Görüş Bildir
Haberler
Kadınların Hayatını Kolaylaştıracak Tüyolar

Kadınların Hayatını Kolaylaştıracak Tüyolar

Pegarose
11.06.2014 - 11:20 Son Güncelleme: 11.06.2014 - 12:42

Kadınların Hayatını Kolaylaştıracak Tüyolar

Yoğun ofis temposu, evde yapılacak işler, cilt bakım rutini ve daha fazlası… Biz kadınların ilgilenmesi gereken ne kadar çok detaylı iş var, değil mi? Buzzfeed.com adlı internet sitesi, hayatımızı kolaylaştıracak birbirinden muzice ipuçları derlemiş. İşte o hayat kurtaran pratik bilgiler…

1. Babetleriniz sürekli ayaklarınızı mı sıkıyor? Kalın bir çorap giyip babetlerinizi ayağınıza geçirin. Ardından saç kurutma makinesini birkaç dakika ayakkabılarınıza doğru tutun. Sıcaklık geçene kadar ayakkabıları ayağınızdan çıkarmayın. Ayakkabılarınız istediğiniz genişliğe ulaşmadıysa, bu işlemi birkaç kez deneyebilirsiniz.

2. İmitasyon yüzüklerinizin parmağınızda yeşil iz bırakmasını önlemek için iç kısmılarına şeffaf oje sürebilirsiniz.

3. Montunuzdaki tüyleri ponza taşı ile temizleyebilirsiniz.

4. Çantalarınızı, dolabınıza duş perdesi askıları ile asarak daha düzenli bir alan elde edebilirsiniz.

5. Beyaz şarabın, kırmızı şarap lekesini çıkardığını biliyor muydunuz? Kırmızı şarap lekesi olan bölgeye hemen beyaz şarap döküp kurumaya bırakırsanız, bu inatçı lekeden kurtulabilirsiniz.

6. Makyaj malzemelerinizin arkasına mıknatıs yapıştırarak, onları kolayca ulaşabileceğiniz şekilde düzene sokabilirsiniz.

7. Anahtarlarınızın hangi kapıya ya da dolaba ait olduğunu unutmamak için onları ojeyle farklı renklere boyamaya ne dersiniz?

8. Valiz hazırlarken ayakkabılarınızı duş bonesi içine koyabilirsiniz.

9. Banyo dolabınızın içine yerleştireceğiniz mıknatıslı yüzeye cımbız ve makas gibi metal eşyalarınızı asarak sürekli kaybolmalarının önüne geçebilirsiniz.

Kaynak: http://www.pegarose.com/kadinlarin-ha...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
5
5
2
2
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın