Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Keçiören Belediyesi Bakımevinde Katliam!

Anasayfa > Gündem

Keçiören Belediyesi Bakımevinde Katliam!

Keçiören belediyesi bakımevi kapısında TOPLU KÖPEK MEZARI bulan HAYTAP ekibi, Orman ve Su İşleri Genel Müdürlüğünden tutanak tutması için ekip istedi. Orman su işlerinden gelen ekip in yanlarında tutanak yoktu. Denetlemek için Keçiören belediyesi bakımevine gelen Orman Su İşleri şube ekibi Keçiören bakımevinde 5 dakika kaldı. Bunun üzerine HAYTAP ekibi orman su işlerinden gelen ekip hakkında yanlarında tutanak getirmedikleri için Orman Genel Müdürlüğünden ekip hakkında soruşturma istedi.

KEÇİÖREN KATİLLERİ !

Yurdun hayvan hakları konusunda en geri kenti olan Ankara, bakımevlerindeki zalimleri de katliamları da daha fazla kaldıramaz.

Yurtta hayvan hakları konusunda adım atılacaksa ilk önce Ankara bu utançlarını affettirmelidir...

Keçiören belediyesinin yıllardır sokak hayvanlarını yok eden bir profosyonel katiller ekibi var.

Ankara, Keçiören'den aldığımız 'köpeğim kayboldu' , 'baktığımız sokak hayvanları kayboldu' ihbarlarının çok önemli bir bölümü buraya ait.

Geçen yıl sayın Nesrin Çıtırık Ve Ege Sakinle ' hurdalık içindeki' bir toplama ve öldürme merkezi olan sözde bakımevine, elimizde gizlice çekilmiş 'keçiören belediyesi' yazılı ceketleriyle köpekleri burada iğneyle öldüren katilleri gösteren bir video ile gitmiştik.

Öldürme yerini elimizdeki videoyu izleyerek bulduk...

Apar topar 'makamını' terkederek yanımıza gelen 'sözde veteriner', 'bu bana siyasi komplodur' diye haykırıyordu!

Oysa 'o' Keçiören parkına su-mama odağı bile koymuştu...

Görelim bakalım dedik gittik...

Bize ne gösterdi biliyormusunuz?

Koca parkta iki adet naylon kedi tabağı!

Yıllardır defalarca veterinerler odasından, bakanlığa kadar şikayet edilmiş bu şahıs ve toplama ekibi böylesine vicdanını yitirmiş, böylesine herkesi kör sanan kişilerdir.

Yaptıkları işte bir dakika daha kalmaları 'insanlık suçudur'...

Görünüşte bir hayvan kliniği bile bulunan, olanakları geniş bu belediyede böylesi 'insanlık suçunun' affedilmesi söz konusu bile olamaz.

Hayvan katillerine ağır cezalar verilmesi için 5199'un değiştirilmesi toplantısında bir gün önce sayın bakanla toplantıda olan HAYTAP yöneticileri 'en ağır cezaya çarptılması gereken katilleri Ankaranın göbeğinde toplu mezarlarıla birlikte' suç üstü yakalamıştır.

Zalimliği sanat haline getirmiş bu kişilerle ilgili elbette tüm yasal girişimler yapılacaktır.

Ancak vicdanına seslendiğim Sayın Bakan,Belediye Başkanı, Orman Su işleri Genel müdürü bu 'zalimlere' bir dakika bile beklemeden işten el çektirmeli, mahkemeye vermelidir.

Yurdun hayvan hakları konusunda en geri kenti olan Ankara, bakımevlerindeki zalimleri de katliamları da daha fazla kaldıramaz.

Yurtta hayvan hakları konusunda adım atılacaksa ilk önce Ankara bu utançlarını affettirmelidir...

Haytap Temsilcisi

Timur Ugan

Kaynak: http://haytap.org/index.php/201402214...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
10
2
1
1
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?