Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kafalar Pırıl Pırıl! Kadın Vücudu Hakkında Çok Yanlış Fikirlere Kapılmış 23 İnsan

-

Okuduğunuz zaman "Sen çok yanlış gelmişsin" diyeceğiniz, kadın vücuduna dair birbirinden garip fikirleri olan 23 insanı sizler için BuzzFeed kaynaklı içeriğimizde derledik. Şaşırmaya hazırlanın...

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/spenceralthouse...

1. "Doğum yaptıktan sonra vajinanın sonsuza kadar geniş bir şekilde kaldığını düşünen bir erkek arkadaşım vardı. Tam anlamıyla bebek çıkarkenki haliyle kaldığını sanıyordu."

@ktellenbarden

2. "Lisede, cinsiyet konulu bir eğitimde bize, vajinamızda 10 tane delik olduğunu ve her birinin farklı bir işlevi olduğunu söylemişlerdi."

@flute185

3. "Erkek arkadaşım, reglinin bitmek bilmeyen bir süreç olduğunu; kanın hiç durmadan aktığını sanıyor. Tamponların da bu yüzden icat edildiğini düşünüyor. Kan durana kadar hiç çıkarmadığımızı sanıyor."

@nilom

4. "Lisede bir arkadaşım bana, rahibeler Katolik kilisesine yemin ettikten sonra artık çocuk sahibi olamayacakları için regl kanamalarının durduğunu söylemişti."

@t4fd500

5. "Bir keresinde bir adam bana, kadınların öğürme refleksi olmadan doğduğunu söylemişti."

@brennat485

6. "Birlikte çalıştığım bir kadın bana hamile kadınların banyo yapmaması gerektiğini yoksa bebeğin boğulacağını söylemişti. Kadının çocuğu var."

@danielled34

7. "Bana "Tampon takmak iyi hissettiriyor mu?" diye soran bir erkek arkadaşım olmuştu. Tamponla orgazm olduğumuzu düşünüyormuş."

@jessicae4b

8. "Okul revirindeki hemşire sınıfımdaki kızlara, uyurken pede ya da tampona ihtiyacımız olmadığını çünkü yatay şekilde olduğumuz için çok kan akmayacağını söylemişti."

@christinae4886

9. "Yeni tanıştığım bir adam bana kadınların spermi kabul ederek ya da reddederek hamile kalıp kalmamayı kontrol edebileceğini söylemişti."

@fritzfamily2000

10. "Erkek arkadaşım, yıllık jinekolog testine vajinamızı temizletmek için gittiğimizi sanıyormuş. Dişçiye gidip diş temizletmek gibi..."

@annelised2

11. "Kadınların, çişini tutmak gibi, regl kanını da tutabileceğini sanan bir adam tanıyorum."

@elizhann

12. "31 yaşındaki erkek arkadaşım, vajinanın gerekli olmadığı zamanlarda büyülü bir şekilde kaybolduğunu sanıyor. İhtiyaç duyduğumuzda da bir deri parçası açılarak tekrar ortaya çıktığına inanıyor."

13. "Eski erkek arkadaşım, eğer gerçekten hamile bırakmayı kastederek boşalırsa kadının hamile kalacağına inanıyordu."

@tori1234455

14. "Bir gün birinin şunu söylediğini duymuştum: Regl olmak sağlıklı değilmiş ve eğer sağlıklı bir diyet yapılırsa kolayca durdurulabilirmiş."

@briannaj4

15. "Erkek arkadaşım doğum sırasındaki kasılmaların zevk verdiğini sanıyormuş; orgazma benzediklerini söylüyor."

@brooker46

16. "Bir keresinde en yakın arkadaşıma regl olduğumu söylemiştim. Bana kafası karışmış bir şekilde baktı. Tüm kadınların ayın aynı gününde regl olduğunu sanıyormuş."

17. "İş yerinden erkek bir arkadaşım, eş cinsel kadınların birbirlerini hamile bırakamayacağı için regl olmadığına inanıyor."

18. "Erkek kardeşim doğumun ilk evrelerindeyken bebeğin vücudumda "küçük tüplerden" geçerek gezinebileceğini sanıyormuş. "Dizini tekmelediği zaman hissedebiliyor musun?" dediğinde buna açıklık getirdik."

@rebeccab

19. "Regl dönemimdeydim, tuvalete girdim ve erkek arkadaşım işediğimi duydu. Sonra bana, tamponum varken nasıl işeyebildiğimi sordu. 25 yaşındaki erkek arkadaşıma kahkahalar içinde neden yalnızca bir deliğimiz olmadığını anlatmaya çalıştım."

@pattiecolvin23

20. "Spermi yutmuştum ve çok şaşırmıştı. Sonra bana; "Neden bunu yaptın, ya hamile kalırsan?" dedi."

@spookyfish

21. "Bir arkadaşım G-noktasının beyinde olduğunu söylemişti. İçimden "kız arkadaşına yazık" diye düşündüm."

@daniem

22. "İş arkadaşım, erkek arkadaşının içine gelmesinin bir problem olmayacağını çünkü sonrasında hepsini işeyerek attığını söylemişti. Hamile olan arkadaşım ölüm sessizliğinde ona gözlerini dikti."

23. "Eski sevgilim, tamponların acıyı dindirdiğini sanıyordu. Bir gün regl ağrısı çekerken bana gelip tamponumu değiştirme zamanımın gelip gelmediğini sormuştu."

@amyj49c450485

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yakup-akar2

değişik

dusunen_odun

breh breh bu neymiş lan, hastaneye gidince sağda solda duran afişleri de mi okumamışlar, ne bileyim lisede falan biyoloji dersi de mi dinlememişler :D

samyeli90

12 ney öyle ya kahkahalarla güldüm

berat-ozkan6

onedio içerikleinle birlikte ve herşeyinle bir gerizekalısın

iotaaquilarea

üsttekileri en fazla çok saf insanlar söyler ama napalım her şeyi erkekler bilmek zorunda mı? üstteki gibi küçümseyici tavır yerine insan gibi anlatmakta çok güzel bir çözüm. sonra erkekler beni regl olurken anlamıyor. niye acaba?

gaye-celik3

bir insan hem karsi cinsin hem kendi cinsinin qnatomisini ve biyolojik yapisini tanimak zorunda ilerde bunlar cocuklariniza vahiylemi ogretecekler siz anlatacaksiniz

Görüş Bildir