Görüş Bildir
Haberler
Kalp Yarası 25. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Kalp Yarası 25. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Müge Kakşi
16.12.2021 - 19:00

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kalp Yarası'nın 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Azade, Ayşe'yi Ferit'e ister ve çiftin arasında söz kesilir. Ferit'in Ayşe'nin güzelliği karşısında nutku tutulur ve gelini ata bindirip götürür. İşte Kalp Yarası 25. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

ATV ekranlarında yayınlanan ve yeni sezon dizileri arasından sıyrılarak kendine yer edinen Kalp Yarası, son bölümde yaşananlar izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Aynı zamanda dizinin sıkı takipçileri, Kalp Yarası yeni bölüm fragmanı için araştırma içine girdi. İşte Kalp Yarası yeni bölüm fragmanı...

Kalp Yarası Son Bölüm Özeti

Kalp Yarası Son Bölüm Özeti

Ayşe'nin tehlikede olduğunu duyan Ferit soluğu Şahin'in çiftliğinde alır. Ayşe'yi koruyabilmek için ortalığı ayağa kaldıran Ferit, Mirza ve Şahin engeline takılır. Ayşe ise Ferit'in çekimine kapılmaktan kendini alıkoyamaz. Bu yakınlaşma Ferit ve Ayşe'yi hayatlarıyla ilgili önemli bir karar almaya iter.

Yaman ve Hande, Sancakzade Konağı'na girme planları yaparken Zümrüt'ün yaptığı bir hamle her şeyi değiştirir. Diğer tarafta Betül, Yaman'ı kaybetmemek için büyük bir savaş verir.

Hüseyin'in teklifiyle kuşkuya düşen Azade'yi zor bir süreç beklemektedir. Hüseyin'in ise eline geçen kozla durmaya niyeti yoktur.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın