Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kedi Besleyen Bir Kadınla Birlikte Olmadan Önce Mutlaka Bilmeniz Gereken 17 Şey

21bPAYLAŞIM

Canım ne bilmemiz gerekecek, evine gider kedisinin iki kafasını okşar aklını alırız diyebilirsiniz, o sizin iyimserliğiniz. Kedi seven kadın ile kedi besleyen kadın arasında bir fark olduğunu kabul etmelisiniz önce. Kedi besleyen kadınlar, zamanla kedilerinden etkilenecek ve onun asi, vurdumduymaz, umursamaz, vs. tavırlarının etkisi altında kalacaktır. Haliyle bu durum kedi besleyen kadınlarla birlikte olan kişilerin daha dikkatli olmasını gerektirecektir. 

Eğer hoşlandığınız kadın kedi besleyen bir kadınsa, bu içeriği okumadan, alelacele adımlar atmayın, büyük sözü dinleyin.

1. Bu kadınlar bağımsızlığına düşkündür, yani bağımsızdır sahiplenmek, kısıtlamak, istemediği şeyler konusunda ısrar etmek, vs. kaybetmeniz için yeterlidir.

2. Bu kadınlar sizi her gün şaşırtmaya adaydır, asla monoton, renksiz, sıradan bir ilişkinin içinde bulunmazlar, bu tempoya hazır olmalısınız.

3. Gezmeyi, dolaşmayı, yeni yerler görmeyi çok severler, birgün uyandığınızda “hadi gidiyoruz” demesi sizi şaşırtmasın.

4. Çok fazla temastan hoşlanmazlar, ama öyle zamanlar olacaktır ki masaja, okşanmaya doyamayacaktır.

5. Hayattan beklentileri bellidir, ne istediğini çok iyi bilir, onu hedefine gitmekten alıkoymak, önüne engeller çıkarmak sizin zararınıza olacaktır.

6. Son derece iyi huylu, sakin ve sevecen olurlar, ancak bu tırnaklarını hiç çıkarmayacağı anlamına gelmez.

7. Empati yetenekleri güçlüdür diyemeyiz, hislerinizi, duygu ve düşüncelerinizi ona anlatmaktan çekinmeyin hatta anlatın, sonra çıkıp da “çok anlayışsızsın” demeyin.

8. Vurdumduymaz, boşvermiş, umursamaz, vs. görünebilirler, hayatlarına bir etkisi olmayacak şeyleri, büyütmeyi, mesele yapmayı sevmediklerindendir.

9. Yani boş konuşmalara, boş işlere, fuzuli uğraşlara asla gelemezler, bu konuda mantıkları çok güçlü çalışır.

10. Hazır mantık demişken belirtelim, bu kadınlar güçlü bir duygusal yapıya sahiptir ancak hayatlarını mantıklarıyla şekillendirmeyi tercih ederler.

11. İnsanları kırmak, incitmek, onlara laf sokmak, arkalarından iş çevirmek bu kadınların tarzı değildir, onlar dosdoğru ilerlemeyi, yaşamayı severler.

12. Yardımsever bir kişilikleri vardır, iyi bir dinleyicidirler, ancak uyaralım çabuk sıkılırlar; derdinizi anlatırken kısa ve öz olmanız her iki taraf için de daha iyi olacaktır.

13. Fedakar olurlar, kedilerinin rahatı için hiç düşünmeden düzenlerini değiştirebilen bu kadınlar ilişkilerinde de bu fedakar yönlerini sergileyeceklerdir.

14. Sevgililerini asla sıkmazlar, kedilerinin özgür ve başına buyruk davranışlarından alışkın oldukları üzere karşı tarafa özgürlük alanı bırakmada çok başarılıdırlar.

15. Kedi besleyen bir kadın zaten bir çocuk yetiştirmektedir, ikinci bir çocuğa hazır olması zaman alabilir hemen çocuk istiyorsanız… E artık bu konuyu onunla konuşun.

16. Bu kadınların çok dengeli oldukların söyleyemeyiz, bir gün akşama kadar evde otururken, öbür gün eve sokamazsınız.

17. Son olarak bu kadınlar sevmeye ve sevilmeye aşıktır, sevildiğini hissettiği sürece sizi asla bırakmayacaktır, hissettirin!

catonauts.files.wordpress.com

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
konul-elesgerova

demekki menim xarakterim kedilerimden dolayiymis)) iki kedim var, kizimizin uc dene de bebisi oldu. olduq 5 kedi )))

kawashima

Eneeeğ ben 😺😽💜🌼

benzodiazepin

2 kediniz varken eve gelen misafir evde 4 kedi varmış hissini kapılabilir(geneldee misafir de gelmez zaten) :)

purplemoon

bu kadar sacma bisey gormedim. oldu amk butun kedi besleyen kadinlar boyle olsun asdaasdafas

dextroamphetamine

Ya, cidden böyleler. Aşık olduğum ama bir türlü açılamadığım kişi resmen böyle. Kedim tarafından manipüle edilen birisi olarak, cidden bayılıyorum bu özellikteki şahıslara.

Görüş Bildir