Görüş Bildir
Haberler
Kalp Yarası 5. Bölüm Fragmanı

Kalp Yarası 5. Bölüm Fragmanı

Müge Kakşi
31.07.2021 - 22:41

ATV'nin yeni dizisi Kalp Yarası yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Hande Yaman'a 'Sen niye sana bu kadar acı çektiren birine bu kadar aşıksın?' diye sorar ve Yaman'sa 'Aşk'ta sebep aranmaz diye cevap verir. Ayşe ise Ferit'e ağlayarak oyunlarına alet olmayacağını söyler ve Ferit bu duruma şok olur. İşte Kalp Yarası 5. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Kalp Yarası Son Bölüm Özeti

Kalp Yarası Son Bölüm Özeti

Baha'nın Ayşe'yi kurtarmaya çalışırken yaraladığı genç ölünce hapis cezası katlanır. Zor günlerden geçen Baha, Ayşe'nin evlendiğini duyunca büyük bir şok yaşar.

Baha'nın durumunu öğrenince büyük bir üzüntü yaşayan Ayşe, Ferit'e karşı duygularının da yoğunlaştığını fark eder. Ferit'in Hande'ye karşı bir şey hissettiğini düşünen Ayşe ikilemde kalır. Tam bu sırada Hatay'a beklenmedik bir misafir gelir. Bu davetsiz ve beklenmedik misafir konağın altının üstüne getirir.

Babasının ölümüne seyirci kalan Yaman için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Hande tarafından sürekli hor görülen Yaman kendine yeni bir yol çizmeye karar verir.

Antakya'ya gelen gizemli misafirin peşine düşen Hande ise Ayşe'yle ilgili önemli bir bilgiye ulaşır. Tehlikeli bir oyuna girişen Hande tüm dengeleri değiştirerek oyunu yeniden kuracaktır.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın