Kalbinizi Küle Çevirip Derin Bir İç Çekmenize Sebep Olacak 15 Düşündürücü Fotoğraf

-
Abone ol

9. peri masalı gibi...

1. Endonezya'da bir köydeki çocuklar ilk defa gördükleri asfaltın kirlenmemesi için ayakkabılarını çıkardılar.

2. Alex’in annesi onu kendisi gibi heavy metal tutkunları ile takılması için İspanya’daki bir heavy metal konserine götürdü ve kendisi konserin yıldızı oldu!

3. Auschwitz'den kurtulan bu 3 adam, 72 yıl sonra bir araya geldi ve toplama kampındayken onlara yapılan dövmeleri gösterdi.

4. Chris Trokey yanan bir arabadan, ölmek üzere olan sürücüyü kurtardı. Sürücünün de geçmişte, erken doğan ve ölmek üzere olan Chris'i kurtaran doktor olduğu ortaya çıktı.

5. Maggie hamileyken 17 kez vuruldu, gözlerini ve bir kulağını kaybetti. Daha sonra gönüllüler tarafından kurtarıldı ve şimdi sevgi dolu bir sahibi var. Ayrıca terapi köpeği olarak da çalışıyor.

View this post on Instagram

“Guess what....I am now a registered therapy dog!! Do you think I’ll be able to make people happy?” -Maggie #bemoremaggie #bemoredog • • • As many of you know.. Maggie has a heart that loves unconditionally!Her spirit is infectious! She has a has a big personality. And she has and aurora that is so calming. Her story catches the hearts of many and reminds us all of our inner strength. Since the first time I met Maggie I knew she would make a great therapy dog if she wanted to be. Thankfully we found a charity that not only uses the healing power of dogs but also teaches the importance of animal welfare. Yesterday me and Maggie went to meet with her assessor, @maherandhounddogtraining she flaunted her stuff and gave it her best go and she PASSED. Maggie is now a registered therapy dog with @underdog_international . She and I will speak to schools and work hands on with youngsters. I know what happened to Maggie was horrendous but if her story can educate and inspire others to do good then at least we can do our part to make this world a little brighter. • • • #therapydog #therapydogsrock #therapydogsofinstagram #therapydoglife #dogtherapy #gooddoggos #dogisgood #gooddoggie #gooddoggo #rescuedogs #rescuedogsarethebestdogs #rescuedogsofinsta #rescuedoglife #rescuedoglove #dogslove #lovedogs #doglover #blinddog #dogsofinstagram #dogsoflondon #rescuedogstory #disableddogsofinstagram #dogsaretherapy #dogsaremytherapy

A post shared by Maggie The Wonder Dog (@maggiethewunderdog) on

6. Bu kadın bir fotoğrafçıdan, binlerce mil ötede ülkesine hizmet veren ve onu görmeye gelemeyen eşinin fotoğrafı ile kendi fotoğrafını birleştirmesini istedi.

7. 8 yaşındaki Tayvanlı bir çocuk, vefat eden annesi için 2500 mil yüksekliğinde bir dağa tırmandı. Bunun onu annesine yaklaştıracağını düşünüyor.

8. Bu evsiz kediye bir araba çarptı ve 2 bacağını kaybetti. Bir Bulgar cerrah kediyi ameliyat etti ve ona yeni bacaklarıyla tekrar yürüme şansı verdi.

9. Max ve Lidia düğünlerinde, damadın vefat eden kız kardeşi Vanessa'nın onuruna bir sürü kelebeği serbest bıraktı. Ancak kelebekler uçmak istemiyordu. Konukların üzerine kondular ve törenin sonuna kadar orada kaldılar.

10. “Dün annemin son kemoterapi seansıydı!”

11. Macaristan'daki I. Dünya Savaşı Anıtı.

12. “Köpeğim 7 yıl önce öldü ama Google Haritalar'ı her açtığımda hala orada, çatıda. Seni çok özledim..."

13. Manila limanı plaj alanı.

14. Florida'da 633 dalgıç dünya rekoru kırdı: Sudan yaklaşık 740 kilo çöp ve 30 kilo olta ipi çıkardılar!

15. Bir grup eğitim köpeği sabırlarının ve sakinliklerinin ölçülmesi için bir konserdeler.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
vladimir

#13 dışındakilerin hepsinde hüzün=mutluluk karışımı var.

gunesliler

#11 ince zekanın sanatla vücut bulmuş hali. Mükemmel anlatım...!

gizemoksr

4. de tüylerim diken diken......

eexorciist

15 te ne tarz müzikle deniyorlar acaba

suspicious

what does the fox say?

Görüş Bildir