Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Karşınızdaki İnsanı Baştan Çıkarmanıza Yardım Edecek Bir Garip Madde: Afrodizyak

524PAYLAŞIM

Eğer bir yerde cinsel güç ve libidodan bahsediliyorsa, konu mutlaka afrodizyaka gelecektir.

Nedir bu afrodizyak?

Şimdi gelin, adını Yunan tanrıçası Afrodit’ten alan -ki o Afrodit, ölümlü ya da ölümsüz fark etmeden herkesin aklını başından alır- bu düz duvara tırmandırıcı şeyler bütünü hakkında konuşalım.

Cinsel gücü arttıran her türlü maddeye afrodizyak deniyor bir kere. Gıda, sıvı, koku.

Tüm afrodizyakların aynı işleve sahip ve herkesi olduğu yerde titreten tek bir bileşen olduğu fikri hatalı.

Farklı başlıklar, farklı etkiler ve hatta farklı yorumlar mevcut. Bir kişiye son derece tesirli olan bir dış etken, bir başkasına dokunmayabiliyor. Bu yüzden bu gibi dışsal afrodizyakların çoğunlukla bir çeşit plasebo etkisine sahip olduğu düşünülüyor.

Güzel bir kadının yoğun parfümünün kokusu gibi. Bu sizin libidonuzu artırabilir. Ama herkeste aynı etkiyi yaratmak zorunda değil.

Tabii ki afrodizyak sınıfına sokulabilecek genel geçer maddeler de mevcut.

Testesteron, Bremelanotit, Melotan, Krosin gibi hormonlar ve bileşenler yapısal olarak libidoyu arttırıcı işlevler yüklenmiş durumdalar. Her biri farklı yöntemlerle beynin belirli bölgelerine etkide bulunarak libidoyu yukarıya çekiyor.

Ya onları geçsen de şu yemelik içmelik afrodizyaklardan birkaç bir şey çıtlatsan, biz de yolumuzu bulsak, keyifle dolsak diyenleri aslında çok şaşırtıcı cevaplar beklemiyor aslında.

Heyecanlandı...

Klasiklerden başlayabiliriz. Mesir macunu (içinde 41 çeşit baharat var, hiçbir yere çarpmasa o taraflara çarpar), fındık, ceviz, bal…

Bunların afrodizyak olduğu söylenebilir. Hatta fındığın bir dönem sırf bu işleviyle her türlü medyada günler boyunca pazarlandığını unutmayın.

Bir de New York Times’ın hazırladığı afrodizyak listesine göz atalım...

Burada da midye, acı biber, avokado, çikolata, muz, kahve, karpuz, arugula, zeytinyağı gibi gıdalar yer almış. Her birinin farklı dayanakları ve araştırma sonuçları mevcut tabii.

Sözgelimi midye, cinsel hormonları tetikleyen amino asitlere ve civaya sahip.

Acı biber endorfin salgılatıyor, avokado E vitamini deposu ve enerjinizi arşa gönderiyor, çikolata dayıyor dopamini…

Muhabbetimiz bu seviyeye geldiğine göre, eminim ki samimi soruları kafanızma şekillendirmeye başladınız.

“Bizim bir arkadaşın dayısı söylemiş, dana billuru makineye çeviriyormuş insanı. Ben de bir belgeselde gördüm, gergedan boynuzu da bir acayip yapıyormuş” gibi muhabbetler işte...

Tam olarak yukarıda bahsedilen biçimde, cinsel gücümüze etki eden yalnızca bir etmen yok.

Kendimizi iyi hissetmemiz, enerji dolu olmamız, güzel ve değer verdiğimiz şeyleri hatırlatmamız gibi farklı etmenler hararet yapmanıza sebep olabiliyor.

Yani bahsettiğiniz maddele ne etki yapar bilemeyiz ama, sizi iyi hissettirecekse işe yarayacaktır.

