Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Karakteristik Bir Burun Yapısına Sahip Kadınların En Temel 15 Özelliği

1.7bPAYLAŞIM

Yahu burunla karakterin ne alakası var diyen arkadaşlar çıksın, içerik kasıyor. Her şeyin karakter gelişimi üzerinde etkisi vardır, yaşanan her şey karakter duvarında bir tuğladır illaki bunu mu söyleyelim. 

Elbette ki karakteristik bir burna sahip kadınların da belli başlı karakter özellikleri vardır. Sizi temin ederim ki bunların çoğu da çok güzel şeylerdir. 

Peki karakteristik burun derken neyi kast ediyoruz? Kemerli, köprülü, büyük, vs. aklınıza ne gelirse, hani bazı hadsizlerin estetikle müdahale etme cüretini gösterdiği türden her burnu kast ediyoruz. Kadınlar yapmayın bunu, törpületmeyin, kaldırtmayın, kırdırmayın burnunuzu siz böyle çok daha güzelsiniz.

1. Bu kadınlar halden anlar, empati yapar, dinlemesini iyi bilirler, her derdinizde, sıkıntınızda yanına koştuğunuz arkadaşınızı gözünüzün önüne getirin bakalım.

2. Bu kadınlar içten, samimi ve dürüst olurlar, dost acı söyler lafı böyle kadınlar için sarf edilmiş olabilir, sizi kaybetme pahasına doğruyu söyleyen bir arkadaşınızı düşünün, burnunu fark ettiniz mi?

3. Bu kadınlar kadar yardımseverini bulmak imkansızdır, gerekirse kendi işlerini bırakıp size yardım ederler, inanın buna.

4. Son derece yaratıcı ve üretken olurlar, farklı bakış açıları hayatınıza bambaşka renkler, ufuklar kazandırır.

5. Her ne kadar kendileri iyi bir dert dinleyicisi olsa da maalesef kendileri içe atmayı yeğler, çoğu zaman bu kadınların dertlerinden, sıkıntılarından son ana kadar haberdar olmazsınız.

6. Ailesine, sevdiklerine, arkadaşlarına çok bağlı olurlar, hayatlarından bir insanı çıkarmak onu öldürmek kadar zordur, kolay kolay vazgeçemezler.

7. Sevmeyi iyi bilirler, Küçük Emrah’ın da dediği gibi sevdi mi tam severler, her şeylerini vermekten çekinmezler.

8. Bağımsızlığına oldukça düşkün olan bu kadınları hayata küstürmenin yolunu arıyorsanız özgürlüğünü kısıtlamayı deneyin.

9. Kolay kolay sinirlenmezler, sakin ve soğukkanlı kalmayı başarabilen insanlardır.

10. Ancak sinirlendiklerinde yakınlarında olmayı istemezsiniz, yıkıcı, zarar veren bir öfkeleri vardır, ancak bunu çok çok çok nadiren görebilirsiniz.

11. Öğretmenlik, doktorluk, bankacılık gibi insanlarla iç içe olan mesleklerde bu kadınları çok sık görürsünüz, dedik ya insanlarla anlaşmayı iyi bilirler.

12. Sadece anlaşmak mı, insan idare etmeyi de iyi bilirler, yani gerektiğinde taktıkları maskelerini ustaca taşıyabilirler.

13. Kesinlikle tutamayacakları sözler vermezler, hallederiz demezler, bir sorumluluğun altına girerlerse o işi halledeceğinden emin olabilirsiniz.

14. Organizasyon, planlama, strateji işlerinde de son derece başarılıdırlar, okul gezilerinizi düzenleyen, evlilik programı yapan arkadaşlarınızı bir gözden geçirin bakalım ne göreceksiniz.

15. Başarı odaklı insanlardır, ancak bu başarılarını asla göze sokmayı sevmezler, başa kakma, öne çıkma, vb. sevdaları yoktur.

Lütfen kadınlar, bu güzel burunlarınızı "çirkin" diye harcamayın gerçekten sizi tamamlayan, farklı kılan şeyler...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
busrax

Sanırım tüm bu özellikler bende var. Burnum tam olarak #12

patronus

Kadına bu tip burunlar çok yakışıyor bence de. İçerik için konuşursak, fotoğraflardan burunların yapıları pek anlaşılmıyor... Cristina Scabbia, kemerli burnun güzelliğine en iyi örneklerden. Şurada: şurada:

kubra-candas

ne kadar da sallamasyon bir içerik..

eda-oguz

Sadece burunlara bakmak için geldim asdfghjkl

speaker

burnuna estetik yaptırınca bu özelliklerin hepsi gidiyormu peki ?

speaker

nasıl saçmalayabilirim diye çok uğraşıyorlar ya

Görüş Bildir