Ivana Sert Ezhel'in 'Felaket' Şarkısını Söyleyince İnsanlar Kulaklarına İnanmak İstemedi ve Ortalık Karıştı

665PAYLAŞIM

Ivana Hanım siz bu işten vaz mı geçseniz acaba?

Ivana Sert'i "İşte Benim Stilim" programından bilirsiniz. Programda jüri üyesi olmasının sebebi eski bir model olması aynı zamanda.

Ancak Ivana Sert, kariyerinin bununla sınırlı kalmasını istememiş olacak ki müziğe yönelip şarkı söylemeye başladı. "İmalat Hatası" isimli teklisini de kısa süre önce yayınladı.

Hatta ve hatta geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir etkinlikte Ahmet Kaya'nın Kum Gibi şarkısını seslendirince ortalık bir anda karıştı. Birçok kişi Ivana Hanım'ın performansından memnun kalmamıştı.

Ancak Sert, gelen bu eleştirilere "Ben yine de şarkı söylemeyi bırakmayacağım" diye cevap verdi. Hatta ve hatta Eurovision'da Türkiye'yi temsil etmek için hazır olduğunu da ekledi (Allahım lütfen öyle bi şey olmasın)

Hızını asla kesmeyen Ivana Sert, Ezhel'in Felaket şarkısını da seslendirince olanlar oldu... Buyurun bir bölümünü seyredelim

Sosyal medya bu performansla yıkılınca yorumlar da durmadı tabii ki!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bbbbb

Vallahi ben beğendim. Söylediği diğer şarkıları bilemem ama Ezhel' in şarkısını gayet güzel söylemiş.

lalibertad

her zaman demişimdir şarkıcılık kadar vasıfsız bir iş yok..

anamone

Birisi de şu muhteşem şarkının başına gelmeyen kalmadı yazmış. Ülkenin seviyesi bu işte, her mankenin şarkıcı olması gayet normal bence. Daha ileri gidemeyiz. Boşun beklemeyin.

lautrec-alhambra

İyi zaten boktan olan şarkıları daha da bok etsin ona laf yok . Ama gider bu türk sanat müizğinden okumaya çalışır o zaman sallandırırlar.

Gizli Kullanıcı

Ben ne izledim ?

Görüş Bildir