Yine de hayvanları rahat bırakmaya çalışın.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kadir-onay

Organik sertifikalı doğal yayla Balı,Saf Arı Sütü,Polen,Propolis,Arı Ekmeği (Perga) ve G.Kore Kırmızı ginsengi ile kişiye özel yaptığım Apiterapi karışımlar hazır fason üretim markalı ürünlerden en az 10 kat daha fazla Arı Sütü,Polen,Propolis,Perga ve G.Kore, Kırmızı Ginseng içermekte, içeriğindeki doğal Protein,vitamin,mineral maddeler,iz elementler sayesinde kişinin vücut direncini arttırıp,bağışıklık sistemini güçlendirerek,çok kısa bir süreçte kalıcı, yüksek cinsel performans sağlamaktadırlar. Apiterapi karışım libido ve testostoron seviyesini maximize ederek, yanetkisiz,mükemmel bir etki göstermektedir. Erzurum Ziraat mezunu 33 yıllık Apiterapi ve İmmınoterapi uzmanıyım.Kişiye özel,Apiterapi karışım yaptırmak ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için,bağırsak florası tedavisini temin etmek isteyenler,05324063215 ve 05050658499 nolu telefonlardan ve Whatsapp tan ulaşabilirler.Kadir Onay.Selamlar,Saygılar

kadir-onay

Organik sertifikalı doğal yayla Balı,Saf Arı Sütü,Polen,Propolis,Arı Ekmeği (Perga) ve G.Kore Kırmızı ginsengi ile kişiye özel yaptığım Apiterapi karışımlar hazır fason üretim markalı ürünlerden en az 10 kat daha fazla Arı Sütü,Polen,Propolis,Perga ve G.Kore, Kırmızı Ginseng içermekte, içeriğindeki doğal Protein,vitamin,mineral maddeler,iz elementler sayesinde kişinin vücut direncini arttırıp,bağışıklık sistemini güçlendirerek,çok kısa bir süreçte kalıcı, yüksek cinsel performans sağlamaktadırlar. Apiterapi karışım libido ve testostoron seviyesini maximize ederek, yanetkisiz,mükemmel bir etki göstermektedir.

kadir-onay

Arı ürünlerinin belirli dozlarda biraraya getirilmesiyle yapılan karışıma,Apiterapi karışım denilmektedir. Gerek erkek,gerek bayanlardaki cinsel isteksizlik,libido ve testosteron seviyesi ve diğer fonksiyonel eksiklik ve yetersizliklerde, cinsel fonksiyon bozukluklarındaApiterapi karışımın gezegenimizdeki en mükemmel,yanetkisiz,doğal çözüm olduğu Bilimsel olarak ıspatlanmıştır. Arı sütü, Polen,Arı Ekmeği (Perga), Propolis… Ve tabii ki doğal ,ham,çiğ bal! Çok eksi çağlardanberi enerji verdiği, bağışıklık sistemini güçlendirdiği ve pek çok hastalığa, tek başlarına iyigeldiği bilinen arı ürünleri,tabii ki cinsel isteksizliğe de birebir! Erkeklerde de benzer etkileri gösteren Arı ürünleri,düzenli olarak kullanıldığında kadınlarda da afrodizyak etki yapıyor

kadir-onay

En değerli hazinemiz sağlığımız,En mükemmel canlı İnsan dan sonra Arıdır.Arı ürünleri, en üstün en mükemmel ve tüm rahatsızlıklarda,en etkili,yanetkisiz, güvenilir,kalıcı tedavi sunan ürünlerdir.Tüm tedavi yöntemlerinin en üstünü Apiterapidir. Apiterapi Arı Ürünleri ile yapılan tedavi yönteminin adıdır.

kadir-onay

Arı Sütü,Polen,Propolis,Perga ve G.Kore, Kırmızı Ginseng içermekte, içeriğindeki doğal Protein,vitamin,mineral maddeler,iz elementler sayesinde kişinin vücut direncini arttırıp,bağışıklık sistemini güçlendirerek,çok kısa bir süreçte kalıcı, yüksek cinsel performans sağlamaktadırlar. Apiterapi karışım libido ve testostoron seviyesini maximize ederek, yanetkisiz,mükemmel bir etki göstermektedir. Erzurum Ziraat mezunu 33 yıllık Apiterapi ve İmmınoterapi uzmanıyım.Kişiye özel,Apiterapi karışım yaptırmak ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için,bağırsak florası tedavisini temin etmek isteyenler,05324063215 ve 05050658499 nolu telefonlardan ve Whatsapp tan ulaşabilirler.Kadir Onay.Selamlar,Saygılar

Görüş Bildir