Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Karbonhidrat Seçimlerine Göre Senin Bir Özelliğini Söylüyoruz!

-

Ruhunu güzel bir övgü ve en sevdiğin karbonhidrat fotoğrafları ile beslemek için bir test hazırladık. 🤤

1. Bir ekmek seçerek başla

2. Bir pirinç seç

Beyaz pirinç
Arborio Pirinç
Siyah pirinç
Bulgur alsam?

3. Sırada patates seçimin var!

Püre
Kızarmış
Fırınlanmış
Cips

4. Şimdi de makarna!

5. Bir makarna daha seçmeni istesek?

6. Hangisinden vazgeçemezsin?

7. Son olarak da bir meyve seç. Onlar da karbonhidrat sonuçta.

"Çevrendekileri her zaman neşelendirmeyi biliyorsun" çıktı!

Ağrı kesici gibi bir insan olmak nasıl bir duygu? Herkese bu kadar iyi gelmek hem seni tatmin ediyor, hem de onları mutlu ediyor. Karşına gelen bütün olaylara pozitif ve samimi bir şekilde göğüs germek herkesin harcı değil zaten. Tabii ki en bu özelliğinin en büyük yarar sağladığı kişi yine sensin. O kadar strese ne gerek var?

"Çok düşünceli ve ince hediyeler veriyorsun" çıktı!

Çok düşünceli ve cömertsin. Hediyelerin pahalı olmak zorunda falan da değil, ama her zaman küçük ayrıntılara dikkat eden, çevresindeki kişilerin zevkleri ve ihtiyaçları üzerine kafa yoran biri olmanın getirdiği kalitede oluyor. Hediye verdiğin birinin hediyesini beğenmemesi gibi bir durum yok!

"Başkalarının duygularını çok iyi hissediyorsun" çıktı!

En küçük şeyleri bile farkeder, çevrendekilerin tek bir bakışından o anki sıkıntısını çözebilirsin. Kimsenin kötü hissetmemesini sağlamak için kendini paralıyorsun resmen! Farklı grupları tanıştırmak, iki arkadaşın arasını yapmak gibi şeyler senin için çocuk oyuncağı. Bütün dengeler sende nasıl olsa.

"Yerinde ve mantıklı öneriler veriyorsun" çıktı!

Çok düşünceli biri olmanın yanı sıra karşındaki insanı asla yargılamıyor ve kendini onun yerine koyarak cevaplarını veriyorsun. Doğru kararlar vermek, ihtimalleri düşünmek hatta ve hatta yol tarifi yapmak senin işin.

ONEDİO YEMEK SUNAR!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
abdullah-calar

"Yerinde ve mantıklı öneriler veriyorsun" çıktı! Çok düşünceli biri olmanın yanı sıra karşındaki insanı asla yargılamıyor ve kendini onun yerine koyarak cevaplarını veriyorsun. Doğru kararlar vermek, ihtimalleri düşünmek hatta ve hatta yol tarifi yapmak senin işin.

engin-topcu

ben izmirliyim haci boyoz nerde

ebediyatci

"Yerinde ve mantıklı öneriler veriyorsun" ama asla kendime vermiyorum sanırım

bulgorodozer

"Çok düşünceli ve ince hediyeler veriyorsun" çıktı!Çok düşünceli ve cömertsin. Hediyelerin pahalı olmak zorunda falan da değil, ama her zaman küçük ayrıntılara dikkat eden, çevresindeki kişilerin zevkleri ve ihtiyaçları üzerine kafa yoran biri olmanın getirdiği kalitede oluyor. Hediye verdiğin birinin hediyesini beğenmemesi gibi bir durum yok!

ozlemari00

"Çevrendekileri her zaman neşelendirmeyi biliyorsun" çıktı!

Görüş Bildir