu? 😁😀🤣

Gizli Kullanıcı

"İnsanlar bana baktıklarında tuhaf bir erkek görüyordu. Umarım artık güzel bir kadın görecekler." bunu diyen birisinin ilk önce estetisyene değil psikiyatriste gitmesi gerek.Sorunu önceden kendini beğenmemesiyken ki bu durumda estetik operasyon doğal birşey kabul edilebilir,ama artık olay topluma kendini güzellik algısı ile kabul ettirme çabasına girince dediğim gibi çözüm estetisyen olmamalı.

Görüş Bildir