Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kem Gözler Uzak Olsun! Son Dönemin En Maşallahlık Çifti Burak Deniz ve Büşra Develi ❤️

-

Son dönemin yükselen iki yıldızı Burak Deniz ve Büşra Develi

Oynadıkları dizilerle, yetenekleriyle, duruşlarıyla ve kuşkusuz kişisel karizmalarıyla adlarından sık sık söz ettiyorlar. Ve daha uzun bir süre ettireceğe benziyorlar. Oyunculuk kariyerlerindeki takdire şayan ilerleyişleri bir yana Burak Deniz ve Büşra Develi takdire şayan, tam manasıyla tütütü maşallahlık bir çift! 

Bu güzel ikiliye biraz yakından bakalım...

Onları zaten artık daha yakından tanıyorsunuz. Burak Deniz yeteneğinin yanında bir de Allah vergisi uzun kirpikleriyle dizilerin aranan prensi!

Oyunculuk kariyeri Kolej Günlüğü adlı diziyle başladı Kaçak, Medcezir, Tatlı Küçük Yalancılar derken en son Aşk Laftan Anlamaz ile tam anlamıyla gönülleri fethetti.

Büşra Develi göz kamaştırıcı oyunculuğu ve duru güzelliğiyle adeta yerli Juliette Binoche'miz. 😍

Büşra Develi'yi de ilk kez Tatlı Küçük Yalancılar dizisiyle tanıdık ve artık Fi'deki Bilge rolüyle onu bilmeyen yok.

Büşra Develi ve Burak Deniz beraber rol alacakları Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin atölye çalışmalarında tanışmış. Ve bu maşallahlık aşk böyle başlamış!

İkisinin de aklında bu aşkın böyle büyüyeceği, buralara geleceği pek yokmuş. Aşk zaten böyle bir şey değil mi... ❤️

Kâh boylarının poslarının uyumu kâh böylesine yakışmalarıyla birbirleri için yaratılmış gibiler. ❤️

Onlar bildiğimiz ünlü çiftlerden değil. Hatta Büşra Develi ve Burak Deniz her şeyleriyle günümüz ünlü çiftlerinden bambaşka bir noktadalar!

Her şeyden önce oldukça samimi ve coollar.

Bir o kadar da eğlenceliler! 😍

İnsanların, bilhassa ünlü insanların sevgisini dile getirmeye tenezzül etmediği bir çağda birbirlerine olan sevgilerini, aşklarını içtenlikle ifade ediyorlar...

"Onu ilk gördüğümde demeyeyim de, ilk gerçekten yüzüne baktığımda diyelim... Ne kadar güzel olduğunu düşündüğümü hatırlıyorum."

Büşra Develi deyince bu sözler dökülmüş mesela Burak Deniz'den: 

"Onu ilk gördüğümde demeyeyim de, ilk gerçekten yüzüne baktığımda diyelim... Ne kadar güzel olduğunu düşündüğümü hatırlıyorum. Ne kadar farklı olduğu dikkatimi çekti. Güzelliğinin içi doluydu. Çok kitap okur, fikirleri, hayata bakışı çok farklıdır Büşra’nın…  Soru sor ve otur izle cinsinden."

"Bir erkekte aradığım tüm özellikler sevgilimde var. Burak'ın zekası, espri kabiliyeti, dünya görüşü, merakı, umudu ve vicdanı beni çok etkiliyor" diyor Büşra Develi de biricik aşkı için.

Çiftler arası rekabetin gırla olduğu yerde Büşra Develi ve Burak Deniz birbirlerinin başarısını takdir ediyor...

Birbirlerine destek oluyor ve en önemlisi, hiç de saklamadıkları üzere birbirlerinin bireysel mutluluğuna bir hayli seviniyorlar.

Evet, sevdiğinin mutluluğuna sevinmeden bir ilişki zaten ilişki olmaz ancak hepimizin de hayatta tecrübe ettiği üzere sevinmeyen, kıskanan, yoluna taş koyan ne çok insan var.

Hayatta ne kazanacak diyorsanız böylesi samimi, şefkat ve destek dolu aşklar kazanacak. Umarız Büşra Develi ve Burak Deniz'in kariyerlerinde de, bu güzel aşklarında da yıldızları hiç eksik olmaz! ❤️🌟

Tütütütüütü 41 kere maşallah!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
seelym

mende istirem :(

Gizli Kullanıcı

ulan nazar değecek. böyle ortaya dökmeyin insanların herşeyini yaw. e sen niye okudun diceksiniz? valla burak deniz ve büşra develi kim lan dedim ve açtım haberi, ama görünce hatırladım :)

kablosuz_kopek

Ya şimdi bu 2 güzel arkadaşımız için Ayyy çık minnışlarr çok siviyırıım yapmam tabi. Aynı şekilde bencee höğğğğ çok ötöcööö höööğğğğğ de yapmam. Neden mi yorum yaptım? Çünkü içerikten ziyade yorum yapanlar dikkatimi çekti.

emre-ates5

Yine leş bir içerik daha bize ne lan arkadaş ikisinide hayatımda ilk defa görüyorum şuan leş dizilerin leş oyuncularıdır kesin.

norveclitalyan

Kız çok güzel, oğlan kızın yanında sönük kalmış. Ama yakışmışlar Allah mutlu etsin

Gizli Kullanıcı

işte bu yüzden bu iş yürür yoksa öbür türlüsünde birinden birisinin götü başı oynar..

Başlıklar

Kitapaşktatlı
Görüş Bildir